Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Seweryn Krajewski nie żyje?

Czy to prawda że Seweryn Krajewski nie żyje?

Życie tego piosenkarza od zawsze było bardzo burzliwe, co najbardziej doceniali żądni plotek dziennikarze. Jego przeboje, jakie śpiewał należąc do Czerwonych Gitar, do dzisiaj znają, kochają i nieodmiennie nucą wszyscy Polacy. Wesoły charakter wykonywanych utworów nijak się nie miał jednak do życia samego celebryty. Życie dokuczyło mu na tyle, że ostatecznie postanowił uciec z dala od ciekawskiego tłumu. Gazety szukające sensacji jednak zawsze znajdą powód, aby wyciągnąć na wierzch stare, dramatyczne historie. W takim razie czy Seweryn Krajewski nie żyje, czy to prawda? I komu wierzyć w tym morzu informacji?

W życiu muzyka było tak, że jedna dramatyczna sytuacja i skandal goniły kolejny. Obok niebywałych osiągnięć w świecie muzyki, sławy i pieniędzy media rozpisywały się o tragicznym w skutkach wypadku, w którym zginął jeden z jego synów, ówcześnie sześcioletni chłopiec. Jeśli chodzi  o Seweryna Krajewskiego, wypadek odbił na nim ogromne piętno.

Seweryn Krajewski – wypadek go zmienił?

Nietrudno sobie wyobrazić, że dla Seweryna Krajewskiego wpadek, w którym zginęła jego najbliższa rodzina – młodziutki syn – było traumą. Często mówiło się o nim również w kontekście drugiego syna oraz córki, której podobno nigdy nie uznał za swoją. Niektórzy w relacjach piosenkarza z licznymi kobietami doszukują się drugiego dna mówiąc, że Seweryn Krajewski choruje na różnego rodzaju zaburzenia, które tłumaczyłyby klarownie wszystkie pozamałżeńskie związki oraz posiadanie – podobno – gromadki nieślubnych dzieci.

Mówi się również, że dla Seweryna Krajewskiego chorobę rozpoczęła tragedia rodzinna i że to właśnie od tego momentu nie był w stanie nie tylko pozostał w dotychczasowej relacji ze swoją żoną, ale że było to początkiem końca tego związku. Po latach lider Czerwonych Gitar przestał ukrywać, że żyje w związku pozamałżeńskim ze swoją partnerką, która na stałe zamieszkuje za Oceanem.

Seweryn Krajewski nie żyje – 2022 mógł przynieść różne informacje na ten temat

Obecny rok obfituje w wiele przykrych informacji ze świata show biznesu, w tym ze świata muzycznego, który jest nam wszystkim tak bliski sercu. Obecnie piosenkarz wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie na stałe osiadła jego wieloletnia partnerka – sytuacja wskazuje na to, że mężczyzna zostanie już tam na stałe ze swoją kochanką, mimo że reszta rodziny pozostała w Polsce.

Jakiś czas temu mówiono nie, że Seweryn Krajewski nie żyje – w 2022, a nawet już wcześniej zaczęły się pojawiać niepokojące wiadomości, jakoby była żona piosenkarza na tyle nie radziła sobie z sytuacją oraz ze swoim życiem, że postanowiła się na nie targnąć. Ostatecznie jednak okazuje się, że wszystkie doniesienia o domniemanej śmierci samobójczej byłej żony Krajewskiego dotyczą sytuacji sprzed lat. Trauma dopiero po latach pozwoliła kobiecie zrzucić ze swoich barków ten ciężar. Opowiadała, że wszyscy spodziewali się po Sewerynie Krajewskim choroby, a tymczasem to właśnie ona potrzebowała specjalistycznego wsparcia lekarzy. Ma to zapewne związek z tym, że w chwili wypadku to właśnie kobieta siedziała za kółkiem, wioząc swoje dziecko na ulubione zajęcia. Takie sytuacje odbijają ogromne piętno na każdym człowieku.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne