Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Krzysztof Kononowicz nie żyje?

Czy to prawda że Krzysztof Kononowicz nie żyje?

Swego czasu o niewątpliwie barwnej postaci, jaką jest Krzysztof Kononowicz, trudno było nie słyszeć. Słynny był nie tylko ze swoich płomiennych mów, jakie wygłaszał wszędzie, gdzie tylko się dało, ale również z bardzo charakterystycznego ubioru. Znany jest powszechnie jako działacz nie tylko samorządowy, ale również polityczny. Po dość burzliwie przebiegających wyborach czy to na prezydenta miasta czy to później na kolejne wybory, ostatecznie historia tej postaci się wyczerpała i media na temat mężczyzny zamilkły. Co jakiś czas jednak można znaleźć tytuły w stylu: Krzysztof Kononowicz nie żyje – czy to prawda?

Prawdą jest jedynie, że jego burzliwa kariera polityczna jak szybko się rozpoczęła, tak szybko się zakończyła. Faktem jest, że w pewnych kręgach wyborców na zawsze został zapamiętany dzięki udzielonym wywiadom i publicznym wypowiedziom na przeróżne tematy. Dzisiaj w sumie niewiele wiemy o Krzysztofie Kononowiczu – chorobach i tym, jak życie układa mu się kilka lat po wzlocie, jakiego doświadczył.

Wszystko o Krzysztofie Kononowiczu – wypadek? Co się wydarzyło z mężczyzną?

Poza informacjami o domniemanej śmierci równie często pojawiają się plotki o tym, że miał miejsce z udziałem Krzysztofa Kononowicza wypadek – oczywiście tragiczny w skutkach. Na szczęście żadna z tych informacji nie jest potwierdzona, nie może być więc prawdziwa. Jego sytuacja materialna jednak dynamicznie się zmieniała, czego efektem była zbiórka w 2010 roku, utworzona przez fanów działacza.

Sam polityk cieszy się przyzwoitym zdrowiem, jednak w życiu człowieka wydarzyły się dwie tragedie. Na łamach kilku stron internetowych pojawiły się strzępki wywiadów po śmierci matki oraz brata. Jego historia jest burzliwa również pod względem relacji z prawem. Dwukrotnie został we własnym domu napadnięty i pobity, a także okradziony. Wszczęto przeciwko niemu również postępowanie ze względu na oskarżenia za znęcanie się nad matką, a następnie znęcanie się nad psem. Jedna i druga sprawa ostatecznie została umorzona, a polityk pozostał w domu.

Krzysztof Kononowicz – choroby i obecne życie

Jeśli chodzi o Krzysztofa Kononowicza, choroby, jakie mu dolegają, widać gołym okiem. Mężczyzna cierpi na cukrzycę, co przekłada się na jego ogólnie słabe samopoczucie oraz kondycję fizyczną. Kononowicz od jakiegoś czasu ma także problemy ze słuchem, które poskutkowały koniecznością założenia na stałe aparatu słuchowego. Jeśli więc idzie o Krzysztofa Kononowicza, choroby dopadły także i jego.

Trzeba jednak przyznać, że jeszcze dwa lata temu uparcie przed mediami twierdził, że pandemia jest wymysłem i spiskiem, a także nawoływał do nieprzestrzegania zaleceń rządu i WHO. Mimo tych wszystkich sensacji w chwili obecnej w sieci nie ma zbyt wiele informacji na temat schorowanego polityka i działacza. Niemniej jednak postać  jest na tyle popularna, że można spodziewać się co jakiś czas haseł w stylu: Krzysztof Kononowicz nie żyje i czy to prawda. Szczególnie obecnie postać budzi emocje i gdyby Krzysztof Kononowicz nie żył – w 2022 roku pewnie niewielu z nas by to zdumiało. To bowiem kolejny rok, kiedy odchodzi zbyt dużo wszystkim dobrze znanych osób. Tym bardziej warto śledzić strony z rzetelnymi informacjami.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne