Strona głównaOff-topicJak odzyskać dni na snapie?

Jak odzyskać dni na snapie?

Social media to istotny element życia nie tylko nastolatków, ale i osób dorosłych czy nawet starszych. Mamy w końcu influencerów w każdym wieku, a także i osoby, które zawodowo zajmują się prowadzeniem profili w internecie dla klientów (firm). Nic więc w tym dziwnego, że pytanie „jak odzyskać dni na snapie” jest często wyszukiwaną frazą w przeglądarce. W tym artykule dowiesz się, co możesz zrobić, jeśli utraciłeś te dane.

Rekord dni na snapie

Zastanawiasz się, jaki jest rekord dni na snapie? Tutaj niestety ciężko znaleźć konkretne informacje. Jeszcze do niedawna były to dwie przyjaciółki ze Stanow Zjednoczonych, które snapowały ze sobą aż 1109 dni, jednak na forum wykop.pl pojawiły się także wpisy o ilościach takich jak 3000 czy też 1500.  Dużo? Mało? Oceń sam! 

Czym właściwie są dni i dlaczego odzyskiwanie dni na snapie. Starsze osoby z pewnością pamiętać będą “zaczepki” na Facebooku. Co prawda nikt już z nich nie korzysta, ale nadal istnieją. Na snapie wprowadzono tzw. Dni. Jest to liczba, która pojawia się pomiędzy czatem Twoim a Twojego znajomego. Określana jest na podstawie, jak sama nazwa wskazuje, dni. Każdego dnia musisz do tej osoby wysłać minimum jednego snapa, a także ona do Ciebie, na następny dzień liczba urośnie i tak dalej. Brak wysłanego snapa oznacza reset dni i powrót do zera.

Nic więc w tym dziwnego, że ktoś z dużym wynikiem, zastanawia się jak odzyskać dni na snapie. Pomożemy!

Jak odzyskać dni — Snapchat?

Odzyskiwanie dni na snapie nie jest takie proste. Najlepszy sposób to po prostu pilnowanie tego czasu. Zanim dni zostaną usunięte, obok nicku Twojego znajomego pojawi się klepsydra. Wtedy wyślij snapa do niego, a jeśli to nie pomoże, możesz zadzwonić lub napisać SMS-a, aby to on przesłał coś do Ciebie. Popularna metoda na utrzymanie swojego rekordu to codzienne snapowanie do wszystkich znajomych. Najczęściej jest to po prostu czarny ekran lub zdjęcie zrobione na szybko z podpisem „dni” lub „days”.

W sieci pojawiają się także zabawne historie, jak to jedna osoba wylatuje za granicę, wyjeżdża na obóz lub w inne miejsce, w którym nie będzie dostępu do internetu i podaje swojemu rodzeństwu hasło do Snapchata, aby te wysłało dni za nich. Efekty są zazwyczaj dość zabawne, ale do sedna — jak przywrócić dni na snapie?

Jak odzyskać dni? Snapchat – na telefonie

Wejdź w aplikację Snapchat, a następnie kliknij Ustawienia -> Więcej informacji -> Wsparcie -> Contact Us. Zaznacz spośrod wszystkich opcji „My Snapstreaks disappeared” (moje dni zniknęły). Wyskoczy Ci na dole informacja, że dni można odzyskać jedynie do 24 godzin od ich zniknięcia. Odpowiedz na pytanie „Still need help?” klikając „YES”. Wyświetli Ci się formularz.

  • Username: wpisz tutaj swoją nazwę snapchata;
  • e-mail adress: wpisz tutaj swój adres e-mail (przypisany do konta);
  • Mobile number: wpisz tutaj swój numer telefonu;
  • Device: podaj model swojego telefonu;
  • Please provide your friend’s username (only 1 per permision): podaj nazwę użytkownika znajomego, z którym utraciłeś dni (ważne: możliwe jest przywrócenie wyłącznie jednych dni, jeśli chcesz przywrócić ich więcej, musisz wysłać kolejne formularze, zmieniając nick swojego znajomego);
  • When did you start having this issue?: wpisz kiedy straciłeś dni;
  • How long was your Snapstreak before it expired?: tutaj wpisz liczbę dni, jaką miałeś przed zniknięciem;
  • Did you see the ⌛ icon?: tutaj zaznacz czy widziałeś ikonkę klepsydry, zanim dni zniknęły (podpowiadamy, aby wpisać, że nie widziałeś); 
  • What information should we know? Please describe below: podaj kilka szczegółów.

Kliknij „SEND” i gotowe. Powinieneś już po kilku godzinach odzyskać swoje dni na snapie. 

Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie sprawnie i uda Ci się przywrócić swój rekord. Jeśli chcesz cały formularz przesłać za pośrednictwem komputera, wystarczy, że zamiast aplikacji otworzysz oficjalną stronę Snapchata klikniesz Support -> Contact Us -> My Snapstreaks disappeared i pokaże Ci się dokładnie ten sam formularz co na aplikacji. Zostawiamy wybór Tobie. Powodzenia! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne