Strona głównaOff-topicCzy to prawda że John Cena nie żyje?

Czy to prawda że John Cena nie żyje?

Bardzo bolesne informacje, jakie można znaleźć w sieci i na których żerują poślednie portale plotkarskie, nie omija również osób ze świata sportu. Poza oczywistym, czyli życiem celebrytów, które w zasadzie zawsze jest na świeczniku, także dobrze radzący sobie i robiący karierę w świecie sportu ludzie muszą borykać się z często nadmiernym zainteresowaniem mediów czy fanów. Co jakiś czas mogą się też spodziewać nieprawdziwych wiadomości, mających na celu wygenerowanie dodatkowego ruchu na stronie. Jak w takim razie wygląda kwestia zawodnika WWE i pytania czy John Cena nie żyje. Czy to prawda? Na to pytanie udzielił odpowiedzi sam zainteresowany, dementując plotki i oznajmiając, że cieszy się znakomitym zdrowiem. Na całe szczęście nie tylko dla jego zagorzałych fanów.

Jeśli mowa o osobie, która ze względu na wykonywany zawód ma często styczność z niebezpiecznymi ludźmi i sytuacjami, to wydaje się logicznym o pytania w stylu John Cena – wypadek – co mu się stało, w jakim stopniu ucierpiał i jaki będzie mieć to wpływ na jego przyszłą karierę.

Czy przydarzył się Johnowi Cena wypadek?

Amerykańskie media w pewnej chwili podały, że znany wszystkim miłośnikom wrestlingu sportowiec, John Cena, wypadku, który miał miejsce podczas powrotu do domu, zwyczajnie nie przeżył. Pogłoski mówiły o wywiązanej na ulicy strzelaninie, w wyniku której miał zostać ranny właśnie Cena. Ostatecznie miał też tego bliskiego spotkania ze śmiercią nie przeżyć. Na szczęście prawda okazała się zupełnie inna, a cała historia – wyssana z palca.

To najlepsza odpowiedź skierowana do fanów mocnych emocji o Johnie Cena. Nie żyje? Czy to prawda? Całe szczęście są to jedynie niepotrzebne pogłoski, rozpowszechniane przez małe, niezauważalne portale informacyjno-plotkarskie. To właśnie na nich można przeczytać zdecydowanie najwięcej bzdur. Inną sprawą jest wyszukiwanie informacji na temat obecnego stanu zdrowia Johnnego Cena – chorób oraz innych dolegliwości.

John Cena – choroby

W przypadku tak cennego dla świata sportu zawodnika, jak John Cena, choroby to jedna z najtrudniejszych kwestii, jakie porusza się na forum publicznym. Jeśli chodzi o tę słynną już postać sportowca, fani nie mają powodów do obaw. Sporo mówi się o jego zdrowiu i łączy się tę kwestię z informacją o chęci zakończenia kariery przez ponad czterdziestoletniego mężczyznę. Wbrew przypuszczeniom i teoriom spiskom, John Cena chorować nie zamierza. W przeszłości jednak zdarzył się epizod, kiedy ze względu na swoje wielkie, dobre serce pomógł dziewczynce, która w pewnych okolicznościach straciła rodzinę. Postać Ceny w tamtej chwili została jeszcze mocniej doceniona, również przez jawnych przeciwników nie tylko samego sportowca, ale i całej rzeszy fanów.

Nie warto czytać byle jakich informacji, bo to właśnie w nich można znaleźć nagłówki, że John Cena nie żyje – 2022 rok pod tym względem chyba nikogo by już nie zdziwił. Całe szczęście, że wszystkie niepokojące wieści, jakie można wyszarpnąć z udzielanych skąpo i w określonych warunkach wywiadów, są nieprawdziwe. Zamiast szukać informacji o tym, czy na pewno John Cena nie żyje, 2022 rok odpowiada jedno: bądźcie przygotowani na wszystko. Sportowiec jednak w porę się zorientował w sytuacji i zdementował pogłoski.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne