Strona głównaOff-topicCzy to prawda, że PUTIN nie żyje? Sobowtór w akcji?

Czy to prawda, że PUTIN nie żyje? Sobowtór w akcji?

Plotki o tym, że Putin nie żyje i ma sobowtóra, krążyły jeszcze przed eskalacją wojny z Ukrainą. Doniesienia o tym, że Władimir Putin nie żyje co chwilę pojawiają się w mediach – teorie spiskowe mają się w Polsce i na świecie bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli dotyczą tak znanych osób. 

Prezydent Rosji został uznany przez większość przeciwników wojny w Ukrainie, za zbrodniarza wojennego – ma on wielu wrogów i jak donoszą media, przeprowadzono już kilka nieudanych zamachów na życie władcy. Chodzą plotki, że polityk poddaje swoje jedzenie testom, aby mieć pewność, że nie zostało ono zatrute. Bardzo rzadko występuje on publicznie i ukrywa się w bunkrze – czy to paranoja, czy Putinowi rzeczywiście ktoś lub coś zagraża? Wiele osób zauważa, że jego wygląd uległ zmianie – co jest powodem tego? Czy Putin jest chory? Czy Putin rzeczywiście nie żyje? Co wiemy o stanie zdrowia prezydenta Rosji?

Putin nie żyje? Sobowtór mężczyzny

Od wczoraj Internet zalewają artykuły „Putin nie żyje. Sobowtór prezydenta – kim jest?” czy „Władimir Putin nie żyje” – o co chodzi? Fala doniesień związanych z tym, że Putin nie żyje, tym razem miała swój początek w Wielkiej Brytanii. Według doniesień brytyjskich mediów śmierć prezydenta jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Chodzą plotki, że spekulacje te mają swoje potwierdzenie w MI6, czyli tamtejszych służbach specjalnych.

To, że Putin nie żyje i ma sobowtóra nie jest newsem – duża część osób, która śledzi jego poczynania i ogląda jego wystąpienia, od dawna widzi, że mężczyzna zachowuje się i wygląda inaczej. Jest to powodem powstawania plotek o jego rzekomej śmierci. To, że Putin nie żyje, nie zostało oficjalnie potwierdzone i raczej w najbliższej przyszłości nie zostanie – według specjalistów mogłoby to negatywnie wpłynąć na toczącą się wojnę w Ukrainie, dlatego jego śmierć (jeśli jest prawdą) musi być zatuszowana. W dalszej części artykułu przyjrzymy się chorobom Putina – czy prezydent rzeczywiście ma problemy zdrowotne?

Czy Putin jest chory? Jeśli tak – na co jest chory Putin?

Spekulacje na temat tego, czy Putin nie żyje, nie są tak dziwne, jakby się mogło wydawać. Taka sama sytuacja dotyczy królowej Wielkiej Brytanii – Elżbiety II. Ludzie interesują się życiem polityków, co nie jest niczym nadzwyczajnym – lubimy wiedzieć, kim są ludzie, którzy rządzą naszym krajem. 

Władimir Putin jest prezydentem Rosji od ponad 20 lat. W Rosji panuje reżim – do którego, aby żyć w spokoju – trzeba się dostosować. Wiele osób nie wierzy w to, że wyniki wyborów przez te wszystkie lata nie były fałszowane. Mimo wszystko Putin rzeczywiście ma wielu zwolenników, którzy wierzą w jego propagandę. 

Czy Putin jest chory? Plotki dotyczące chorób Putina od lat pojawiają się na portalach plotkarskich czy w mediach informacyjnych. Wiele osób uważa, że prezydent cierpi na chorobę parkinsona – nie zostało to nigdy potwierdzone. Część spekulacji związana z tym,  na co Putin choruje, krąży wokół najróżniejszych chorób i zaburzeń psychicznych. Podejrzewa się również, że Władimir Putin ma raka. Bardzo dużo osób zauważa zmiany w wypowiedziach i wyglądzie prezydenta. Część z nich jest przekonana, że Putin choruje na demencję lub tzw. agresję sterydową. 

walka z putinem

Wojna w Ukrainie a choroba Putina

Zachowanie władcy Rosji na pewno odbiega od normy – nikt o zdrowych zmysłach nie rozpętałby kolejnej wojny i nie manipulowałby historią swojego kraju, żeby jakoś to usprawiedliwić. Prezydent uważa, że ma prawo do terenów Ukrainy, gdyż naród ten, jest częścią składową Rosji. Ukraina jest osobnym, suwerennym krajem – Putin nie ma do niego żadnych praw. Wojna w Ukrainie nie trwa od 24 lutego 2022 r. – ten koszmar towarzyszył Ukraińcom już od 2014 r., od czasu aneksji Krymu. W wyniku wojny, którą Putin nazywa „specjalną operacją”, zginęły setki tysięcy ludzi. O ich dramacie zaczęliśmy ponownie mówić w tym roku, jednak walka o Ukrainę trwa już od 8 lat. 

Władca Rosji naraził się wielu osobom, dlatego wątki na forach czy artykuły zatytułowane – „Choroby Putina”, „Czy Putin nie żyje?” „Na co jest chory Putin?” czy „Władimir Putin nie żyje?!” – nie są zadziwiające. Mężczyzna ma na rękach krew wielu ludzi – jest bezpośrednio odpowiedzialny za ich śmierć, gdyż to on rozpętał piekło w Ukrainie.

Putin ma raka – czy to prawda? Putin – choroby

Putin ma raka – jest to ostatnio bardzo popularna plotka. Coraz więcej osób wierzy, że mężczyzna cierpi na nowotwór. Nie wiemy, na co jest chory Putin tak naprawdę – nie znamy szczegółowej historii chorób Putina, jest ona pilnie strzeżona. Prezydent nie chce, aby ktoś znał jego słabości. W ostatnich dniach duża część internautów spekuluje, że Putin ma raka krwi, czyli białaczkę.

Niestety, raczej nigdy nie dowiemy się prawdy o tym, co rzeczywiście dolega Władimirowi Putinowi. Prezydent otacza się ludźmi, którzy są mu wierni i nigdy nie zdradzą szczegółowych informacji o jego życiu i zdrowiu. Dopóki choroby lub śmierci Putina nie potwierdzi rząd rosyjski, to nie dowiemy się, co tak naprawdę dzieje się z władcą Rosji. Dajcie znać w komentarzach, co uważacie o nowych doniesieniach związanych z tym, że Putin nie żyje i ma sobowtóra – czy jest to prawdopodobne? Czy jego śmierć jest zatajana na rzecz kontynuacji wojny w Ukrainie?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne