Strona głównaOff-topicCzy to prawda, że Robert Janowski nie żyje?

Czy to prawda, że Robert Janowski nie żyje?

W polskich mediach możemy ostatnio przeczytać wiele nieprawdziwych informacji. Ostatnio wiele osób przeczytało informacje jakoby Robert Janowski miał się pożegnać z naszym światem. Jednak to oczywiście nieprawda! Znany dziennikarz i piosenkarz dalej żyje, i ma się świetnie. Niestety smutne informacje cały czas przedostają się do mediów, bo wiele osób szuka w newsów o śmierci Roberta Janowskiego. Nie żyje, czy to prawda? Informacja o śmierci została zweryfikowana jako zupełnie nieprawdziwa i wręcz szkalująca popularnego gwiazdora telewizji. Dlaczego? Przede wszystkim dla rodziny samego zainteresowanego, która dowiedziawszy się o jego śmierci, mogłaby przeżyć niemały szok, zanim poznałaby prawdę.

Robert Janowski nie żyje – 2022

Robert Janowski jest znany przede wszystkim ze swojej działalności jako dziennikarz i piosenkarz oraz aktor sceniczny. Wiele lat występował w polskiej telewizji jako prowadzący popularny program rozrywkowy „Jaka to melodia”, a wcześniej zdobył popularność w kultowym musicalu „Metro”. Obecnie można go posłuchać między innymi w radiu, a nie tak dawno śpiewał w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Mimo, że Robert Janowski jest trzykrotnie żonaty, od wielu lat prowadzi ustatkowane i pogodne życie u boku ostatniej żony Moniki.

Robert Janowski choroba

Robert Janowski – choroba w jego przypadku jak najbardziej miała miejsce. Dziennikarz jakiś czas temu co prawda dzielił się z fanami informacją o swoim pobycie w szpitalu, jednak nie sprecyzował powodów swojej hospitalizacji i nie określił tak naprawdę co mu dolegało. Miejmy nadzieje, że obecnie jest już w świetnym stanie, ponieważ w swoich mediach społecznościowych od długiego czasu nie zamieszczał informacji o złym stanie zdrowia. 

Robert Janowski wypadek?

Kolejne informacje, wyszukiwane przez fanów Roberta Janowskiego – wypadek. Nie wiadomo jednak czy to miłośnicy prezentera, czy też jego wrogowie, którzy chętnie widzieliby mężczyznę w złym stanie fizycznym. Prezenter nie miał żadnego wypadku i wszystkie informacje o tym mają fałszywy charakter. Czemu są publikowane? Zazwyczaj po prostu złośliwie, z uwagi na zazdrość, którą ktoś darzy aktora, bądź są to linki do złośliwego oprogramowania.

Według portali poświęconym gwiazdom, Robert Janowski ma duży problem z fanką, która nadmiernie się do niego przywiązała. Kobieta śledzi zarówno prezentera, jak i jego żonę, a mimo sądowego zakazu kontaktu, robi wszystko aby uprzykrzyć im życie. Jak twierdzi Janowski, kobieta jest chora psychicznie i ubzdurała sobie związek z poszkodowanym mężczyzną.

Z pewnością nie wolno wierzyć w żadne podejrzane informacje, które pojawiają się w Internecie, typu Robert Janowski nie żyje 2022. Jest to podstępne działanie, które ma na celu wykradzenie danych naiwnych użytkowników internetu. Jak to działa? Bardzo często zaciekawieni ludzie klikają w intrygujące newsy, które na przykład mówią o śmierci znanego wokalisty, aktora czy prezentera. Klikamy, bo chcemy przekonać się osobiście czy to prawda oraz oczywiście poznać szczegóły. Jednak to zwykła złośliwa pułapka, bo twórcy takich klikalnych newsów, tworzą złośliwe oprogramowanie, które ma na celu wykradzenie naszych danych na przykład do banku czy poczty elektronicznej. W tym wypadku problem dotyczy Roberta Janowskiego, który jest często ulubieńcem osób starszych, które dobrodusznie klikają aby przekonać się czy ich ulubionemu prezenterowi nic się nie stało. 

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne