Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Edek ze złomowiska nie żyje?

Czy to prawda że Edek ze złomowiska nie żyje?

Ostatnie lata nie są zbyt łaskawe zarówno dla zawodowych aktorów, jak i dla tych amatorskich oraz ich zagorzałych fanów. W zeszłym roku zaczęły ważyć się losy kolejnego popularnego serialu emitowanego między innymi w sieci  oraz jego bohaterów. Jeszcze do niedawna serial Złomowisko PL cieszyło się tak ogromną popularnością i oglądalnością, jak Sanatorium Miłości i podobne tematycznie produkcje. Dzisiaj w sieci coraz częściej pojawiają się niepokojące informacje i spekulacje na temat tego, że  Edek ze złomowiska nie żyje. Czy to prawda, warto sprawdzić samodzielnie, niekoniecznie posługując się do tego celu tabloidami, jedynie węszącymi tanią sensację.

Często wiadomości o tym że jakaś serialowa, lubiana postać, np. Edek ze złomowiska nie żyje, w 2022 pojawiają się bez żadnej weryfikacji ich prawdziwości. W przypadku akurat tego programu faktycznie miała miejsce niespodziewana śmierć,  sprawa jednak nie dotyczyła wspomnianej postaci.

Edek ze złomowiska nie żyje – 2022 rok obfituje w smutne wiadomości

Na początku tego roku do mediów trafiła smutna wiadomość o zgonie jednego z bohaterów lubianego programu telewizyjnego Złomowisko PL. Od razu pojawiły się spekulacje, czy  Edek ze złomowiska nie żyje – 2022 rok pełen jest niedobrych informacji, dlatego fani serialu z zapartym tchem śledzili kolejne pojawiające się na ten temat newsy. Ostatecznie okazało się, że zamieszczona w sieci klepsydra dotyczyła drugiej postaci z uwielbianego, serialowego duetu, a mianowicie Marek Pawłowski o pseudonimie Krzykacz. To jednak nie wszystkie niepokojące wieści, odnoszące się do bohaterów programu, jakie można było śledzić.

Mniej więcej równocześnie z tym wydarzeniem zaczęły pojawiać się kolejne pogłoski o tym, że  uczestniczący Edek ze złomowiska w wypadku doznał poważnych obrażeń i potrzebuje wsparcia telewidzów oraz fanów. Ostatecznie okazało się jednak, że i w tej informacji nie ma ziarna prawdy. Tytuły odnoszące się do  Edek ze złomowiska i wypadku są nieprawdziwe, aktor i prywatnie bardzo sympatyczny człowiek na szczęście nie uległ żadnej szkodzie. Niemniej jednak część informacji, szczególnie tych z późniejszych miesięcy roku 2022, jest bardzo trudna do przyjęcia dla tych, którzy z całego serca kibicowali temu duetowi na antenie.

Edek ze złomowiska – choroba

Niewiele mówiło się też o  Edka ze złomowiska chorobie. Ta jednak, jak się okazało, była tragiczna w skutkach. Niedługo po tragicznych wieściach o śmierci telewizyjnego kompana, Edek trafił do szpitala. Na miejscu okazało się, że niezbędna jest amputacja nogi. Aktor przyznał, że jest tym, faktem i załamany i nie wyobraża sobie dalszego życia. W tej samej chwili na specjalny apel utworzono zbiórkę dla  Edka ze złomowiska – choroba pozostawiła wiele szkód, jednak fani nie zawiedli i kwota niezbędna do zakupu protezy ułatwiającej codzienne funkcjonowanie została zebrania w zaskakująco krótkim czasie.

Szukając w sieci informacji o swoich ulubionych telewizyjnych postaciach zawsze warto zweryfikować dokładnie ich źródło. Dzięki temu można zaoszczędzić sobie smutku czy stresu, a także rozpowszechniania w mediach społecznościowych nieprawdziwych treści, często krzywdzących dla samego zainteresowanego.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne