Strona głównaOff-topicUpokarzające teksty na zgaszenie kolegi

Upokarzające teksty na zgaszenie kolegi

Słowne potyczki z przyjaciółmi czy znajomymi, to stare jak świat zwyczaje popularne zwłaszcza wśród młodzieży. Nie ma nic złego we wdawaniu się w nie z przyjaciółmi od czasu do czasu, ponieważ potrafią one rozładować napięcie i rozbawić ludzi wokół. Oczywiście każda relacja jest inna, niektórych rzeczy nie wypada mówić nawet w żartach pewnym osobom, ponieważ może się to odbić na znajomości. Jeśli jednak znamy się z kimś na tyle dobrze, żeby sobie na takie potyczki pozwolić, pojawia się jedno zasadnicze pytanie – jak kogoś zgasić? Im bardziej kreatywne i pomysłowe teksty, tym więcej śmiechu i zabawy wywołują, oraz tym ciężej jest się po nich pozbierać. Możemy jednak korzystać ze znanych od lat klasyków, które mimo upływu czasu, wciąż są aktualne i mogą wywołać uśmiechy na twarzach. Czasem nie mamy dużej ilości czasu, żeby wymyślić odpowiednio śmieszne i mocne teksty, co bywa niezwykle frustrujące. Nie ma nic złego w tym, że chcemy wyjść z takiej potyczki zwycięską ręką, przez co chcemy sięgać tylko po najlepsze riposty, dlatego czasem po prostu nam nie wychodzi. Nie ma nic złego w używaniu znanych i popularnych odpowiedzi na zaczepki, ale zawsze wolimy użyć czegoś nowego, czegoś, co jest nieznane i może wzbudzić śmiech, oraz zgasić ludzi raz, a porządnie. Na szczęście wyobraźnia internautów jest nieograniczona i chętnie przychodzą oni z pomocą, oraz zabawnymi i pomysłowymi tekstami na zgaszenie kolegów czy koleżanek.

Dobre i śmieszne teksty na zgaszenie kolegi

W zdecydowanej większości przypadków, kiedy wdajemy się w słowne kłótnie z kolegami, chcemy, żeby teksty, które rzucamy, były dobre i śmieszne. Zawsze lepiej jest pilnować, by nie dotykały wrażliwych dla naszych „przeciwników” tematów, ponieważ mogą im wtedy sprawić realną przykrość. Oczywiście jeśli właśnie to jest naszym celem, możemy porzucić wszelkie sentymenty i powiedzieć, cokolwiek tylko chcemy. Jednak jeśli chodzi naszych kolegów, teksty na ich zgaszenie powinny być przede wszystkim dobre i śmieszne. Warto jest zdać się na pomysły innych i poszukać takich tekstów w internecie, po czym nauczyć się ich na pamięć i rzucać nimi jak z rękawa, kiedy tylko nadarzy się okazja. Oczywiście możemy skorzystać z własnej wyobraźni i spróbować samemu wymyślić odpowiednio mocne pociski, ponieważ mamy wtedy bardzo szeroki zakres możliwości do wyboru. Dobre i śmieszne teksty na zgaszenie kolegi, mogą być i uniwersalne i bardziej spersonalizowane, odnosząc się tylko do jednej, konkretnej rzeczy czy sytuacji. To od nas zależy jak daleko pójdziemy, oraz jaki tekst jest odpowiedni do danej sytuacji, ale im bardziej uniwersalna riposta, tym łatwiej wpasować ją w dany moment. Przedstawiamy kilka takich ripost, które często używane są w grach tj. Minecraft, mniej czy bardziej znanych, ale z całą pewnością robiących swoją robotę.

„Ty odklejeńcu”,

„Jesteś głupszy, niż ustawa przewiduje”,

„Na tak paskudny ryj powinni nałożyć podatek”,

„Patrzę na Ciebie i robi mi się przykro”,

„Powiedział Ci ktoś, że jesteś ładny? To kłamał”,

„Jesteś ewenementem medycznym”,

„Jesteś powodem wymyślenia aborcji”,

„A jak byłeś mały, to twoje łóżeczko nie było przypadkiem pomalowane farbą z ołowiem?”.

Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi

Najlepsze teksty na zgaszenie kolegi, mogą okazać się tymi najbardziej znanymi. Klasyki, takie jak wszystkie kawały o „twojej starej” mogą się wydawać zbyt proste i nudne, jednak to właśnie one zazwyczaj wygrywają potyczki słowne. Są też oczywiście klasyczne teksty typu „pal wroty” czy „pal gumę”, które choć proste, wyrażają więcej niż tysiąc słów. Możemy też postawić na inne, bardziej oryginalne riposty, które mogą okazać się najlepszymi tekstami na zgaszenie kolegi. Im bardziej oryginalnie i kreatywnie, tym ciężej będzie odpowiedzieć, co może okazać się kluczem do zgaszenia kolegi czy też koleżanki. Oczywiście, możemy też postawić na coś osobistego, bezpośrednio związanego z osobą, którą planujemy zgasić, czy też jej życiową sytuacją. Wszystko zależy od naszej własnej inwencji, oraz od stopnia znajomości i poczucia humor, zarówno własnego, jak i innych. Możemy samodzielnie wymyślać teksty, których chcemy użyć, istnieje jednak opcja, by skorzystać z tekstów, które internauci chętnie wrzucają do sieci. Można ich znaleźć w internecie całe multum, zarówno tych mniej obraźliwych, jak i tych, które nie mają hamulców.

„Twojej starej nie było przy twoim porodzie”,

„Twoja stara nie ma dzieci”,

„Twoja stara nie ma łokci”,

„Klej chmurę”,

„Utkaj ten łeb”,

„Czy ty się urodziłeś ze stopą zamiast mózgu?”,

„Ale wiesz, że możesz się po prostu stulić, nie?”.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne