Strona głównaCelebryciYoutuberzyBandura - kim jest? Wiek, adres, gdzie mieszka gwiazda Twitcha?

Bandura – kim jest? Wiek, adres, gdzie mieszka gwiazda Twitcha?

Może Was zdziwię, ale nie będę tutaj opisywać ukraińskiego instrumentu ludowego, które również ma nazwę Bandura. Nie jest to też tekst o Albercie Bandura – kanadyjsko-amerykańskim psychologu. O kogo więc chodzi? Jak ma na imię? Ile ma lat? Gdzie mieszka? No i co z tym wszystkim wspólnego ma Twitch? 

To teraz bardzo gorący temat, szczególnie kiedy w naszych okolicach gdzie mieszkamy, otaczają nas niezrozumiałe okrzyki “boks, stop, baczność”. Kto to wymyślił? Kto to organizuje i o co mu w tym wszystkim chodzi? Zerknijcie niżej i mam nadzieję, że razem odkryjemy odpowiedzi na te pytania, choć ostrzegam, sama jestem nowa w tym temacie.

Bandura to współtwórca marki Crackhouse i streamer na Twitchu. Jeśli mam być szczera to nic mi to nie mówi, dlatego muszę zagłębić się w Internecie w poszukiwaniu informacji. Jeśli tak jak ja, nie korzystasz z Twitcha i zupełnie nie jesteś w temacie streamerów, to przynajmniej nie jesteśmy już sami. Po godzinie trudów i męki szukania o tym panu jakichś informacji nadszedł ten wiekopomny moment, kiedy to znalazłam, ile ma lat. 

Było ciężko i nadal nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam, ale wszystkie znaki na niebie i Ziemi na to wskazują. Okazuje się, że jestem całkiem niezła w ocenianiu wieku na oko, bo nasz streamer ma 30 lat tak, jak od początku zakładałam. Myślę jednak, że skoro było tak trudno jedynie z wyszukaniem przeżytych przez Bandurę wiosen, to znalezienie tego, gdzie mieszka albo – co gorsza – konkretnego adresu będzie prawie niemożliwe. Nie pozostaje nam jednak nic innego jak życzyć mi powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

Bandura z Twitcha – jak ma na imię? Ile zarabia streamer?

Wracam z garścią informacji i myślę, że przede wszystkim należy zacząć od pewnego wyjaśnienia. Otóż Twitch to platforma internetowa, na której można udostępniać swoje nagrania w czasie rzeczywistym. Przeważnie używana przez gamerów, którzy grają w wybrane gry, jednocześnie rozmawiając z widzami i mogąc na bieżąco im odpowiadać, a nawet wdrażać w życie ich prośby dotyczące trwającej rozgrywki, czy przechodzonego poziomu. Oczywiście oprócz tego zastosowania Twitcha mogą być inne. Streamy mogą dotyczyć sytuacji z codziennego życia, gamerzy mogę tam też organizować sesje pytań i odpowiedzi dotyczących interesujących widownię tematów i wszystko, co może się potencjalnie spodobać.

Wracając jednak do tego, kto to jest ten Bandura. Jak już wspomniałam, jest to głównie streamer, który wrzuca na platformę Twitch. Sam o sobie mówi: 

“Traper z powołania, wrażliwy pener, znawca kryształu i tureckich kebabów. Kustosz sztuki i bomba testosteronu w jednym”. 

Jego konto na tej platformie jest zweryfikowane, a nasz streamer posiada tam 135,3 tys. obserwujących. Wiele osób uważa go za niesamowicie charyzmatyczną osobistość, zwłaszcza po tym, jak hasło “Boks, stop, baczność”, poniosło się głośnym echem po ulicach miast. Jego filmy można już znaleźć nie tylko na Twitchu, ale również na Youtubie i TikToku.  Odważny ruch szybko wybił się na szczyt i zainspirował fanów do wykrzykiwania tego hasła. 

Chociaż głośne krzyczenie w przestrzeniach publicznych miało już kiedyś swoje początki, to tym razem jest przeprowadzane na większą skalę. Trend ten został szczególnie nagłośniony po tym, jak Bandura i inni streamerzy zaczęli nagrywać się podczas tej aktywności. W ślad za nimi ruszyły tłumy nastolatków, które jednogłośnie wykrzykują “Boks, stop, baczność” na wzór swojego internetowego idola.

Oprócz tego Bandura jest twórcą w ekipie Crackhouse, która zajmuje się produkowaniem muzyki i kolaboracjami z innymi artystami.  Na swojej stronie internetowej, której adres wyskakuje po wpisaniu w wyszukiwarce hasło “Crackhouse Cartel”, znajduje się sklep internetowy tej marki. Możemy tam znaleźć albumy muzyczne grupy, koszulki, bluzy, kubki czy smycze z wizerunkiem artystów. Ostatnio też grupa zaprojektowała specjalne designy premixów – Crackhouse Vape. Patrząc na ceny produktów (szczególnie ubrań), można domyślać się, że Bandura zarabia całkiem sporo, będąc w tej ekipie.

Jak ma na imię Bandura?

Kto to jest, już sobie wyjaśniliśmy, ale kluczowym pytaniem jest jak ma na imię Bandura? Skąd się wzięła ta ksywka i dlaczego? Czy to nie lekki strzał w kolano, że streamer nazywa się tak samo, jak ukraiński instrument ludowy? Albo zagraniczny psycholog, często cytowany w artykułach naukowych? 

Okazuje się, że to jak ma na imię raper, miało znaczący wpływ na jego aktualny przydomek. Nazywa się on Patryk Bandurski i to właśnie od nazwiska wziął się jego pseudonim artystyczny. Jest to jeden z bardziej znanych zabiegów kreowania “nowych imion” i kto wie. Być może za parę lat to właśnie on będzie wyskakiwał jako pierwszy po wpisaniu “Bandura” w wyszukiwarce.

Gdzie mieszka Bandura Cartel? Czy wyciekł adres?

Jak się pewnie domyślasz w Internecie nie ma informacji o tym, gdzie mieszka Bandura, a jedynie gdzie mieszkał kiedyś. Raper pochodzi z Poznania, ale od tamtej pory z pewnością zdążył się już przynajmniej raz przeprowadzić. Być może jego wierni fani, którzy oglądają wszystkie jego streamy, znają miasto, w którym ostatecznie zamieszkał, ale nie wiadomo, czy zechcieliby się podzielić swoją sekretną wiedzą. Możemy tylko znaleźć Twitcha streamera: banduracartel. Jedyny adres, jaki jest, dotyczy siedziby ekipy Crackhouse, która znajduje się w Knurowie, na Śląsku.

Ile lat ma Patryk Bandurski? Wiek Bandury

Patryk Bandurski jest młodym mężczyzną w tak zwanym “kwiecie wieku”. Jak napisałam już wcześniej, choć znaleźć tę informację było zadziwiająco ciężko dla kogoś nie w temacie, udało mi się dotrzeć do tego ile ma lat Bandura. Streamer ma 30 lat. A przynajmniej tyle wynika z opisu pod jego filmikiem na Twitchu dodanego 3 dni temu. Nic więcej na ten temat nie zostało jednak potwierdzone. 

Największym zainteresowaniem cieszy się ostatnio wyszukiwanie takich haseł jak “Bandura Twitch” oraz “Bandura adres”. To pierwsze z początku wydawało mi się dość dziwne, ale po małym zamieszaniu z ukraińskim instrumentem ludowym zrozumiałam, czemu ta fraza jest równie popularna. O wiele bardziej dziwi mnie drugie hasło. A może nawet w pewnym stopniu przeraża? Czy nasz dzisiejszy główny bohater jest takim celebrytą, że fani pragną poznać dokładną ulicę i numer domu, w którym mieszka? Jak dla mnie jest to zbyt duża próba dostania się do personalnych informacji. No i w jakim celu?

Patryk Bandurski – jak ma na imię sławny ostatnimi czasy polski streamer – cieszy się popularnością szczególnie na swoim Twitchu, gdzie na żywo gra w gry z tysiącami obserwujących. Ma on też w sobie pewnego rodzaju siłę, nazywaną czasami charyzmą, poprzez zainicjowanie ruchu krzyczenia swojego hasła w miejscach publicznych. Akcja ta rozniosła się po całej Polsce i wywołała niemałe zamieszanie.

Oprócz nagrywania filmów z gier, ale też i swojego codziennego życia, gdzie często występuje ze znajomymi, Bandura jest też raperem. Jak sam mówi tworzy muzykę w różnym stylu, bo jeden to za mało by mógł siebie wyrazić. Często kolaboruje z innymi artystami nie tylko z ekipy Crackhouse. Jest on dosyć specyficzną osobą, którą albo się lubi i szanuje, ale nie. Jednak po liczbie obserwujących i tych, którzy chodzą po mieście krzycząc “Boks, stop, baczność”, możemy śmiało założyć, że streamer ma już swoich fanów.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne