Strona głównaCelebryciYoutuberzyMerghani - pochodzenie, wiek, jak się nazywa, gdzie mieszka?

Merghani – pochodzenie, wiek, jak się nazywa, gdzie mieszka?

Mam wrażenie, że obecnie Internet i cała przestrzeń mediów społecznościowych aż kipi od wysypu influencerów i patoinfluencerów. XXI wiek to zdecydowanie czas przesytu. Można to porównać do wielkiego garnka, w którym gotuje się woda – kiedy nie reagujemy na to, co dzieje się w środku, woda podnosi się, tworzy się piana i jeśli nie zmniejszymy ognia, to wszystko się wylewa, robi się syf, który trzeba posprzątać, a na dodatek możemy się poparzyć. 

Tak samo jest z influencerami i patoinfluencerami, ale czy to ich wina, że ludzie są chętni, by ich oglądać? Łatwa szansa na zarobek jest czymś bardzo kuszącym. W przypadku patoinfluencerów na Twitchu często dodatkowo trzeba się wyzbyć wstydu, wykreować z kimś konflikt, poobrażać go kilka razy, żeby było śmiesznie i przepis na oglądalność jest gotowy.

Merghani to gwiazda znana z Twitcha i YouTuba, ale jaka jest jego historia? 

Przeczytajcie ten artykuł, by poznać wiek, pochodzenie oraz imię i nazwisko streamera, dowiedzieć się gdzie mieszka i ile ma lat. Jak się nazywa, co mówi na jego temat Wikipedia, czy Twitch to dla niego jedyne źródło dochodów…o tym wszystkim przeczytasz niżej.

Merghani – wiek, pochodzenie, jak się nazywa?

Wielu fanów zastanawia się, jak naprawdę nazywa się Merghani, dlatego spieszymy z odpowiedzią – jego imię i nazwisko to Jakub Rokicki. Młode fanki doceniają jego urok osobisty i ciekawą urodę. Znamy pochodzenie tego streamera. Okazuje się, że jego matka jest Polką, a ojciec Sudańczykiem (pochodzi z Sudanu), można więc powiedzieć, że Merghani, którego imię i nazwisko to Jakub Rokicki ma pochodzenie polsko-sudańskie. 

Obserwatorów chłopaka interesuje także jego wiek i pytają “ile ma lat Merghani?”. Otóż chłopak urodził się 5 stycznia 1999 roku, ma więc 23 lata. Wiek jego rodziców nie jest znany.

Jakub Rokicki urodził się w Sycowie, jest to miasto położone w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim.

Merghani – gdzie mieszka? Co robi poza Twitchem? Wikipedia

Gdzie obecnie mieszka chłopak? Podejrzenia są różne, niektórzy z fanów widywali go właśnie w Sycowie, a inni w Poznaniu, Wrocławiu oraz Świdnicy. Pozostaje nam się tylko domyślać, gdzie tak naprawdę mieszka Merghani.

Czy Twitch to jedyne miejsce, w którym możemy śledzić poczynania Merghaniego? Nie – Twitch to jedynie mała część tego, czym zajmuje się chłopak. Merghani to bowiem wokalista i autor tekstów, który szczególnie interesuje się rapem. Tworzy też własne teledyski i jest YouTuberem…no może jednak był – ostatni film na jego kanale został dodany 21 marca 2021 roku, czyli ponad rok temu.

Źródła podają, że potrafi on też grać na instrumentach takich jak pianino i gitara. 

Początek jego aktywności w sieci datuje się na 2016 rok, miał on wtedy 17 lat. Uważacie, że to odpowiedni wiek, by zaczynać karierę w Internecie? 

Na kanale Merghaniego na YouTubie możemy znaleźć jego stare piosenki wraz z teledyskami – warto odwiedzić to miejsce, jeśli chcecie zobaczyć, jak Rokicki rozwijał się na przestrzeni lat i jak zmieniała się jego muzyka. 

Przyjacielem Merghaniego jest Young Multi, youtuberzy wspólnie nagrywają przeróżne filmiki i tworzą piosenki. Widać, że mają wspólny vibe i dobrze się ze sobą dogadują.

Zastanawiacie się, co na temat Merghaniego mówi Wikipedia? Niestety nie znajdziemy tam żadnych informacji o tym streamerze. Wikipedia to portal, gdzie udostępniane są takie dane jak wiek, pochodzenie oraz imię i nazwisko różnych gwiazd, jednak Merghani nie ma tam swojej podstrony. 

Kilka informacji o jego życiu możemy jednak przeczytać w serwisie, który działa na tej samej zasadzie, co Wikipedia – jest to EverybodyWiki.

Merghani i Twitch 

Merghani i Twitch, jak to się wszystko zaczęło? Jakub już od jakiegoś czasu prężnie działa na tej platformie. Na streamach najczęściej pokazuje jak gra w różne gry, ogląda tiktoki i na nie reaguje. Często dodaje on na Twitcha streamy z kolegami, a także z innymi ludźmi z jego branży – na przykład z Young Multim.

Twitch to miejsce, gdzie Merghani zyskuje dużą popularność, ma tam obecnie 243 tysiące obserwatorów. Jeśli śledzicie poczynania tego chłopaka, to na pewno wiecie, że streamy na jego kanale odbywają się w środy, piątki, soboty i niedziele o godzinie 19:30. 

Wiesz już, jak się nazywa Merghani, gdzie mieszka i ile ma lat. Znasz jego imię i nazwisko, wiek i pochodzenie. Są to podstawowe informacje, więc jeśli chcecie się dowiedzieć o tym chłopaku czegoś więcej, to warto zajrzeć na jego Twitch i obejrzeć kilka streamów. Wikipedia nie udostępnia o nim żadnych danych.

Merghani to kolejny streamer, którego fani mogli wcześniej oglądać w serwisie YouTube, teraz jednak częściej pojawia się na Twitchu. Czy jego treści są wartościowe? Sami oceńcie. Nie można zaprzeczyć temu, że jego streamy oglądają tysiące osób, na pewno ma on więc wielu zwolenników.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne