Strona głównaCelebryciYoutuberzyKuba Borkowski – kto to, wzrost, wiek, Logan Paul, Kuba Wojewódzki, studia,...

Kuba Borkowski – kto to, wzrost, wiek, Logan Paul, Kuba Wojewódzki, studia, książka, rodzice

Ambitny i inteligentny człowiek, który mimo bardzo młodego wieku, dzięki swojej determinacji nawiązał współpracę z Loganem Paulem, a może niedługo zostanie przyjacielem Kuby Wojewódzkiego. Poznajcie interesującą historię Kuby Borkowskiego. Kto to jest, wiek, wzrost, rodzice, studia, książka – jeśli jesteście ciekawi tych informacji – zapraszamy!

Zobacz: Kuba Midel – Wikipedia, kto to, majątek, książka, opinie, żona, rodzice, firma odzieżowa, kim jest, nieruchomości

Kuba Borkowski – kto to? Wiek, wzrost, rodzice

Kto to jest Kuba Borkowski? To youtuber, który prowadzi również konto na Instagramie i Tiktoku. Urodził się w listopadzie 2003 roku, zatem rocznikowo jego wiek to 20 lat. W internecie nie znajdziemy informacji jaki jest wzrost influencera.

Rodzice Kuby Borkowskiego pochodzą z województwa lubelskiego, ale w późniejszym czasie postanowili osiedlić się w Warszawie. Młody influencer przyznaje, że cieszy się z mieszkania w Warszawie, ponieważ uważa, że jest to dobre miejsce na rozwój osobisty. Jednak na starość chciałby wrócić do miejscowości, w której się urodził, czyli do Paskud.

Kuba Borkowski prowadzi kanał na YouTubie pod nazwą Sziszka z Borkowskim. Początkowo nagrywał vlogi, obecnie udostępnia tam swoje wywiady z influencerami.

Kuba Borkowski był twarzą projektu Jacob Borkowski Show. Program opierał się na rozmowach ze znanymi osobami. Show zakończyło się jednak nagle i bez oficjalnego pożegnania. Kuba przyznał po czasie, że na programie nie zarobił nic, a nawet stracił i żałuje podjętej współpracy, ponieważ będąc twarzą projektu, wziął odpowiedzialność wizerunkową na siebie, a za projektem stały osoby, którym już nie ufa.

Kuba Borkowski i Logan Paul

Podczas wycieczki do Stanów Zjednoczonych Kuba Borkowski postanowił odwiedzić amerykańskiego youtubera Logana Paula. Udało mu się go spotkać i chwilę z nim porozmawiać. Po powrocie do Polski, Kuba ułożył plan jak ponownie spotkać się z celebrytą. Kupił bilet do Stanów i dzień przed wylotem postanowił poinformować mailowo Logana Paula o swoich zamiarach. Gwiazdor internetu odpisał, że zaopiekuje się 15-letnim Kubą Borkowskim. Chłopak miał jednak pewne obawy czy koresponduje z prawdziwym Loganem Paulem. O swoich planach wyjazdu do USA Kuba poinformował swoich rodziców o 12 w nocy, a już rano miał samolot. Rodzice byli bardzo niezadowoleni, bowiem nastoletni wiek chłopaka raczej wyklucza go z samotnych podróży. Przy drugim podejściu Kuba odwiedził Logana Paula mając tylko jednego dolara w kieszeni i wiedział, że trudno będzie mu sobie poradzić w Ameryce bez pieniędzy. Na szczęście zagraniczny celebryta postanowił przyjąć Polaka pod swój dach na 2 tygodnie. Cała historia została uwieczniona na filmie „A Love Story” na kanale Logana Paula.

Źródło: YouTube Logan Paul

Kuba w Q&A na swoim kanale przyznał, że nadal utrzymuje kontakt z Loganem Paulem i traktuje go jak swojego bliskiego kuzyna. Logan Paul nawet napisał Kubie rekomendację na studia na Uniwersytet Stanforda, jednak mimo to chłopak się tam nie dostał.  

Kuba Borkowski i Kuba Wojewódzki

Wielkim idolem Kuby Borkowskiego jest Kuba Wojewódzki. Chłopak pragnie, żeby gwiazdor TVN został jego mentorem. Wpadł więc na bardzo nietypowy pomysł. Postanowił stworzyć oficjalny kontrakt zatytułowany „Umowa o przyjaźni” i chce, aby Kuba Wojewódzki go podpisał. Żeby nakłonić do tego celebrytę, Kuba Borkowski codziennie przynosi do siedziby TVN-u esej z uzasadnieniem, dlaczego chciałby zostać przyjacielem Kuby Wojewódzkiego. Robi to już od ponad 50 dni, a napisanie pojedynczego eseju zajmuje mu nawet 3 godziny. Umowa o przyjaźni zawiera 9 paragrafów. W jednym z nich zawarte są obowiązki przyjaciół. Oto one:

1. Przyjaciele są zobowiązani dodać siebie nawzajem do znajomych na Facebooku.

2. Przynajmniej raz na tydzień mają obowiązek spotkać się w celu konsumpcji trunków wysokoprocentowych.

3. Co najmniej raz na dwa tygodnie mają obowiązek powiedzieć sobie minimalnie jeden komplement.

4. Każdego miesiąca muszą udzielić sobie przynajmniej 3 porad w sprawach sercowych.

5. Są zobowiązani przedstawić drugą stronę wszystkim innym osobom mającym status przyjaciela.

Źródło: Instagram guccifacejacob

Zobacz: Zalia – wiek, wzrost, kto to, piosenkarka, chłopak, koncerty, ile ma lat, Wikipedia, imię i nazwisko

Kuba Borkowski – studia, książka

Kuba Borkowski zdawał maturę w 2022 roku. Jego wymarzonym kierunkiem studiów jest ekonomia. Młody twórca internetowy dostał się na studia na London School of Economics. Na prośbę Kuby uniwersytet wyraził zgodę, aby Kuba wziął gap year. Podczas przerwy Kuba Borkowski może zarobić pieniądze na studia (a potrzebuje aż 600 tysięcy złotych) oraz zrealizować zaplanowane projekty w mediach społecznościowych.

Kuba Borkowski jest autorem książki „Droga na prestiżowy uniwersytet – kompleksowy poradnik”. Jak czytamy na stronie wydawnictwa – to jedyna książka na rynku, w której wypowiadają się w pierwszej osobie studenci najlepszych światowych uczelni. Z książki możemy się dowiedzieć m.in. o zaletach i wadach zagranicznego uniwersytetu, czym charakteryzuje się system edukacji wyższej w danym państwie oraz jaki kierunek studiów wybrać.

Zobacz: Ewa Krawczyk – wiek, młoda, biografia, mąż, Wikipedia, pochodzenie, kim jest?

Sprawdź jeszcze

Popularne