Strona głównaCelebryciMarietta Witkowska - wiek, wzrost, Instagram, nos, ślub, nago, przed operacjami

Marietta Witkowska – wiek, wzrost, Instagram, nos, ślub, nago, przed operacjami

Decydując się na wejście do bezlitosnego świata show biznesu, trzeba liczyć się z tym, że każdy nasz ruch będzie na świeczniku, a paparazzi, będą czaić się na każdym kroku, dokumentując na zdjęciach i filmach skrupulatnie każde nasze potknięcie. Oczywiście, nie zawsze tak jest. Są bowiem gwiazdy, które mocno koncentrują się na rozwoju swojej kariery zaś swojej prywatności i tego, co robią w czasie wolnym, strzegą jak oka w głowie. 

Jak jest w przypadku Marietty Witkowskiej, bohaterki tego artykułu? Spróbujemy się dowiedzieć. Jeśli więc jesteście ciekawi, ile ma lat, jaki ma wzrost, czy ma Instagram, kim są jej rodzice oraz jak wyglądała kiedyś, przed operacjami? Zapraszamy do lektury.

Marietta Witkowska wiek, wzrost, Instagram 

Artykuł ten, rozpoczniemy od krótkiego nakreślenia postaci, którą jest Marietta Witkowska. Co wiemy? Jest to zwyciężczyni pierwszej edycji znanego i lubianego programu w Polsce, jakim jest Hotel Paradise. Publiczna jest także informacja, jaki jest jej wiek, który wynosi 26 lat. Niestety, nie wiadomo, jaki jest jej wzrost. Jeśli chodzi o kwestię, udzielania się w mediach społecznościowych, Instagram ma mocno rozwinięty. Wykorzystuje go mocno do licznych współprac, które spływają do niej licznie po zwycięstwie we wcześniej wspomnianym programie. Jeśli chcielibyście zobaczyć to na własne oczy i zastanawiacie się, jaki jest jej nick na portalu Instagram, to brzmi on: marietta_witkowska. 

Jeśli umknął Waszej uwadze fakt, ile ma lat, niech za wskazówkę posłuży jej data urodzenia. Jest to 1995 rok. 

Marietta Witkowska nos

Marietta Witkowska, nie ukrywa faktu, że poddała swój nos operacji plastycznej. Cały proces opisywała skrupulatnie za pośrednictwem swoich kanałów na portalach społecznościowych. Publikowała tam nawet zdjęcia i krótkie filmiki, które przedstawiały jej nos podczas procesu gojenia. Na szczęście nie były to kontrowersyjne treści, bo był on pokryty w całości różnego rodzaju opatrunkami. Temat ten, długo gościł w mediach. Sama zainteresowana chętnie go rozdmuchiwała, opowiadając między innymi różnym portalom, ile taki zabieg kosztował. Spotkała się również z liczną krytyką na ten temat. Wielu wypowiadało się, że o wiele lepiej prezentowała się przed zabiegiem. Niektórzy twierdzili, że wyglądała wtedy naturalnie i dziewczęco natomiast teraz, wygląda jak jedna z wielu.

Marietta Witkowska i sesja nago?

Czy fani tej ślicznej dziewczyny, mogli podziwiać już jej wdzięki w sesji nago? Takiej do tej pory gwiazda nie miała, jednakże na Instagramie, można oglądać jej nienaganną sylwetkę, którą zaprezentowała w bikini na fotkach z Egiptu. Jednakże, kto wie, obserwując jej poczynania oraz tempo, w którym rośnie jej kariera, być może niebawem będzie można podziwiać jej ciało w jakiejś nago sesji?

Marietta Witkowska ślub 

W maju 2022 roku portale plotkarskie powiadomiły nas, że Marietta Witkowska wzięła ślub. Cały proces przygotowań, który rozpoczął się krótko po zaręczynach, był skrupulatnie i dokładnie relacjonowany w social mediach. Kim jest jej wybranek? To Patryk Świdowski. Co ciekawe, nie jest to uczestnik Hotelu Paradise, z którym związana była chwilę po zakończeniu emisji, a mowa tu o Krzysztofie Duckim.

Jak na osobę publiczną przystało, praktycznie cały ślub był relacjonowany za pośrednictwem jej Instagrama. Można tam było zobaczyć między innymi, jak Marietta wchodzi do kościoła razem z Patrykiem oraz jak wyglądała jej sala weselna. Chociaż sama zainteresowana twierdziła w swoich wypowiedziach, że ma być to skromna uroczystość w gronie najbliższych osób, to na jej zdjęciach widać zgoła co innego. Przede wszystkim, w oczy rzucają się niezwykle dopracowane w każdym stopniu, dekoracje sali. Co trochę przeczy temu, co mówiła nasza gwiazda. Suknia Marietty również była strojna. Dziewczyna wybrała na swoje zaślubiny suknie o fasonie literki A, z modnymi w ostatnim sezonie rękawkami, które lekko jej opadały. Ze względu na duży dekolt, dziewczyna zdecydowała się na założenie futerka na moment wejścia do kościoła. Na jej weselu bawiła się nawet laureatka programy Projekt Lady – Magdalena Lubacz.

Marietta Witkowska przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Marietta witkowska przed operacjami nosa

Czy wiadomo jest, jak kiedyś przed operacjami wyglądała Marietta Witkowska? W internecie nie ma zbyt wielu zdjęć, które mogłyby pokazać, jak wtedy się prezentowała. Można jednak przypuszczać, że nieco inaczej niż teraz. Gwiazda nie kryje się z tym, że korzysta często z tego typu usług.

Marietta Witkowska – rodzice, czyli kim jest mama i tata? 

Czy wiadomo, kim są rodzice Marietty Witkowskiej? Gwiazda z jednym wywiadów przyznała, że jej mama jest muzułmanką. Ma na imię Agnieszka, a na Islam przeszła już ponad 11 lat temu. Stało się tak za sprawą jej ślubu z ojczymem Marietty. Nasza gwiazda przyznaje, że różny był odbiór tej sytuacji wśród jej otoczenia, ze względu na powielane od lat stereotypy na temat tej wiary. Jej mama jest jednak jej powodem dumy i chętnie pokazuje ją, na swoich portalach społecznościowych. Jest bardzo z niej dumna i chętnie zaprasza ją do różnych współprac oraz transmisji internetowych. Pani Agnieszka oraz jej mąż to rodzice Marietty Witkowskiej. Chociaż losy jej biologicznego ojca, nie są znane w mediach.

Osoby publiczne wzbudzają dużo emocji, nie da się ukryć. Chcemy wiedzieć wszystko, jaki ma wzrost, ile ma lat a niekiedy i jeszcze więcej. Nie inaczej jest w przypadku Marietty Witkowskiej, której zwycięstwo w programie Hotel Paradise, przyniosło nieoczekiwaną sławę oraz wielu fanów. Na szczęście, dzięki aktywnemu zaangażowaniu w swoje media społecznościowe, mają szanse dowiedzieć się wielu ciekawych i interesujących faktów na temat jej życia. Na pewno sprawia im to radość a naszej gwieździe, przysparza coraz to większej popularności, na którą pewnie liczy.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne