Strona głównaCelebryciYoutuberzyKasix - wiek, wzrost, waga, ile zarabia?

Kasix – wiek, wzrost, waga, ile zarabia?

Kasix, czyli Katarzyna Paciorek to streamerka, która jeszcze do niedawna nie miała sobie równych na Twitchu. Trzeba przyznać, że na tej platformie prym wiodą faceci, ale dziewczyny też radzą sobie całkiem nieźle. Największa liczba widzów Kasix to 1724, a liczba obserwatorów sięga prawie 478 tysięcy. Dla porównania YoungMulti, który jest najchętniej oglądanym streamerem ma około 642 tysiące obserwatorów. Największym osiągnięciem Kasix jest pewnie to, że zajęła 1 miejsce w Plebiscycie Streamerów 2022 w kategorii Najlepsza Streamerka.

Jaki jest fenomen Kasix? Paciorek twierdzi, że nie robi turbo ciekawego kontentu, ale buduje więź ze swoimi obserwatorami, których traktuje jak znajomych. Podczas streamów rozmawia z nimi i mają wspólny vibe. Dziewczyna ma dystans do siebie – pokazuje się na streamach w dresach i bez makijażu. Co ciekawe, dziewczyna zaczynała jako streamerka GTA Roleplay, a jeszcze wcześniej grała w teatrze.

Kasix ma wiele fanów i dlatego też w sieci pojawia się wiele pytań na jej temat: ile zarabia? gdzie mieszka? ile ma wzrostu? ile ma lat? czy ma OnlyFans? gdzie znaleźć jej nagie zdjęcia? Pytania mnożą się w głowach nowych obserwatorów. 

Przeczytaj ten artykuł, jeśli interesuje cię wiek, wzrost, waga i to, ile zarabia Kasix.

Kasix – wiek, wzrost, waga

Kasix już od dłuższego czasu działa na Twitchu, a wygląda na młodą osobę, dlatego fani zastanawiają się, ile ma lat ta dziewczyna. Kasix zaczęła streamować w wieku 20 lat – to znaczy, że obecnie wiek Kasi to 24 lata. Wzrost dziewczyny też jest znany, Kasix ma 161,5 cm wzrostu. Tak precyzyjne wymiary podała na jednym ze streamów. Trzeba przyznać, że niski wzrost i młody wiek nie przeszkodziły jej w zdobywaniu sympatii widzów. Wiemy już, ile ma wzrostu i ile ma lat Kasix, ale jaka jest jej waga? Niestety Kasix nie podaje, jaka jest jej waga – widać jednak, że jest drobną kobietą, dlatego można podejrzewać, że jej waga sytuuje się w granicach 48-58 kg. 

Zastanawiacie się, gdzie mieszka Kasix? Dziewczyna mieszka obecnie w Warszawie, ale pochodzi z województwa małopolskiego. Wcześniej Kasia mieszkała niedaleko Krakowa, jednak postanowiła się przeprowadzić. Można podejrzewać, że lubi miejsce, gdzie mieszka obecnie.

Kasix i nagie zdjęcia? Czy ma OnlyFans?

OnlyFans to platforma społecznościowa, która umożliwia publikowanie zdjęć i nagrań dla ograniczonego grona odbiorców, którzy zapłacą za udostępniane treści. OnlyFans zyskało największą popularność w branży pornograficznej – coraz więcej kobiet i mężczyzn udostępnia prywatne nagie zdjęcia, odsłaniają tam więcej niż na Instagramie i na innych stronach. O OnlyFans zrobiło się szczególnie głośno, kiedy wówczas 18-letnia raperka Bhad Bharbie poinformowała, że w pierwszych 6 godzinach od założenia konta, zarobiła na platformie 1 milion dolarów.

Czy Kasix ma OnlyFans? Wiele osób zadaje sobie to pytanie. Dziewczyna jest młoda i bardzo ładna, dlatego jest wielu mężczyzn, których zainteresowałyby jej nagie zdjęcia na OnlyFans. Ta platforma to łatwy sposób na zarabianie dużych pieniędzy. OnlyFans bez wątpienia nie przypomina platformy, na której obecnie Kasix bije rekordy popularności. Paciorek jakiś czas temu odpowiedziała osobom, które dopytują się o jej nagie zdjęcia i konto na OnlyFans – dziewczyna nie zamierza zakładać tam konta, zaznacza, że ma do siebie szacunek i jest w szczęśliwym związku, więc dziwne byłoby, gdyby zaczęła udostępniać nagie zdjęcia innym mężczyznom. Streamerka nie chciałaby zarabiać nigdy na swojej cielesności.

Ile zarabia Kasix?

Kolejnym pytaniem, którego nie mogą sobie odpuścić fani streamerki jest to, ile zarabia Kasix. Pieniądze są bez wątpienia ważne, ale czy dziewczyna chce się dzielić z tak naprawdę obcymi ludźmi, tym ile zarabia? Dowiedzmy się.

Kasix mówi, że Twitch to najbardziej opłacalna dla niej platforma. Przez to, że w tej przestrzeni jeszcze niedawno było niewiele dziewczyn, to miała ona łatwą drogę, by się wybić – inaczej by to wyglądało w przypadku YouTube. 

Kasix dostaje miesięcznie z reklam około 200 dolarów. Dziewczyna zdradziła też, że z jednego streama po odciągnięciu wszystkich podatków na rękę zarabia około 1000-1400 zł. Jest to kwota, która nie obejmuje sponsorów i współprac. Wiecie już, ile zarabia Kasix, pomimo wszystko trzeba pamiętać, że stawki ciągle się zmieniają. Fajnie, że dziewczyna jest szczera z widzami i nie kryje się z opowiadaniem o pieniądzach.

Kasix to streamerka, która ma na siebie pomysł. Dziewczyna uważa, że gdyby nie Twitch, to pewnie byłaby marketingowcem w jakiejś dużej agencji, bo lubi analizować statystyki i wyciągać na ich podstawie wnioski. Kasix wie, jakie streamy robić i jaki kontent tworzyć, żeby ludzie ją oglądali, a skoro ma taką oglądalność, to widać, że jej triki działają.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne