Strona głównaCelebryciTristan Tate – majątek, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, więzienie

Tristan Tate – majątek, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, więzienie

Jednym ze sposobów na zdobycie sławy w internecie jest wzbudzenie kontrowersji. Taką drogę wybrał Andrew Tate, który zyskał większą rozpoznawalność dzięki swoim mizoginistycznym wypowiedziom. Andrew ma młodszego brata Tristana, który razem z nim został zatrzymany przez władze 29 grudnia 2022 roku w Rumunii. Kim jest Tristan Tate? Jaki posiada majątek? Jaki jest jego wiek, waga i wzrost? Czy Wikipedia o nim wspomina? Co jeszcze o nim wiemy? Tego dowiecie się czytając poniższy artykuł.

Zobacz: Marianna Schreiber – wiek, mąż, wikipedia, dzieci, ile ma lat, zdjęcia, wykształcenie, kto to, wiek, z mężem, córka, samochód

Tristan Tate – kim jest brat Andrew Tate’a?

Tristan Tate jest znany również pod pseudonimem Talisman. Jego profil na Instagramie pod nazwą @talismantate śledzi aż 2,3 miliona osób. Mężczyzna chętnie prezentuje odbiorcom swój wystawny tryb życia i umieszcza tam zdjęcia prywatnych samolotów i luksusowych samochodów. Tristan Tate uwielbia podróżować i kocha zwierzęta. Konto na Twitterze @TateTheTalisman również cieszy się dużą popularnością, liczba followersów wynosi tam blisko 650 tys.

Tristan, podobnie jak Andrew, ma za sobą zawodową karierę w kickboxingu. Jego rekord zawodowy to 43-9. W 2011 roku Tristan Tate wziął udział w brytyjskim reality show Shipwrecked: The Island. Obecnie jest on biznesmenem i osobowością medialną.

Tristan Tate – majątek, ile zarabia?

Szacunkowa wartość majątku Tristana Tate’a wynosi 160 milionów dolarów. Jego roczny dochód to około 20 milionów dolarów. Jak widać Tristan Tate zgromadził pokaźny majątek i posiada on imponującą kolekcję samochodów. Najdroższy z nich to Bugatti Chiron Pur Sport. W jaki sposób ten fan motoryzacji dorobił się takiego majątku? Dokonał tego przede wszystkim dzięki licznym biznesom i popularności w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram talismantate

Tristan Tate przyznał w wywiadzie, że wiele milionów dolarów zarobił poprzez handel kryptowalutami, chodzi tu przede wszystkim o Bitcoina i Ethereum. Uważa on, że zajmowanie się kryptowalutami to jeden z najprostszych sposobów na zarabianie pieniędzy.

Okazuje się, że Tristan prowadzi interesy razem z bratem. Bracia mają nawet wspólne konto bankowe. Jednym z ich wspólnych biznesów było zatrudnianie modelek, które zarabiały poprzez kamerki internetowe. Ich praca polegała na opowiadaniu dzwoniącym mężczyznom fałszywych historii, mających na celu wzbudzenie w nich współczucia dla modelek. Bracia po czasie przyznali, że ten model biznesowy był oparty na oszustwie. Tristan miał także wpływ na rozwój Hustler’s University, którego właścicielem jest Andrew, czyli płatnego programu dostępnego na Discordzie, w którym studenci pobierają lekcje na temat zarabiania pieniędzy online.

Tristan Tate – wiek, wzrost, waga, co powie nam Wikipedia?

Tristan Tate nie posiada strony poświęconej jego osobie zarówno na polskojęzycznej, jak i angielskojęzycznej wersji Wikipedii. Jednakże w Wikipedii po angielsku, w artykule dotyczącym Andrew’a Tate’a, znajdziemy 3 drobne wzmianki o Tristanie. W przypadku polskojęzycznej wersji Wikipedii jest to tylko jedna wzmianka. Zatem informacji o jego wieku, wadze i wzroście musimy szukać gdzie indziej.

Tristan Tate urodził się 15 lipca 1988 roku, zatem jego wiek obecnie to 34 lata. Różnica wieku między braćmi Tate wynosi 2 lata, Tristan jest młodszy. Ich ojcem był szachowy mistrz międzynarodowy Emory Tate, który zmarł w wieku 56 lat na zawał serca. Matka, Eileen Tate, pracowała jako pomoc kuchenna. Wikipedia nie wspomina o fakcie, iż Andrew i Tristan mają młodszą siostrę Janine, która nie udziela się medialnie. Nie znamy dokładnego wieku Janine, nie wiemy także jaki jest jej stan cywilny. Janine prawdopodobnie jest prawniczką i mieszka w Kentucky w Stanach Zjednoczonych.

Źródło: thechessdrum.net

Tristan i Andrew są ze sobą bardzo związani. Razem dorastali w mieście Luton w Anglii, jednak obecnie mieszkają w Rumunii. Relacja z siostrą Janine wygląda gorzej, rodzeństwo od lat ze sobą nie rozmawiało, dzielą ich poglądy.

Wzrost Tristana Tate’a to 190 cm. Waży on ponad 80 kg. Jego wiek, wzrost i waga z pewnością mają wpływ na postrzeganie Tristana przez kobiety. Dodatkowo ma on ciemnobrązowe włosy i niebieskie oczy, co zdecydowanie przyciąga uwagę płci pięknej.

Zobacz: Anna Oberc – dzieci, mąż, partner, wiek, filmy, wzrost

Tristan Tate – czy jest w więzieniu?

Andrew i Tristan Tate oraz dwóch innych podejrzanych zostali zatrzymani na 24 godziny 29 grudnia 2022 roku w Bukareszcie przez rumuńskie władze. Następnego dnia sąd przedłużył areszt mężczyzn, więc Andrew i Tristan spędzą w więzieniu minimum 30 dni. Zarzuca się im stworzenie zorganizowanej grupy przestępczej, zajmującej się zmuszaniem kobiet do tworzenia treści pornograficznych. Śledczy informują, iż pokrzywdzone mogły być wykorzystywane seksualnie oraz być ofiarami przemocy psychicznej i fizycznej. Bracia odmówili komentarza w tej sprawie.

Czarne chmury zebrały się nad braćmi Tate, początek nowego roku spędzili w więzieniu. Czy więzienie będzie odpowiednim miejscem na przemyślenie swojego postępowania? A może bracia niesłusznie trafili do więzienia? Zapewne niedługo poznamy odpowiedzi na te pytania.

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne