Strona głównaCelebryciKonrad Wojterkowski - wiek, żona, majątek, długi, biografia

Konrad Wojterkowski – wiek, żona, majątek, długi, biografia

Wielu z nas lubi wścibiać nos w życie osób publicznych. Często z wypiekami na twarzy szukając informacji: kim jest, wiek, jaka jest jego biografia oraz życiorys. Nie inaczej jest i w przypadku Konrada Wojterkowskiego, o którym głośno zrobiło się za sprawą jego romansu z Moniką Richardson, która jeszcze do niedawna związana była ze Zbigniewem Zamachowskim. Konrad Wojterkowski – ile ma lat? Kim jest? Czy ma jakieś długi? Wszystkich tych informacji, dowiecie się z tego artykułu. 

Konrad Wojterkowski – wiek, ile ma lat? Kim jest? 

Kim w ogóle jest Konrad Wojterkowski i ile ma lat? Jest to polski biznesmen oraz producent filmowy, w wieku 49 lat. Co jeszcze o nim wiadomo? Jest założycielem grupy #BeReady i filantropem. O czym jeszcze można wspomnieć na jego temat? Ma on dorosłego syna z pierwszego małżeństwa, jest też mocno zaangażowany w pomoc kobietom i dzieciom, które doświadczają przemocy. Przedsiębiorca chwali się też publicznie, że pomimo rozstania ze swoją pierwszą żoną, ma bardzo dobry kontakt, ze swoim pierworodnym synem. 

Konrad Wojterkowski żona 

W poprzednim akapicie powiedzieliśmy, jaki jest wiek Wojterkowskiego. Żona, czy jakąś teraz ma? Odpowiedzi na to zagadnienie postaramy się odszukać. Przeczesując jednak internet na lewo i prawo, ciężko znaleźć jakąkolwiek wzmiankę na ten temat. Jego pierwsza żona, jest matką jego syna, o którym wspomnieliśmy już wcześniej. 

Konrad Wojterkowski a Monika Richardson

Konrad Wojterkowski a Monika Richardson, o co chodzi? Poznali się podczas wywiadu dziennikarki z przedsiębiorcą, gdzie opowiedział jej z radością, o swoim synu Koli. Jest z niego niezwykle dumny. Kola interesuje się mocno drukowaniem 3D i planuje niebawem, stworzenie swojemu koledze bez kończyny, ręki. Być może, właśnie podczas tego wywiadu rozpoczął się romans pomiędzy dziennikarką a biznesmenem, biorąc pod uwagę, że dziennikarka przeżywała wtedy kryzys ze Zbigniewem Zamachowskim. Niektórzy w środowisku spekulują nawet, że Konrad Wojterkowski i Monika Richardson wezmą niebawem ślub i tym samym będzie to jego żona. Konrad Wojterkowski ma spory dług finansowy, w związku ze swoją działalnością biznesową, jednak nie przeszkadza to dziennikarce w byciu zakochaną w nim, o czym często wspomina w licznych wywiadach. Podobno biznesmen, zaproponował jej nawet wspólne mieszkanie. W tym czasie Zamachowski natomiast, związał się z aktorką Gabrielą Muskałą.

Konrad Wojterkowski i Dorota Gardias 

Konrad Wojterkowski i Dorota Gardias czy się znają? Zastanawia się wiele osób. Okazuje się, że tak i to nawet bardzo. Przedsiębiorca i dziennikarka spotykali się w przeszłości. Biznesmen oprócz wspomnianych w tym artykule dziennikarek spotykał się też również z Karoliną Gorczycą, znaną polską aktorką filmową. Konrad Wojterkowski i Dorota Gardias, spotykali się natomiast w 2010 roku.  

Konrad Wojterkowski biografia, czyli czego nie znajdziemy na portalu Wikipedia 

Przede wszystkim, ważną informacją jest, że Konrad Wojterkowski odnalazł brata. Stało się to, po około 40 latach niewidzenia się. Przez większość swojego życia, nie wiedzieli nawet, że istnieją. Była to bowiem informacja, skrycie ukrywana przez ich ojca. Dlatego fakt, że Konrad Wojterkowski odnalazł brata, był dla nich i dla wszystkich tak szokujący. Wpływa to na pewno na aspekt, że życiorys przedsiębiorcy jest niezwykle ciekawy. Mimo tak, poruszającej historii, nie ma o nim, póki co, jego uproszczonej biografii, która mogłaby się nazywać, po prostu: Konrad Wojterkowski. Wikipedia też milczy w tej sprawie. Konrad Wojterkowski odnalazł brata, to wydarzenie, które długo było omawiane w wielu programach śniadaniowych. Zwłaszcza ze wzrostem popularności Wojterkowskiego, która spowodowana jest jego związkiem z Moniką Richardson. Jego biografia jest niezwykle rozbudowana i być może niebawem, będzie można kupić książkę na ten temat. 

Oprócz swoich biznesowych aktywności oraz osobistych zawirowań (łącznie z odnalezionym po latach bracie), Konrad Wojterkowski wypuścił też kilka filmów. Należą do nich:

  • Get low z 2009
  • Limousine z 2011

Jednak życiorys przedsiębiorcy pokazuje, że są to póki co, jego jedyne produkcje. 

Konrad Wojterkowski  – majątek 

Jak zostało wspomniane we wcześniejszym akapicie, jeśli wpiszemy Konrad Wojterkowski, Wikipedia milczy w tej sprawie. Dużo jednak w internecie można znaleźć artykułów, na przykład: długi i majątek Konrada Wojterkowskiego, tylko u nas! Co zatem mówią? Przedsiębiorca nie kryje się z tym, że dług na nim ciążący jest całkiem spory, a komornicy depczą mu po piętach. Nie traci jednak nadziei i walczy o ich zażegnanie. W jego planach jest wejście na rynek np. Somalii czy Sudanu, gdzie chce przyczynić się do zmiany oraz progresu infrastruktury energetycznej, a także transportowej. Ma on w związku z tym nadzieje, że dzięki tym czynom, jego dług niebawem zniknie i będzie mógł, w końcu bez problemu spłacić swojego biznesowego wspólnika. 

Artykuły, takie jak ten, dają odpowiedź, kim jest na przykład Konrad Wojterkowski. Wikipedia, póki co nie posiada na jego temat żadnego dedykowanego mu artykułu. Wiemy na pewno, że stracił majątek rzędu 100 milionów i ma do tej pory długi, z których nie wyszedł. Nie przeszkodziło mu to jednak, w zdobyciu serca Moniki Richardson. Życzymy im powodzenia i happy endu.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne