Strona głównaCelebryciLisa Marie Presley - mężowie, dzieci, Michael Jackson, Harper Vivienne Ann lockwood

Lisa Marie Presley – mężowie, dzieci, Michael Jackson, Harper Vivienne Ann lockwood

Lisa Marie Presley jest amerykańską wokalistką oraz aktorką. Rozpoznawalność przyniosło jej pochodzenie ze sławnej rodziny. Jest dzieckiem zmarłego króla Rock&Rolla, Elvisa Presleya. Jej mamą jest Pricilla Presley. Kobieta w młodości była sławną modelką i aktorką. Lisa jest znana z tego, że jej życie przepełnione jest dramatami. Dotyczy to również jej dzieci. Zaczęło się od niespodziewanej śmierci jej ojca. Jaki jest dokładny życiorys gwiazdy? 

Zobacz: Izabella Krzan – mąż, w ciąży, partner, ma dziecko, wzrost, wiek, rodzice, romans, ojciec, tomasz kammel, bez makijażu

Lisa Marie Presley  – mąż, dzieci 

Piosenkarka bez wątpienia nie miała łatwego życia. Kiedy była dzieckiem, nagle zmarł jej ojciec. Kiedy jeszcze żył, prowadził bardzo imprezowy tryb życia. Jego córka musiała przyglądać się temu wszystkiemu i po latach przyznaje, że widziała tam wiele rzeczy, których nie powinna. Traumy z dzieciństwa przeniosły się do jej dorosłego życia. 

Relacje kobiety z mężczyznami zawsze chętnie komentowane były przez media. Kobieta miała aż 4 mężów. Żadnego z małżeństw nie może jednak zaliczyć do udanych. 

Pierwszym mężem Lisy był Danny Keough. Miała z nim dwójkę dzieci. Ich córka Danielle jest znaną aktorką. Syn Benjamin zmarł w roku 2020 w wyniku samobójstwa. Małżeństwo Lisy i Dannego rozpadło się po kilku latach. 

W późniejszym etapie swojego życia Lisa Marie Presley poznała swojego drugiego męża. Był nim znany na całym świecie król popu, Michael Jackson.

Źródło: upi.com

Ostatni ślub celebrytki odbył się w Japonii. Jej mężem został gitarzysta Michael Lockwood. Owocem ich małżeństwa są dwie córki. Dzieci Lisy Marie Presley to Finley Aaron Love Lockwood i  Harper Vivienne Ann Lockwood. Dziewczynki są bliźniaczkami, urodzonymi w 2008 r. 

Lisa Marie Presley i Michael Jackson

Michael Jackson był jednym z partnerów Lisy Marie Presley. Ich związek został sformalizowany w roku 1994. Małżeństwo trwało zaledwie dwa lata. Wielkim zaskoczeniem był fakt, że Lisa wyszła za Jacksona zaledwie 12 dni po swoim rozwodzie z pierwszym mężem. Wiele osób uważa, że małżeństwo Lisy Marie Presley i Michaela Jacksona nie miało związku z zakochaniem tych dwojga. Świadkowie ślubu po latach zabrali głos, potwierdzając, że parę nie łączyło nic poza wzajemną sympatią. Małżeństwo miało odwrócić zainteresowanie mediów od ówczesnych oskarżeń w stronę Michaela o molestowanie. Lisa Marie Presley rozwiodła się z Michaelem Jacksonem w 1996 r.

Lisa Marie Presley Harper Vivienne Ann Lockwood

Harper Vivienne Ann Lockwood jest córką Lisy Marie Presley urodziła w 2008 r. Podobnie jak jej matka Lisa Marie Presley, Harper Vivienne Ann Lockwood nie miała łatwego dzieciństwa. Małżeństwo rodziców obu dziewczynek rozpadło się, kiedy miały zaledwie 8 lat. Sam rozpad rodziny nie był w tym przypadku najgorszy. Do rozstania pary miało dojść z powodu zarzutów wobec Michaela Lockwooda o pedofilię. Powodem oskarżeń były znalezione na jego komputerze zdjęcia o charakterze pornografii dziecięcej. Niestety pośród zdjęć miały znajdować się również akty jego córek. Michael Lockwood usłyszał podobne zarzuty co poprzedni mąż Lisy Marie Presley, Michael Jackson. Ponadto Lisa sama doświadczyła molestowania w swoim dzieciństwie. Okazało się, że była ofiarą ówczesnego partnera swojej matki. 

Zobacz: Martina Stoessel – waga, wiek, wzrost, skąd jest, rodzeńśtwo, buty, makijaż, fakty, martina stoessel mariana muzlera

Lisa Marie Presley Finley Aaron Love Lockwood

Finley Aaron Love Lockwood to córka Lisy Marie Presley I Michaela Lockwooda. Po rozpadzie małżeństwa, Finley Aaron Love Lockwood odebrano Lisie Marie Presley. Powodem był powrót do dawnego nałogu narkotykowego Lisy. Po pewnym czasie walki z chorobą Lisa Marie Presley poddała się odwykowi. Finalnie Lisa Marie Presley odzyskała Harper Vivienne Lockwood i Aaron Love Lockwood. Do tego czasu dzieci przebywały pod opieką ich babci Priscilli Presley. Kobiecie udało się wyjść z nałogu i odzyskać bliźniaczki. 

Źródło: baby-shower.pl

Lisa Marie Presley jest jedyną córką ponadczasowej gwiazdy popu, zmarłego Elvisa Presleya. Mogłoby się wydawać, że sława i milionowy spadek po ojcu dadzą jej bajkowe życie. Musiała się jednak zmierzyć w swoim życiu z wieloma porażkami i dramatami. Przeżyła cztery nieudane małżeństwa. Poza rozpoznawalnością i majątkiem Lisa Marie Presley odziedziczyła po ojcu również skłonności do nałogów. Po jego śmierci nastolatka sprawiała spore problemy. Miała problem z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Poza chorobą nie miała też nigdy szczęścia w miłości. Prawie każdy jej związek doprowadzał ją do ołtarza. Wszystkie małżeństwa kończyły się jednak rozwodem. Aż dwóch z czterech jej mężów było oskarżonych o pedofilię. 

Lisa Marie Presley jest matką trójki córek. Jedynego syna straciła, kiedy popełnił samobójstwo w wieku 27 lat. Najstarsza z córek jest owocem pierwszego związku małżeńskiego Lisy. Jej ojcem jest Danny Keough. Riley Keough realizuje się jako aktorka, która w Hollywood jest coraz bardziej cenioną gwiazdą kina. Młodsze córki Lisy Marie Presley to Aaron Love Lockwood i Vivienne Ann Lockwood. Bliźniaczki w październiku 2022 r. skończyły 14 lat. 

Lisa po wielu przeżyciach i nieudanych relacjach deklaruje, że skupia się na swojej rodzinie i wychowywaniu dzieci. Mimo że oficjalnie Lisa nie ogłosiła końca swojej kariery muzycznej, ostatni album wydała kilka lat temu. W 2018 r. wypuściła płytę zawierającą archiwalne nagrania Elvisa. Nowa technologia pozwoliła na połączenie głosów, dzięki czemu mogła opublikować duet ze swoim ojcem. 

Zobacz: Małgorzata Tomaszewska – mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Sprawdź jeszcze

Popularne