Strona głównaCelebryciKatarzyna Meller – mąż, wikipedia, Marcin Meller, wiek, mąż Remigiusz, rodzina

Katarzyna Meller – mąż, wikipedia, Marcin Meller, wiek, mąż Remigiusz, rodzina

Kobieta petarda, która mimo upływu czasu, wieku i poszerzającej się rodziny nadal próbuje nowych rzeczy. Całkiem niedawno postanowiła zaryzykować i w ten sposób Katarzyna Meller i jej mąż wyjechali z dziećmi na Teneryfę, gdzie po raz kolejny zmienia branżę. Teraz zajmuje się sprzedażą nieruchomości. Co wiemy o Katarzynie Meller? Co powie nam Wikipedia, a o czym nie wie? Czy Kasię łączy coś z Marcinem Mellerem? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Zobacz: Małgorzata Tomaszewska – mąż, pierwszy mąż, rozwód, kiedyś, dzieci, wiek. wzrost, rodzice

Katarzyna Meller – kto to? Co nam powie Wikipedia? 

Zacznijmy od podstaw. Kim jest Katarzyna Meller, poza tym, że kobietą wielu talentów? Wikipedia w pierwszej kolejności podaje, że jest spokrewniona z Marcinem Mellerem, a także jest w wieku 46 lat. Poza tym jest współwłaścicielką włoskiej restauracji Porto Massimo na warszawskiej Saskiej Kępie. Czym jeszcze parała się w życiu? Wikipedia tego nie powie, ale Kasia z wykształcenia jest anglistką. Poza tym mówi biegle po francusku. Studia ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Sorbonie. 

Prześledźmy jej karierę zawodową. Była prezeską fundacji, która zajmuje się przyznawaniem nagrody literackiej Nike. Praca w korporacjach na stanowiskach kierowniczych też nie jest jej obca. Może pochwalić się choćby dbaniem o wizerunek polskich przygotowań do Euro 2012. Inną funkcją była rzeczniczka operatora sieci komórkowej. Do tego dyrektorka departamentu PGE. Wszystko zmieniło się wraz z pierwszym dzieckiem. Założenie rodziny sprawiło, że Meller postanowiła wybrać inną ścieżkę kariery. O tym w następnym rozdziale.

Katarzyna Meller – rodzina, wiek, prywatnie 

Katarzyna Meller przyszła na świat 28 marca 1976 roku w Warszawie. Obecnie jest w wieku 46 lat. Jej rodzina to zbiór naprawdę wyjątkowych postaci. Tata Stefan pełnił funkcję ambasadora w Paryżu, a także Ministra Spraw Wewnętrznych. Mama Beata była historyczką kulinarną. Pracowała jako kustosz w Muzeum Historycznym, a swoje serce oddała kuchniom świata. 

Hołd swojej rodzinie Katarzyna składa w książce W kuchni mamy i córki. Ciekawostką, o której nie wie Wikipedia, jest nawiązanie tytułem do książki wydanej przez mamę Katarzyny – Beatę Mellerową W kuchni babci i wnuczki. Książka Katarzyny Meller stanowi kulinarną kapsułę czasu dla kolejnych pokoleń. Zapisała w niej przepisy, które poznała w swoim domu rodzinnym. Gotowała nie tylko pani Beata, zaprawiona kucharka, ale i jej mąż Stefan. Z lektury książki wypływa obraz kochającej się i wspierającej rodziny. 

Źródło: empik.com

A jaką rodzinę tworzą Katarzyna Meller i jej mąż Remigiusz? I co ma z tym wspólnego kuchnia? Katarzyna Meller i jej mąż Remigiusz mają trzy córki. Pierwszą z nich Kasia urodziła w wieku 34 lat. Halinka jest obecnie w wieku 9 lat. Odkąd została mamą, Kasia postanowiła rzucić pracę w korporacji i poszła za swoją mamą Beatą – zaczęła gotować. Krótko po tym wydała książkę i współprowadzi włoską restaurację na Saskiej Kępie. Przez jakiś czas prowadziła program Przepis na sukces na kanale Food Network

Zobacz: Monika Fronczek – mąż, dzieci, w ciąży, partner, rodzina, nogi, wzrost

Katarzyna Meller – mąż 

Kasia dwa razy wychodziła za mąż. Z pierwszego małżeństwa ma jedną córkę. Drugą do rodziny wniósł jej drugi mąż Remigiusz, również z jego pierwszego małżeństwa. Trzecią córkę mają razem. Katarzyna i jej mąż Remigiusz zdają sobie sprawę z tego, że życie w patchworkowej rodzinie nie jest takie proste, szczególnie dla dzieci. Dlatego stawiają na ich dobro i nieutrudnianie relacji z biologicznym rodzicem. 

Obecnie Kasia, córki i jej mąż Remigiusz mieszkają na Teneryfie i wydają się szczęśliwą rodziną. Jednym z dowodów na to, że Remigiusz wspiera Kasię, jest propozycja zajęcia się domem i córkami, kiedy Kasia dostała propozycję udziału w programie Ameryka Express podczas Balu Dziennikarzy od dyrektora Edwarda Miszczaka. 

Katarzyna Meller i Marcin Meller 

Wielu internautów zastanawia fakt, czy Marcin Meller to nie przypadkiem mąż Katarzyny. To samo nazwisko Kasia zawdzięcza nie Marcinowi, a… ojcu! Marcin Meller jest jej bratem, zresztą niejedynym. Drugi brat ma na imię Andrzej. Takie przypuszczenia pojawiły się wśród internautów, ponieważ wiele razy gościli wspólnie na ściankach. Rzadziej widzimy, aby Katarzynie Meller towarzyszył jej mąż. Wychowywana w rodzinie, gdzie ma dwóch braci, nauczyła się walczyć o swoje, jak wspomina w jednym z wywiadów. Delikatniejsza dziewczyna musiała nadganiać swoich braci. 

Źródło: plejada.pl

Zresztą nawet dzisiaj niejeden złośliwy komentarz sugeruje, że to bycie siostrą sławnego Marcina Mellera doprowadziło Kasię do rozpoznawalności. Patrząc w przeszłość na jej ścieżkę kariery, w której śledzeniu pomogła nam Wikipedia, trudno zgodzić się z tymi komentarzami.

Katarzyna Meller wraz z wiekiem zaskakuje jeszcze bardziej. Nie można jej odmówić niesamowitej pasji do życia i próbowania się w sytuacjach, jakie pojawiają się po drodze. My lubimy takie kobiety i życzymy Katarzynie jeszcze więcej ekscytujących przygód.

Zobacz: Izabella Scorupco – mąż, dzieci, wiek, syn, filmy, mężowie, kiedyś, z córką, wzrost, operacje plastyczne, obecnie

Sprawdź jeszcze

Popularne