Strona głównaCelebryciAndrew Tate - kto to? Majątek, wzrost, samochody, skąd ma pieniądze?

Andrew Tate – kto to? Majątek, wzrost, samochody, skąd ma pieniądze?

Andrew Tate to chyba jedna z najbardziej znienawidzonych i równocześnie uwielbianych postaci internetu. Jest to człowiek, który swoimi podcastami zaskarbia sobie miłość mężczyzn i obrzydzenie kobiet. Kim jest i dlaczego jest tak kontrowersyjny? 

Kto to jest Andrew Tate, jak zarabia i skąd ma pieniądze, a co więcej czy legalnie zarabia na swoje luksusowe domy, samochody to pytania często padają pod adresem influencera. Wypowiedzi i poglądy Tate’a niezmiennie wywołują kontrowersje, dlatego jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego szokującego influencera, zapraszam cię do dalszej lektury.

Andrew Tate — kto to? Wzrost, wiek 

Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście styczności z postacią Andrew Tate’a i nie wiecie kto to… to macie szczęście. Andrew Tate to zawodnik kickboxingu, pochodzenia amerykańsko-brytyjskiego. Jak podaje Wikipedia, wiek Tate’a to 35 lat, jego wzrost to 190 cm, co sklasyfikowało go w wadze półciężkiej, kiedy startował w zawodach. Jednak to nie przez karierę sportową Tate zdobył swój pokaźny majątek, w każdym razie nie tylko.

Zobacz: Mariusz Pudzianowski – żona, dzieci, brat, gdzie mieszka, majątek

Największą popularność Tate zyskał poprzez wygłaszanie mizoginistycznych i toksycznych poglądów w swoich licznych podcastach. Poglądy Andrew Tate’a można porównać do filmu Podziemny Krąg. Tate wygłasza poglądy, które brzmią jakby ktoś nazbyt dosłownie potraktował wypowiedzi antagonisty — Tylera. Tate zdaje się równocześnie nienawidzić kobiet, ale również mężczyzn, którzy według jego standardów nie spełniają warunków bycia “prawdziwym facetem”. 

Andrew Tate i jego brat

Andrew Tate — poglądy i kontrowersje

Andrew Tate i jego poglądy nigdy nie odbiegają zbyt daleko od dwóch tematów: niechęci wobec kobiet i niektórych mężczyzn. Z jednej strony stara się tworzyć, przy pomocy zgromadzonego majątku, wizerunek człowieka sukcesu — szanowanego i posiadającego autorytet. I w przypadku niektórych osób się to sprawdza. 

Andrew Tate jest typowym populistą: proponuje bardzo proste rozwiązania na skomplikowane problemy społeczne, co więcej bardzo często samemu nakręcając problem. Wśród najbardziej szkodliwych i toksycznych poglądów Tate’a jest jego podejście do kobiet. Influencer niejednokrotnie stwierdzał na forum publicznym, że kobiety są własnością mężczyzn. Co więcej, popiera ich bicie i twierdzi, że za gwałt współodpowiedzialne są ofiary. 

Zobacz: Zyzz – jak umarł, sterydy? Poza legendy

Według poglądów Tate’a mężczyzna, który nie zgadza się z jego poglądami, ma majątek mniejszy niż jego własny, albo auto mniej sportowe również nie zasługuje na miano “prawdziwego faceta”. Buduje to fałszywe wzorce męskości, propaguje niemożliwe do spełnienia oczekiwania wobec standardu życia czy relacji z płcią przeciwną. 

Nie trzeba chyba dodawać, że poglądy Tate’a są jednymi z najbardziej patologicznych, jakie możemy znaleźć w internecie. Niestety, takie treści wciąż znajdują w internecie sporą ilość fanów, dla których majątek, domy i samochody influencera wydają się być istotniejsze niż jego dziwny punkt widzenia. 

Andrew Tate — rodzina, kim są rodzice, brat 

Ciekawostką, którą nie każdy zna, jest zawód jednego z rodziców Tate’a. Jego ojciec, Emory Tate, zasłynął jako międzynarodowy mistrz szachowy. Szkoda, że żaden z jego synów nie poszedł w jego ślady. Jak zarabiała jego matka? Nie była światowej klasy szachistką, ale realizowała się w przemyśle gastronomicznym. Wiek obojga rodziców nie jest publicznie znany, mimo rozpoznawalności ojca Tate’a. 

Dobrze przeczytaliście, Andrew Tate posiada brata i jak podaje Wikipedia, tym jak zarabiają obaj bracia, jest właśnie kickboxing. Brat Andrew, Tristan Tate, niewiele różni się w zachowaniu i poglądach od swojego brata. Najwyraźniej to rodzice albo wspólne pochodzenie miało wpływ na ich poglądy i zachowanie. 

Andrew Tate — skąd jest? Pochodzenie 

Jak już pisaliśmy, pochodzenie Andrew Tate’a jest powszechnie znane. Jego rodzice pochodzą z USA oraz Wielkiej Brytanii, ale sam Andrew urodzi się w Chicago, Illinois. Dom rodzinny Tate’a zawsze posiadał spory majątek — nie brakowało sportowych samochodów czy innych luksusów. Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, jak zarabia mistrz szachowy, to zapewniamy was, że jest to niemały majątek. 

Andrew Tate — samochody, dom 

Cygaro i sportowy samochód – z tego jest znany Andrew Tate

Andrew Tate swoją osobowość internetową buduje nie tylko na kontrowersyjnych poglądach oraz umniejszaniu wszystkim prócz swoim followersom. Bardzo ważną częścią jego internetowej osobowości jest majątek, który przeznacza na luksusowy styl życia. Sportowe samochody i zagraniczne podróże to tylko początek. 

Andrew Tate znany jest ze swojego domu w Rumunii. Wiąże się z nim kolejna kontrowersja, która wybuchła w internecie w bieżącym roku. 

Andrew Tate — majątek. Skąd ma pieniądze, jak zarabia? 

Jak już powiedzieliśmy, część majątku Tate’a pochodzi z okresu jego kariery kickboxingowej. Obecnie influencer przeznacza sumy, które niejedna osoba nazwałaby majątkiem, na luksusowe domy i samochody. Skąd ma na to pieniądze? 

Wspominaliśmy o domu Tate’a w Rumunii. Jak twierdzi sam influencer, przeprowadził się tam przez wzgląd na prawo odnośnie ścigania przestępstw seksualnych. Jak sam twierdzi “lubi być wolny”, a polubowne prawo rumuńskie ma mu tę wolność zapewnić. 

Tate swój majątek zdobył między innymi na prowadzeniu, mało etycznej i jeszcze mniej legalnej, firmy świadczącej usługi tzw. kamerek. Tate miał zapraszać do swojego domu w Rumunii kobiety, które następnie miały “spotykać się” z mężczyznami przez internet. W kwietniu tego roku zostały wysunięte pierwsze oskarżenia wobec Tate’a. Wśród kobiet, które “zatrudniać” miał Tate, znalazła się 21-letnia Amerykanka. Kobieta miała być przetrzymywana, wbrew własnej woli, w ich domu w Rumunii. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne