Strona głównaCelebryciAnna Oberc – dzieci, mąż, partner, wiek, filmy, wzrost

Anna Oberc – dzieci, mąż, partner, wiek, filmy, wzrost

W ostatnim czasie o Annie Oberc jest dość cicho. Wielu zastanawia się nad tym, czy to zasługa złośliwych komentarzy widzów serialu M jak miłość, w którym jeszcze niedawno grała postać prostytutki. Inni sugerują się jej postem na Instagramie sprzed roku, w którym sama przyznała, że wzrost negatywnych informacji z każdej strony bardzo ją przytłacza, dlatego musi się zdystansować. 

Bez względu na faktyczny powód tego oddalenia, postanowiliśmy wrócić do jej osoby. Kim jest, jakie są filmy z jej udziałem i co ma jej taktyka promocyjna do wzrostu ciekawskich pytań o dzieci i męża? Odpowiadamy w artykule.

Zobacz: Katarzyna Meller – mąż, wikipedia, Marcin Meller, wiek, mąż Remigiusz, rodzina

Anna Oberc – kto to? Wiek, wzrost, waga

Anna Oberc urodziła się 7 sierpnia 1979 roku w Białymstoku. Jest obecnie w wieku 43 lat. Aktorka mierzy 170 centymetrów wzrostu. Waga Anny pozostaje tajemnicą. Ani dziennikarzom z Jastrząb Post, ani innym portalom nie udało się wydobyć z niej tej informacji. 

Panieńskim nazwiskiem Anny jest Hulpowska-Szulc. Oberc pozostało przy aktorce po pierwszym małżeństwie. Odkąd Anna wyszła za mąż, jej kariera nabrała tempa, a popularność zaliczyła gwałtowny wzrost. Pojawiały się kolejne filmy, seriale i spektakle teatralne. Mimo tego, co stało się potem (o czym w dalszej części tekstu), Anna postanowiła zostać przy nazwisku partnera, które przylgnęło do niej medialnie.

Najpopularniejsze filmy, w których zagrała to Fenomen, Pani z przedszkola czy Król życia. Bardziej niż filmy, popularność Annie przyniosły seriale. Przede wszystkim Singielka, a także M jak miłość.

Anna Oberc – mąż, partner 

Anna Oberc wyszła za mąż w bardzo młodym wieku. Miała 21 lat, a jej partner był jej licealną miłością. Małżeństwo trwało 9 lat. W rozmowie dla Dzień Dobry TVN aktorka podzieliła się przekonaniem, że licealne związki i te zawarte w młodym wieku nie mają szans dłużej przetrwać. Potem dodała, że nie była długo sama i szybko znalazła nowego partnera. Dodała, że jest stadna i w życiu potrzebuje kogoś obok. 

O ile rozwód z pierwszym mężem nie stanowił dla Anny dużego problemu, tak dla jej siostry wręcz przeciwnie. Z relacji Oberc na jej Instagramie wiemy, że jej starsza siostra nie uznaje decyzji Anny. Kobiety są w złej relacji. Powodem miały być religijne poglądy siostry Anny. 

Źródło: Instagram anna_oberc

Podczas jednej z sesji Q&A (pytania i odpowiedzi), którą Ania zorganizowała na swoim Instagramie, padało wiele pytań. Jedno z nich dotyczyło zresztą relacji rodzinnych i to dzięki niemu wiemy o zwaśnionych siostrach. W innym ktoś złośliwy zarzucił Oberc, że jest widocznie samotna, bo nie ma żadnego partnera, za to wokół same koty. 

Aktorka odpowiedziała nieżyczliwej osobie tym, że nie udostępnia w social mediach całego swojego życia. To, że nie wiemy o jej związkach, nie znaczy, że jest sama. Ta odpowiedź nasuwa nam myśl, że być może Anna aktualnie się z kimś spotyka. Nie powie nam tego wprost. 

Jeszcze kilka lat temu Oberc spotykała się z Marcinem Stochem. Bynajmniej, nie ma nic wspólnego ze słynnym skoczkiem narciarskim. Zamiast tego Marcin jest biznesmenem, specjalizuje się w grach komputerowych. Zakochana aktorka postanowiła podzielić pasję Stocha i założyła firmę Weebee. Znajduje się na krakowskim Kleparzu. 

Zobacz: Izabella Scorupco – mąż, dzieci, wiek, syn, filmy, mężowie, kiedyś, z córką, wzrost, operacje plastyczne, obecnie

Anna Oberc –  dzieci

Pierwsze pogłoski o tym, że Anna Oberc ma dzieci, pojawiły się po kontrowersyjnej promocji serialu Singielka. Aktorka gra jedną z ważniejszych postaci w tym serialu. Podczas konferencji prasowej Oberc pojawiła się z wyraźnie zaokrąglonym, ciążowym brzuchem. Zaczęły pojawiać się szeptanki, z kim aktorka planuje mieć dzieci. Jak się okazało, był to tylko kontrowersyjny sposób na zwrócenie na siebie uwagę.

Oberc zdementowała te plotki, tłumacząc, że każdy z aktorów grających w filmie pojawił się w swojej charakteryzacji. Jej serialowa postać spodziewa się dziecka i w związku z tym Anna pojawiła się na konferencji przebrana za recepcjonistkę Monikę. Inną zagrywką, która towarzyszyła promocji kolejnej produkcji i wprowadziła obserwatorów w błąd, była zapowiedź partnera Oberc. 

W jednym z facebookowych postów aktorka wrzuciła zdjęcie z Michałem Czerneckim, podpisując je: Ja i mój nowy mąż. Szybko wyszło na jaw, że Michał, owszem – jest jej partnerem, ale scenicznym! W ten sposób Anna zapowiedziała nadchodzącą premierę spektaklu Wiesz, że wiem

Źródło: piklodz.pl

Nie ma co. Najpierw dzieci, potem mąż. Trudno będzie uwierzyć Annie, kiedy zapowie prawdziwą informację o poszerzeniu rodziny. Widocznie taki jej humor. Sama w jednym z wywiadów przyznała, że wraz z wiekiem 40 lat, czuje, że ma mentalność 20-latki. Mimo to z wiekiem nie szuka rozgłosu jak wcześniej i realizuje się w spokoju, z dala od skandali.

Zobacz: Elżbieta Witek – dzieci, wzrost, młoda, mąż, wnuki, wykształcenie, wiek, prywatnie, w młodości, oświadczenie majątkowe

Sprawdź jeszcze

Popularne