Strona głównaCelebryciMarianna Schreiber - wiek, mąż, wikipedia, dzieci, ile ma lat, zdjęcia, wykształcenie,...

Marianna Schreiber – wiek, mąż, wikipedia, dzieci, ile ma lat, zdjęcia, wykształcenie, kto to, wiek, z mężem, córka, samochód

Marianna Schreiber zaistniała w mediach w związku z jej udziałem w programie “Top Model”. Poruszenie wśród polskiej społeczności było spowodowane faktem, że kobieta jest żoną polityka partii PIS. Z wykształcenia jest pedagogiem. Obecnie angażuje się społecznie i walczy o prawa kobiet i LGBT. Życie prywatne Marianny jest bardzo często komentowane przez tabloidy. Media uważnie przyglądają się publikacjom celebrytki, która na swoim Instagramowym koncie chętnie pokazuje swoje poczynania zawodowe oraz relacje z mężem i dziećmi.

Zobacz: Izabella Scorupco – mąż, dzieci, wiek, syn, filmy, mężowie, kiedyś, z córką, wzrost, operacje plastyczne, obecnie

Marianna Schreiber – kto to? Wiek, wzrost, waga

Marianna Schreiber – kto to jest? Kobieta stała się osobą rozpoznawalna dzięki swojej kontrowersyjnej decyzji o wzięciu udziału w castingu do programu dla amatorów, którzy marzą o karierze w świecie mody.

Jak podaje wikipedia, Marianna ma 176 cm wzrostu. Znajdziemy tam również odpowiedź na pytanie, ile ma lat. Aktualnie celebrytka jest w wieku 30 lat. Internet nie podaje nam informacji na temat jej wagi. Kwalifikacja do programu dla modelek sugeruje jednak, że żona znanego polityka może pochwalić się bardzo szczupłą sylwetką. Utwierdzić się w tym można, oglądając zdjęcia na jej profilach w mediach społecznościowych. Kobieta prezentuje się świetnie, mimo tego, że niedawno urodziłą córkę. 

Kobieta wzbudziła kontrowersje swoim udziałem w Top Model. Postanowiła wykorzystać wzrost zainteresowania swoją postacią. Marianna nie tylko otwarcie wypowiada się na temat swoich poglądów politycznych, ale zdecydowała się również na założenie własnej partii. 

W wikipedii nie można znaleźć jeszcze oficjalnych postulatów. Schreiber dba jednak o to, żeby wybrzmiały one we wszystkich możliwych kanałach medialnych. Marianna chce zebrać zwolenników, którzy gotowi są  walczyć z ideami partii konserwatywnej PIS’u. Co ciekawe, członkiem owej partii jest Łukasz Schreiber. Kontrowersję budzi w tym wypadku walka z mężem, którego prywatnie kobieta darzy wielkim uczuciem.

Marianna Schreiber –  mąż 

Mąż Marianny to Łukasz Schreiber. Kto to jest? Wikipedia podpowiada, że wykształcenie zdobywał na Instytucie Filozofii UWK. Od lat działa jako polityk przynależący do rządzącej obecnie partii PIS. Jest w podobnym wieku co jego żona. W maju roku 2022 skończył 35 lat. 

Para wzięła ślub w roku 2015. 

Źródło: Instagram marysiaschreiber

Marianna swoim udziałem w programie chciała udowodnić, że nie każda partnerka konserwatywnego polityka musi postępować zgodnie z jego poglądami. W tej kwestii małżeństwo dzieli bardzo wiele. Mimo niezgody w kwestiach politycznych, para utrzymuje, że z mężem tworzy udany związek i wzajemnie akceptują swoje poczynania. Swoją miłość Schreiberowie chętnie pokazują na wspólnych zdjęciach, które Marianna często publikuje w sieci.

Marianna Schreiber –  dzieci, córka

Marianna Schreiber wraz z mężem mają jedno dziecko. Udało nam się zdobyć informacje na temat tego, ile ma lat. Ich córka ma na imię Patrycja, jest w wieku 7 lat. Dla męża Marianny Patrycja nie jest jedynym dzieckiem. Mężczyzna przed poznaniem przyszłej żony był związany z inną kobietą, z którą ma jedno dziecko. Nie udało nam się jednak ustalić wieku pierwszego dziecka Schreibera. Jeśli ktoś jest ciekawy tego, jak wygląda córka Schreiberów, wystarczy zajrzeć na Instagrama. Marianna poza zdjęciami z mężem, chętnie publikuje też te ze swoją córką. 

Źródło: Instagram marysiaschreiber

Zobacz: Szymon Nowowiejski Apteka – firma, wiek, wzrost, kto to, kim jest, dziewczyna, Tajlandia

Marianna Schreiber – majątek, samochód 

Jeden z tabloidów zarzucił ostatnio celebrytce, że jeździ starym samochodem. Z artykułu wynikało, że żonie wykształconego i wysoko postawionego polityka nie przystoi pokazywać się w tanim aucie. Kobieta szybko odniosła się na swoim Instagramowym koncie do artykułu o jej samochodzie. Mimo że jej życie jest bardzo często komentowane w negatywny sposób, opinie na temat samochodu spowodowały wzrost gniewu, który kobieta przelała na słowa opublikowane na story. Działaczka odniosła się do tego, podkreślając, że nie przywiązuje wagi do swojego majątku. Odnosi się do swoich poglądów. Zwraca uwagę na to, że nieważne jest czyjeś wykształcenie, wygląd czy orientacja. Drogie rzeczy Marianna uważa za zbędne. Uważa, że nieważne ile lat ma jej samochód. Ważne, żeby był sprawny i komfortowy podczas jazdy. 

Marianna Schreiber – wykształcenie

Marianna z wykształcenia jest pedagogiem. Uczyła się, jak pracować z dziećmi z niepełnosprawnościami. Przez kilka lat spełniała się nawet w swoim zawodzie, pracując w szkole. Obecnie zajmuje się córką i działa społecznie, głosząc swoje idee. 

Marianna Schreiber vs Tomasz Dedek – o co chodzi?

Tomasz Dedek – kto to właściwie jest? Aktor znany w Polsce jest najbardziej z roli Jędruli w serialu “Rodzina Zastępcza”. Wielu zna go również, dzięki temu, że dubbingował jedną z postaci w grze “Wiedźmin 3”. W ostatnich latach dość sporo udziela się w internecie. Ostatnio burzę w sieci wywołał jego komentarz pod wpisem Marianny Schreiber. Kobieta opublikowała swoje zdjęcie z mężem oraz córką, odnosząc się jednocześnie do rodzin jednopłciowych. Tomasz Dedek zareagował dość szybko, obrażając jej męża. W późniejszym wywiadzie tłumaczył, że mimo dobrych intencji Marianna nie powinna publikować treści promujących liberalny światopogląd. Tomasz Dedek zgadza się z tezą, że żona Schrebera jest hipokrytką. Nie wierzy w szczerość jej intencji, ze względu na fakt związku z posłem PIS’u. Autorka tweeta bardzo oburzyła się po przeczytaniu obraźliwego komentarza aktora i zagroziła mu sądem. Jak udało nam się ustalić, Tomasz Dedek nigdy nie otrzymał pozwu. 

Źródło: plejada.pl

Marianna Schreiber jako żona konserwatywnego polityka, głosząca odmienne niż mąż poglądy wzbudza wiele kontrowersji. Sama założyła partię, której postulaty nawiązują do  tematu walki o prawa mniejszości oraz kobiet. Kobieta aktywnie udziela się na swoich profilach w mediach społecznościowych. Nie uznaje siebie za celebrytkę. Przyznaje jednak, że swoją chwilę rozpoznawalności chce wykorzystać do celów społecznych i szerzenia wzajemnej miłości i tolerancji wobec każdego człowieka.

Zobacz: Szymon Nowowiejski Apteka – firma, wiek, wzrost, kto to, kim jest, dziewczyna, Tajlandia

Sprawdź jeszcze

Popularne