Strona głównaCelebryciJakub Wons - Anna Mucha, żona, dzieci, ojciec, matka, życiorys

Jakub Wons – Anna Mucha, żona, dzieci, ojciec, matka, życiorys

Anna Mucha jest jedną z popularniejszych aktorek w Polsce – grała w M jak miłość, Chłopaki nie płaczą Młode Wilki ½, Kogel Mogel 4. Dodatkową sławę przyniósł jej związek z Kubą Wojewódzkim. Mimo że relacja rozpadła się dawno temu, to paparazzi do teraz uważnie śledzą jej życie miłosne. Jakub Wons – kim dla niej jest? Czy aktorka weszła w nowy związek po ostatnim rozwodzie? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule – zapraszam do lektury!

Anna Mucha i Jakub Wons – co ich łączy?

Co łączy Annę Muchę i Jakuba Wonsa? Otóż jest to nowy partner Anny Muchy. Wcześniej grali oni razem w spektaklu, podobno znają się od dawna. Według mediów długo ukrywali swój związek – podobno przed jego ujawnieniem byli ze sobą już rok, nie jest to jednak potwierdzona informacja. Ich wspólne zdjęcia trafiły do sieci już w 2020 roku. 

Jakub Wons – kim jest? 

Kim jest partner Anny Muchy? Również aktorem – zarówno teatralnym, jak i filmowym. Jego ojcem jest znany aktor, Grzegorz Wons. Możesz go kojarzyć z seriali: Ranczo i 1983. Poprzednia żona obecnego partnera Muchy, to aktorka Hanna Konarowska – para była ze sobą aż 10 lat. Podobno była żona Jakuba Wonsa jest również byłą partnerką ex męża Anny Muchy. Nie są to jednak potwierdzone informacje. 

Jakub Wons i Marcel Sora

Jakub Wons i Marcel Sora – o co chodzi? Co ich łączy? Anna Mucha. Marcel Sora jest jej byłym partnerem. Ma on 2 dzieci z aktorką – Stefanię i Teodora. Dlatego właśnie ludzie tak często łączą w wątkach na forach plotkarskich Jakuba Wonsa i Marcela Sorę. Anna jest bowiem matką jego dzieci – ex małżonkowie są w dobrych relacjach. Wychowują dzieci i na pewno dość często się widują. Poznali się oni na planie Jak oni śpiewają – Marcel Sora był tam kierownikiem planu, a Anna uczestniczką. Byli razem 11 lat. 

Jakub Wons – dzieci, ojciec, matka

Jakub Wons ma dziecko ze swoją poprzednią żoną. Ich córka ma już 11 lat i ma na imię Zofia. W takim samym wieku jest jedno z dzieci Anny Muchy – Stefania również urodziła się w 2011 roku. Kim jest matka Jakuba Wonsa? Kobieta ma na imię Alicja i z ojcem Jakuba jest związana od czasów liceum! Mają oni również starszą córkę – Adę. Rodzice Jakuba związali się w 1972 roku – 6 lat później wzięli ślub. Zamieszkali w służbowym mieszkaniu Teatru Współczesnego. Para podobnie jak wszyscy w tamtym czasie, była biedna i żyła skromnie. Rodzice Jakuba są razem do dziś.

Jakub Wons i żona, czy ją ma?

Obecnie aktor nie jest w związku małżeńskim. Z poprzednią żoną rozwiódł się – obecnie jest w nieformalnym związku z Anną Muchą, która dodała z nim zdjęcie z premiery Kogel Mogel 4, które podpisała w żartobliwy sposób, że fotka w białej sukni odhaczona. Z informacji dostępnych w sieci wynika, że para nie jest po ślubie. Jednak nigdy nie wiadomo – Mucha i Wons nie dzielą się za bardzo swoim życiem miłosnym w sieci. Była żona Jakuba Wonsa, Hanna Konarowska, wyszła za mąż ponownie. Kobieta jest z Łukaszem Nowińskim, razem mają córkę Hanię. Jakub Wons dziecka z Anną Muchą nie ma – każdy z nich ma dzieci z poprzednich związków, co nikogo już nie oburza i nie dziwi. Ludzie się rozstają i wiele osób uważa, że rozwód jest dla dziecka lepszy, niż trwanie w rodzinie, w której nie ma miłości. 

Jakub Wons – wiek, gdzie mieszka? Krótki życiorys 

W jakim wieku jest Jakub Wons? Aktor skończył w tym roku 40 lat. Anna jest więc od niego starsza o 2 lata. Gdzie mieszka Jakub Wons? Mężczyzna razem z partnerką żyje w Warszawie. Nie wiadomo gdzie dokładnie mieszkają. Domem Anny Muchy jest stary, stylowy apartament w kamienicy. W jednym z wywiadów powiedziała, że bardzo lubi oglądać różne aranżacje wnętrz. 

Mimo że aktorka nie dzieli się każdą minutą swojego miłosnego życia na Instagramie, to mimo wszystko paparazzi stale ją śledzą i wszyscy znają historię jej związków. Jej pierwszą głośnym związkiem był ten z Kubą Wojewódzkim, znanym dziennikarzem. Para był za sobą 4 lata. Pojawiali się wspólnie na imprezach, chodzili na premiery do teatru – było o nich bardzo głośno. Nie wiadomo, dlaczego się rozstali. W swojej autobiografii Wojewódzki bardzo ciepło się o Annie wypowiada. Ex para ma raczej dobre stosunki, przynajmniej tak to wygląda. Z Marcelem Sorą łączyła ją natomiast o wiele dłuższa relacja. Para przeżyła razem 11 lat. Wspólnie mają 2 dzieci. 

Obecnie kojarzona jest głównie z serialu M jak miłość, w którym gra już wiele lat. Jednak aktorka ma na koncie większe sukcesy. Karierę zaczęła, mając 10 lat. Za jakie produkcje pokochali ją Polacy? Głównie za Pannę Nikt, Chłopaki nie płaczą i Młode Wilki. Zagrała ona również w popularnym w Polsce Pitbullu, w komediach: Wkręceni oraz Och Karol 2. Rodzice aktorki nie są związani z artystycznym światem. Mama Anny Muchy pracuje w marketingu, z wykształcenia jest ekonomistką. Jej tata jest prawnikiem. Rodzice Anny rozwiedli się, gdy ta miała 3 lata. Jej tata dużo czasu spędzał za granicą – gdy miała 18 lat, zabrał ją do Indii.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne