Strona głównaCelebryciSylwia Bomba - kim jest? Wiek, waga, partner, Wikipedia, rozstanie

Sylwia Bomba – kim jest? Wiek, waga, partner, Wikipedia, rozstanie

Dziś nietrudno o to, aby mieć swoje pięć minut w show-biznesie. Czasem wystarczy znaleźć się w odpowiednim miejscu i czasie. Przykładowo – trafić na plan nowo powstałego programu telewizyjnego, nie wiedząc, jaki wzrost popularności będzie się z tym wiązał. Później to już jakoś leci: wywiady, zdjęcia, czasem nieprzyjemne plotki do zdemontowania. Własna firma, ślub, potem rozwód. A gdy pojawi się gruba drama albo jakaś wpadka, wystarczy wydać oświadczenie.

Sylwię Bombę mieliśmy szansę poznać dzięki programowi „Gogglebox. Przed telewizorem”. Nie potrzebowała wiele czasu, aby jej media społecznościowe zaczęło odwiedzać coraz więcej osób. 

Jeśli nie macie pojęcia, kto to i głowicie się nad tym, kim jest Sylwia Bomba – zostańcie z nami. Powiemy znacznie więcej, niż Wikipedia i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Czy poza pracą w telewizji ma jakąś firmę? Jej ostatni związek zakończył się rozstaniem czy rozwodem? Czy Ewa Mrozowska to jej siostra? I jaka historia stoi za jej zmianą wagi? Na końcu czeka ostatnia wpadka celebrytki. Zapraszamy do lektury.

Zobacz: Sylwia Bomba bez makijażu. Mamy zdjęcia!

Sylwia Bomba – kim jest? Wikipedia, kto to?

Odkąd poznaliśmy ją w programie „Gogglebox”, wielu internautów zaczęło się zastanawiać kto to. Kim jest Sylwia Bomba w życiu prywatnym? Celebrytka, choć mieszka i pracuje w Warszawie, pochodzi z Pomorza. Dokładniej z miejscowości Kwidzyn. 

Z wykształcenia Sylwia jest magistrem sztuki, absolwentką Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej imienia L. Schillera w Łodzi. Zawodowo zajmuje się fotografią. Posiada własne studio fotograficzne. Firma nazywa się Czarne Owce. Poza tym jest jeszcze druga firma, agencja reklamowa Bomba Management. Już samo przyjrzenie się jej zajęciom pozwala stwierdzić, kim jest celebrytka – zapracowaną i ambitną kobietą.

Zobacz: Sylwia Bomba kiedyś – jak wyglądała przed metamorfozą?

Sylwia Bomba – wiek, wzrost, waga

Sylwia Bomba zdecydowanie ma bardzo dobrą figurę!

Sylwia zaliczyła wzrost popularności w stosunkowo późnym wieku, już jako dorosła kobieta. Kwidzynianka przyszła na świat 2 grudnia 1987 roku i obecnie jest w wieku 35 lat. Możecie szukać na Wikipedii jej metryczki – na próżno. Za to my odrobiliśmy lekcje i poniżej prezentujemy wagę i wzrost Sylwii Bomby.

Celebrytka mierzy 170 centymetrów, nie jest wysoką osobą. To, że często występuje w obcasach, może wprowadzać w błąd, że jest wysokiego wzrostu. Natomiast waga, a ta ulegała wielu metamorfozom, wynosi obecnie 60 kilogramów. O historii przemiany z grubej sylwetki do pięknie wyrzeźbionego ciała oraz przeprawie z dietą opowiemy nieco później.

Zobacz: Sylwia Bomba nie żyje? Wypadek Sylwii

Sylwia Bomba – partner, mąż, rozstanie 

W życiu celebrytów interesujące są również sprawy miłosne. Romanse, rozstania, powroty, rozwód za rozwodem, mniej lub bardziej dramatycznie. Zastanawialiście się, czy partner Bomby to jej mąż? Już dłużej nie musicie, bo znamy na to odpowiedź. 

Otóż nie, Sylwia Bomba do tej pory wchodziła tylko w związki partnerskie. Jest to więc chłopak, a nie mąż. Z tego powodu używanie określenia „rozwód” w przypadku jej głośnego rozstania jest po prostu błędem. Już tłumaczymy, o co chodzi.

Sylwia Bomba chętnie dzieli się życiem prywatnym w social mediach. Jeszcze rok temu mogliśmy obserwować ją na zdjęciach w towarzystwie mężczyzny niższego wzrostu. Kto to? To jej poprzedni partner Jacek Ochman. Ptaszki ćwierkają, że para poznała się w centrum handlowym. Tam Jacek dostrzegł Sylwię i zaprosił ją na kawę. Różnica wieku między nimi wynosiła 14 lat. 

Para doczekała się córki. Nie wiemy, czy planowali dla niej rodzeństwo, a może ślub, aby określać się jako mąż i żona. Nie wiemy, ponieważ para rozstała się. Różnice między nimi były zbyt duże, aby mogło się to udać. Na rozstanie nie wpłynął nawet fakt, że mają córkę, Sylwia musiała rozstać się z Jackiem.

Sylwia Bomba i oświadczenie o eks partnerze 

Ostatnio zrobiło się głośno wokół tematu byłego partnera celebrytki. Pod koniec lipca wydała oświadczenie na swoim Instagramie. Było związane ze śmiercią Jacka. Krążą pogłoski, że wydarzyło się to na skutek choroby alkoholowej. Eks-partner od 3 miesięcy nie kontaktował się z córką. Zachowanie Sylwii podczas pogrzebu i jej szybkie zniknięcie pozwala domyślać się, że to była trudna relacja i dobrze, że Bomba rozstała się z Jackiem. 

W oświadczeniu potwierdziła pogłoski o śmierci Ochmana i podziękowała za wyrazy współczucia. Treść oświadczenia zakończyła prośbą w stronę mediów, aby uszanować ich żałobę. Jednak na tym się nie skończyło, ponieważ internauci bez przerwy dopytywali celebrytkę o reakcję Tosi – ich córki. Bomba musiała wydać kolejne oświadczenie i tłumaczyć się z decyzji, dlaczego nie powiedziała dziecku o śmierci taty. Trudno być osobą publiczną…

Obecnie Sylwia układa sobie życie z nowym partnerem, co wiemy ze zdjęć na Instagramie. U jej boku coraz częściej widzimy mężczyznę wysokiego wzrostu. Nie mamy pojęcia, kto to i kim jest jej nowy partner. Na ten moment gwiazda trzyma w tajemnicy jego tożsamość. 

Sylwia Bomba – córka, siostra, rodzeństwo 

Córka Tosia jest dla Sylwii całym światem. Dziewczynka urodziła się w 2018 roku i jest prawie w wieku 4 lat. Celebrytka nie ukrywa twarzy dziecka przed światem. Na swoim Instagramie często publikuje zdjęcia z Tosią. Czy dziewczynka będzie miała siostrę? Jak na razie nie wiemy, czy Sylwia planuje rodzeństwo dla córki. 

Jeśli chodzi o samą celebrytkę, nie wiemy zbyt wiele o jej rodzinie. Na Instagramie są zdjęcia z jej tatą z okazji Dnia Ojca. Podczas Dnia Matki nie napisała o swojej mamie. Wyraziła wdzięczność wobec Tosi, że to ona, Sylwia, może być jej mamą. Urocze, prawda?

Wikipedia nie podaje żadnych informacji na temat rodzeństwa Sylwii Bomby. My również nie dotarliśmy do informacji, aby celebrytka miała siostrę lub brata. Na początku emisji programu „Gogglebox” wielu oglądających myślało, że Ewa Mrozowska jest jej siostrą. Kobiety są do siebie podobne, a chemia między nimi, która biła z ekranu, pozwalała na takie domysły. Tak samo w przypadku Lili Antoniak, choć porównując obie panie, nie powiedzielibyśmy, że są siostrami. Być może Sylwia nie ma rodzeństwa, ale więzi z przyjaciółkami zastępują jej te rodzinne.

Sylwia Bomba – dieta, czy była „gruba”?

Sylwia Bomba przeszła niesamowitą metamorfozę. W internecie można znaleźć jej zdjęcia, kiedy była dość gruba i w młodszym wieku, a jej waga wynosiła ponad 90 kilogramów. Porównując do zdjęć z teraz, trudno poznać, kto to. Sama Sylwia uważa, że wówczas była gruba i kiedy zobaczyła się w telewizji, zaczęła płakać. Postanowiła, że od teraz dieta, dieta i jeszcze raz dieta! Praca nad sylwetką i zejście z wagi zajęło jej dwa lata. 

Coraz częściej możemy zobaczyć Sylwię w kostiumie kąpielowym. Dieta i ćwiczenia dały pożądany efekt. Ostatnio miała miejsce wpadka, o której Wikipedia nic wam nie powie. Podczas ostatnich wakacji w Turcji, Sylwia Bomba pływała z delfinami. Zastanawiacie się, gdzie tu wpadka? Cóż, na powierzchni wody, w postaci majtek celebrytki, które w trakcie pływania zsunęły się z niej. O wydarzeniu poinformowała sama Bomba. Brawo za dystans!

Tak jak obiecaliśmy, spisaliśmy się lepiej, niż Wikipedia. 

Już teraz wiecie, kim jest Sylwia Bomba, jak nazywa się jedna firma, którą prowadzi i druga firma. Wiecie także, że mąż jest dopiero śpiewem przyszłości. Zdementowaliśmy plotki o rodzeństwie, rozwodzie i przybliżyliśmy rozstanie z Jackiem, a na koniec dodaliśmy smakowitą wpadkę. Podobało wam się? Dajcie znać w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne