Strona głównaCelebryciMartyna Zbirańska - wiek, rodzeństwo, waga, wzrost, kto to?

Martyna Zbirańska – wiek, rodzeństwo, waga, wzrost, kto to?

Nie trzeba być alfą i omegą, aby wiedzieć, co sprzedaje każde wydarzenie. Dymy, dymy i jeszcze raz dymy. Wiadomo, że im bardziej osobiste, tym lepiej się to ogląda. Zdaje się, że włodarze Prime MMA nie odrobili lekcji z marketingu, bo w walce wieczoru zestawili ze sobą dwie spokojne i niczym nie zwaśnione zawodniczki: Patrycję Hornik i Martynę Zbirańską. Zastanawiasz się kto to taki? 

Dziś opowiemy o tej drugiej. Nie musisz wchodzić na Wikipedię, bo wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz tutaj. Czym zajmuje się Pysia, ile ma lat i czy upublicznia swój związek lub relacje rodzinne? 

Martyna Zbirańska – wiek, wzrost, waga, kto to? 

Martyna Zbirańska, szerzej znana jako Pysia, zaistniała w internecie pięć lat temu, w 2017 roku. W wieku 13 lat założyła konto na Musically (dzisiejszym TikToku) i od razu zdobyła ogromną popularność. Jej kanał zaliczał ciągły wzrost, a wokół Pysi zakwitła grupa wiernych fanów. Dzięki regularnej aktywności w social mediach i dobremu wizerunkowi, Martyna istnieje w internecie aż do teraz. Jak przedstawia się jej metryczka? 

Zobacz: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Pysia urodziła się 7 kwietnia 2004 roku i kilka miesięcy temu osiągnęła wiek pełnoletni. Jej życie prywatne już od dawna jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Nie dziwi więc fakt, że wrzuciła na YouTube relację ze swojej osiemnastki. 

Dzięki oficjalnym pomiarom, które są istotne przy doborze przeciwników, znamy wzrost i wagę Martyny. W karcie ,,walki’’ na stronie Prime MMA czytamy, że jej wzrost to 160 centymetrów, a waga wynosi 60 kilogramów. Pełną aktualizację poznamy w przededniu walki. W ostatnim czasie na social mediach Pysi, fani zachwycają się w komentarzach przemianą influencerki. Porównując ze sobą zdjęcia z kiedyś i teraz widać wyraźnie, że Martyna sporo zeszła z wagi.

Martyna Zbirańska – gdzie mieszka, czym się zajmuje? 

Początki internetowej kariery Martyny nie były usłane różami. Dziewczyna, mimo wybuchu popularności, była przytłoczona tą sytuacją. Nie spodziewała się, że jak na to, ile ma lat, może pochwalić się tak dużym gronem fanów. Rozpoznawalność była dla niej przerażająca i Pysia chciała chronić swoją prywatność, unikając odpowiedzi na pytania gdzie mieszka. 

Niestety, nieżyczliwe koleżanki z osiedla rozpowszechniły jej adres, a także zdjęcia okien i bramy. Później perspektywa Pysi się zmieniła. Obecnie otwarcie dzieli się swoim życiem na swoich social mediach. Kilka miesięcy temu wrzuciła nawet filmik na YouTube, w którym urządza house tour. 

W materiale dla Prime, który przedstawiał dzień z wybranym zawodnikiem, kamera zabrała nas do Praskiej Moderny. Jest to nowoczesny gmach mieszkalny, który znajduje się na Pradze w Warszawie. Martyna pokazała swoją przestrzeń, gdzie mieszka razem z chłopakiem i trójką piesków. 

Tego Wikipedia wam nie poda, a uważamy tą część jej historii za ciekawą. Królowa TikToka, bo taki tytuł zdobyła w 2019 roku, musiała w trakcie edukacji przenieść się ze szkoły publicznej do prywatnej. Wzrost popularności wiązał się ze wzrostem złośliwości ze strony jej rówieśników, a oliwy do ognia dolewała postawa nauczycieli. Pełna niezrozumienia i odrzucenia dla młodej influencerki. 

Czym jeszcze zajmuje się Martyna? Działa przede wszystkim na TikToku, gdzie zgromadziła już 1,7 miliona obserwujących! Ma także konto na YouTube, gdzie udziela się trochę rzadziej oraz Instagrama. Co tam udostępnia? Współprace z różnymi markami, zdjęcia z profesjonalnych sesji czy relacje z podróży. 

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Martyna Zbirańska – chłopak, rodzeństwo, rodzina, brat 

Na pytanie zadane przez dziennikarza z Prime: Bez czego nie możesz się obyć w życiu? Pysia odpowiedziała, że najważniejsza jest rodzina, przyjaciele i jej trzy pieski. Po jej socialach widać, że relacje są dla Martyny bardzo ważne. 

Podczas jednej z konferencji Prime MMA wyznała, że kibicuje jej chłopak, jak i reszta rodziny. I chociaż mama była początkowo przerażona jej występem we freak fightach, a do tego odradzała jej udział, przyjdzie żeby ją wspierać. Nikt inny z rodziny nie podzielał jej zmartwień. 

W gronie wspierających znajduje się również jej chłopak Patryk. Dzięki TikTokowi wiemy, że para jest ze sobą już dwa lata. Podczas nagrania dla Prime, jej chłopak zdradził, że w czasie, gdy Pysia wytrwale trenuje, on wspiera ją mentalnie i wyręcza w obowiązkach domowych. Wydają się naprawdę szczęśliwi. 

Pewnie zastanawiasz się, czy Pysia ma rodzeństwo. Przecież ma sporo zdjęć z bardzo podobnym do niej blondynem. Cóż, nie jest to bynajmniej jej brat, a były chłopak Czuux. W jednym z tiktoków Martyna siedzi z podobną do niej dziewczyną, a w opisie pisze: ,,Czy macie rodzeństwo? Tak”. Dzięki sekcji komentarzy wiemy, że to nie siostra, a kuzynka Martyny. 

W internecie krążą niejasne pogłoski, że domniemany brat Pysi nie żyje… W tym przypadku, jak w innych podobnych, zalecamy sceptycyzm. Jeśli nikt poza Martyną nie wypowiadał się na ten temat, to albo kwestia brata jest dla niej czymś osobistym, albo jest po prostu jedynaczką. Trudno, aby osoba tak ceniąca sobie rodzinę, nie wspominała o rodzeństwie. 

Martyna Zbirańska – walka, z kim walczy, o której walczy? 

Trzeba przyznać, zarówno pod kątem charakteru, jak i pasji do walki, Pysia wypada o niebo lepiej od swojej przeciwniczki. Po jej socialach widać, że jest zaangażowana w przygotowania do walki. Jej trener, Norbert Daszkiewicz, ceni sobie współpracę z influencerką. Pysia próbuje różnych technik i przywiązuje wagę do treningów. Pięć dni w tygodniu przebiera się w sportowe ubrania i konsekwentnie dąży do wygranej walki. 

Będziemy mogli oglądać Pysię razem z Pauliną Hornik już w najbliższą sobotę, 1 października. Gala rozpoczyna się o 20:00, a zakończy ją main event Hornik vs Zbirańska.

Komu kibicujecie i dlaczego? Podzielcie się opinią w komentarzach!

Sprawdź: Paulina Hornik – wiek, wzrost, waga, kim jest? Chłopak, dramy

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne