Strona głównaCelebryciMałgorzata Opczowska - wiek, mąż, wzrost, były mąż, życie prywatne, Wikipedia

Małgorzata Opczowska – wiek, mąż, wzrost, były mąż, życie prywatne, Wikipedia

Małgorzata Opczowska, czyli wieloletnia dziennikarka TVP. O prezenterce zrobiło się szczególnie głośno po tym, jak zajęła ona miejsce Marceliny Zawadzkiej w Pytaniu na Śniadanie. Co wiemy o życiu prywatnym Małgorzaty Opczowskiej? Kim był jej pierwszy mąż, a kim jest obecny partner? Jaki jest jej wiek, wzrost i wykształcenie? 

Małgorzata Opczowska – wiek, ile ma lat? Wzrost, Instagram

Najwięcej informacji o Małgorzacie Opczowskiej znajdziemy na jej profilu na Instagramie. Dziennikarka jest tam całkiem aktywna. Czy wiemy, ile ma lat? Wiek Magdaleny Opczowskiej jest tematem internetowych sporów. Wątków na forach w stylu: Magdalena Opczowska wiek – WIkipedia nic o nim nie mówi, Magdalena Opczowska – ile ma lat w końcu?, Magdalena Opczowska – w jakim wieku jest, jaki jest jej rok urodzenia? jest w sieci bardzo dużo. Ostatnio na Instagramie prezenterka TVP pochwalił się tortem urodzinowym – niestety zakryła świeczki emotkami. Nie wiemy, dlaczego nie chciała pochwalić się swoim wiekiem. Wikipedia nic o jej roku urodzenia nie mówi, jednak w sieci są informacje, że w 2022 roku Małgorzata Opczowska skończy 33 lata. Część internautów nie zgadza się z tym i uważa, że kobieta ma 43 lata. Dużo osób, które dają Małgorzacie Opczowskiej 10 lat więcej twierdzi, że wygląda ona za staro na 33 lata – według nas dziennikarka wcale nie wygląda staro. Kobieta jest zadbana i świetnie się prezentuje. 

Wiele osób ciekawi, ile waży i ile wzrostu ma prezenterka – jej figura robi wrażenie. Niestety, Małgorzata Opczowska nigdzie nie podzieliła się ani swoją wagą, ani wzrostem, ani wiekiem. Wikipedia również nie dostarcza nam tych informacji.

Małgorzata Opczowska – Wikipedia, brak informacji?

Na Wikipedii nie ma informacji o Małgorzacie Opczowskiej – nikt jeszcze nie stworzył tam o niej zakładki. Mimo że Wikipedia ma ogromną bazę, to nie znajdziesz w niej informacji o wszystkich. Czasem są tam nazwiska osób mało popularnych, a o jakiejś bardzo znanej osobie nie ma tam nic. Ludzie chcą znaleźć tam informacje o: roku urodzenia, wzroście, wykształceniu, pierwszym mężu i ślubie Małgorzaty Opczowskiej. 

Małgorzata Opczowska – mąż, ślub

W ostatnim czasie wiele osób wyszukuje w sieci hasło mąż Osika w odniesieniu do Małgorzaty Opczowskiej. Nie wiemy jednak o co chodzi – jeśli wiesz, co może w kontekście dziennikarki oznaczać hasło mąż Osika, to daj znać w komentarzu – chętnie sami się dowiemy! 

Poza mąż Osika, bardzo głośno zrobiło się o nowym mężu dziennikarki. Para niedawno wzięła ślub na plaży, nad polskim morzem. Dziennikarze po roku randkowania zdecydowali się sformalizować swój związek. Znali się jednak od wielu lat – razem pracują w TVP. 

Kim jest życiowy partner Małgorzaty Opaczewskiej? Co wiemy o jego życiorysie? To Jacek Łęski, który szczególnie znany jest z dziennikarstwa śledczego. W dzienniku Życie wraz z Rafałem Kasprówem wydawał serię artykułów związanych z patologiami w polityce i biznesie – to właśnie ona przyniosła mu szczególną popularność. Partner Małgorzaty Opczowskiej po eskalacji wojnie w Ukrainie wyjechał do Kijowa, aby relacjonować przebieg wydarzeń widzom TVP. Dziennikarka podzieliła się w jednym z wywiadów tym, że wyjazd partnera jest dla niej bardzo stresujący. Mąż prezenterki wykłada dziennikarstwo m.in. na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza. Z wykształcenia jest teologiem.

Małgorzata Opczowska – były mąż

Kim jest były mąż Małgorzaty Opczowskiej? Nie wiadomo – nie ma w sieci żadnej wzmianki o imieniu i nazwisku byłego męża dziennikarki. Wiemy natomiast, że kobieta była z nim w związku małżeńskim przez 9 lat – razem mają dziecko. Syn Małgorzaty Opczowskiej ma na imię Maks – kobieta czasem wrzuca z nim wspólne zdjęcia na Instagrama. Osoba pierwszego męża prezenterki ciekawi wiele osób. Kobieta jest bardzo wierząca i wiele osób wytyka jej, że rozwody są trochę sprzeczne z jej religią. Niestety, imienia i nazwiska pierwszego męża Małgorzaty Opczowskiej nie udało się nam znaleźć, nie ma o nim żadnej wzmianki w sieci ani w mediach społecznościowych prezenterki. 

Małgorzata Opczowska – życie prywatne, wykształcenie, rodzina, czy jest w ciąży? Życiorys

Jakie wykształcenie ma Małgorzata Opczowska? Co wiemy o jej życiorysie? Na swoim Instagramie w opisie podzieliła się tym, że z wykształcenia jest prawniczką. Studia ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, czyli na jednej z lepszych uczelni w Polsce. To właśnie z Krakowa pochodzi Małgorzata Opczowska. Jej ojcem był Tadeusz Opczowski – mężczyzna zmarł w tamtym roku. Pokonał go nowotwór, z którym walczył również w czasie pandemii. Kobieta była z nim podobno bardzo zżyta i mocno przeżyła jego odejście. Na swoim Instagramie dodała z nim zdjęcie z dzieciństwa – w opise wyraziła swój żal związany ze śmiercią taty. 

W sieci huczy od plotek związanych z tym, że Małgorzata Opczowska jest w ciąży. Czy kobieta rzeczywiście spodziewa się kolejnego dziecka? Raczej nie, ale nie mamy 100% pewności, że Małgorzata Opczowska w ciąży nie jest. Nie ma jednak o tym żadnej informacji Internecie ani w social mediach.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne