Krzysztof Feusette jest felietonistą, autorem tekstów piosenek oraz dziennikarzem. Najbardziej znana jest jego działalność w dzienniku Rzeczpospolita, z którego w 2012 roku odszedł. Teraz działa w tygodniku Sieci oraz w TVP Info. Co wiemy o Krzysztofa Feusette życiu prywatnym? Kim jest jego obecna żona lub partnerka i czy ma dzieci? Skąd pochodzi i w jakim jest wieku? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w tym artykule – zapraszam do lektury.
Krzysztof Feusette – życie prywatne
Życie prywatne znanych osób ciekawi wielu z nas – lubimy wiedzieć, jak żyją, czy mają dzieci, kto jest ich obecną żoną lub obecną partnerką, ile mają lat. Krzysztof Feusette jest aktywny na Twitterze, często dzieli się tam swoimi przemyśleniami, jednak nie pisze on tam o swoim życiu prywatnym. Obserwuje go prawie 50 tysięcy osób. Głównie porusza tam sprawy związane z polityką.
Krzysztof Feusette – dzieci
Czy Krzysztof Feusette ma dzieci? Tak – mężczyzna ma jedną córkę. Anastazja ma 29 lat. Niestety nie ma o niej żadnych informacji w Internecie – nie wiadomo, czym się zajmuje.
Krzysztof Feusette – obecna żona, obecna partnerka
Niestety, w sieci nie ma informacji o obecnej partnerce Krzysztofa Feusette. Na Twitterze nie znalazłam żadnego wpisu, w którym wspomniałyby o swojej obecnej żonie czy obecnej partnerce. Na pewno był już raz żonaty – z Małgorzatą Lewińską. Ex małżonkowie mają razem dziecko – Anastazje, która urodziła się w 1993 roku. Małgorzata Lewińska jest obecnie związana z fotografem Bartoszem Mireckim. Kobieta jest mamą 4 dzieci – ma dwie dorosłe córki i młodsze bliźniaki.
Krzysztof Feusette – ile ma lat, pochodzenie
Ile ma lat Krzysztof Feusette? Mężczyzna jest w średnim wieku – ma 51 lat. Skąd pochodzi? Krzysztof Feusette urodził się w Opolu. Tam też chodził do szkoły – Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Opolu. Jakie ma wykształcenie? Felietonista poszedł w ślady ojca i ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną na Wydziale Filologii Polskiej. Jego tata to Jan Feusette – mężczyzna był eseistą, polonistą, poetą. Był on także dyrektorem Teatru im. Jana Kochanowskiego, wykładowcą na Uniwersytecie Opolskim oraz redaktorem naczelnym miesięcznika Opole.
Krzysztof Feusette – kariera
Co wiemy o karierze Krzysztofa Feusette? Mężczyzna prowadzi program W tyle wizji w TVP Info – do stacji dołączył w 2016 roku. Jego prowadzącą jest również (między innymi) Magdalena Ogórek. Krzysztof Feusette – wraz z kilkoma innymi autorami – wydał książkę zatytułowaną Dyktatura Gender. Odnosi się ona oczywiście do gender – czyli do tematów związanych z płcią i tym, jak kształtowana jest ona przez kulturę. Została ona przez wiele osób skrytykowana – zarzucano, że głosi się w niej pseudonaukowe prawdy.
Mężczyzna ma na swoim koncie kilka mniejszych występów w filmach i sztukach teatralnych. Grał u boku Mai Ostaszewskiej w filmie Przystań. W 1993 roku w Teatrze Telewizji zagrał Hajduka z dramatu Książę Homburg – w sztuce zobaczyć można także Gustawa Holoubka. Był scenarzystą kilku odcinków seriali: Trędowata oraz Graczykowie.
Krzysztof Feusette zajmuje się także muzyką. W 1997 roku został laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu – został nagrodzony za najlepszą piosenkę premierową pt. Sobieinna. Napisał on również kilka tekstów piosenek, np.: Spragnieni (wykonana przez Waldemara Goszcza), Szeryfie, co tu się dzieje? i Nie patrz tak na mnie (wykonane przez Dżem).
Jeśli chodzi o pisanie, to tak już wspominałam, tworzył on dla Rzeczypospolitej. Odszedł z dziennika, kiedy zajęła się nim ekipa Grzegorza Hajdarowicza. Pracował tam aż 15 lat. Pisał również dla miesięcznika Uważam Rze. Obecnie tworzy dla społeczno-politycznego tygodnika Sieci. Skupia on głównie byłych dziennikarzy Rzeczpospolitej i Uważam Rze. Tygodnik ma charakter konserwatywny. Wiele osób uważało, że otwarcie popierany w czasie wyborów w 2015 roku, był przez nich Andrzej Duda. Dzień przed wyborami wydali oni numer specjalny pt. Dam radę, z twarzą obecnego prezydenta na okładce. Wiele osób nie zgadza się z tym, że miało to jakiekolwiek znaczenie.
Zobacz też: