Strona głównaCelebryciZbigniew Stonoga - wiek, majątek, dzieci, żona, co się z nim dzieje...

Zbigniew Stonoga – wiek, majątek, dzieci, żona, co się z nim dzieje aktualnie?

Zbigniew Stonoga to postać, która kojarzy się przede wszystkim ze skandalami i kontrowersyjnymi wypowiedziami – można go albo kochać, albo nienawidzić. Jego słowa często sprawiają, że ludzie pytają co się z nim dzieje, ale Stonoga się nie poddaje i cały czas wygłasza swoje poglądy w mediach społecznościowych. Słyszało o nim niewiele dzieci, ale myślimy, że jest kojarzony przez większość dorosłych.

W tym artykule poruszymy kwestie życia prywatnego Stonogi (żona, dzieci, syn, wiek, wzrost), życia zawodowego (firma, fundacja, majątek), ale też licznych skandali z jego udziałem (wyrok i deportacja). Jeśli jesteście ciekawi, to koniecznie zostańcie z nami.

Zobacz: Paulina Młynarska – mężowie, córka, wiek, wykształcenie, dzieci, gdzie mieszka?

Zbigniew Stonoga – wiek, wzrost, waga

Podstawowe kwestie, które interesują każdego czytelnika, kiedy piszemy o rozpoznawalnych osobach, to wiek, waga i wzrost. To, ile ma lat Zbigniew Stonoga, ciekawi nie tylko zwolenników podejmowanych przez niego działań, ale też przeciwników, którzy nie raz pisali pod postami Stonogi „ile ma lat facet, który tak się wypowiada”.

Motywacje są różne, ale dla nas liczy się informacja, dlatego już wam zdradzamy wiek Zbigniewa Stonogi – mężczyzna skończy w tym roku 48 lat, jego data urodzenia to 17 października 1974 roku. Jego znak zodiaku to natomiast waga.

A teraz wzrost – ile ma wzrostu Stonoga? Okazuje się, że znany skandalista ma 174 centymetry wzrostu, nie jest więc zbyt wysoki. Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie jest obecnie Zbigniew Stonoga, to możemy wam powiedzieć, że obecnie przebywa w Polsce. Nie wykluczamy jednak, że to, gdzie jest, zmieni się za jakiś czas.

Zródło: youTube pana Zbigniewa.

Zbigniew Stonoga – żona, dzieci, syn

Wiecie już, ile ma lat Stonoga, więc czas przejść do jego życia prywatnego. Jego wiek wskazuje na to, że wiele doświadczył i pewnie może o tym poświadczyć jego żona i dzieci… a raczej jedno dziecko – syn. Z tego, co wiemy, Stonoga nie ma więcej dzieci. 

Nie wiemy, ile ma lat żona i syn Stonogi, ale za to słyszeliśmy o głośnej aferze z ich udziałem. Okazuje się, że Iwona S. oraz Przemysław S. w 2020 roku mieli postawione zarzuty prania brudnych pieniędzy i uczynienia z tego źródła stałego dochodu. Co więcej, zarzuty te dotyczą pieniędzy, którymi operowała fundacja Zbigniewa Stonogi.

Chodziło w tym wszystkim o pieniądze, które pochodziły z przywłaszczenia. Żona i syn Stonogi usłyszeli, że grozi im nawet do 15 lat więzienia. Ale to nie wszystko. Żona Stonogi była postacią głośno komentowaną w sieci również z innego powodu. Zarzuca się jej, że nigdy nie miała stałej pracy i jest bezrobotna, a mimo tego ma dwa bardzo drogie samochody oraz kilka nieruchomości.

Syn Stonogi też ma swoje za uszami. Co się z nim dzieje? Przemysław, choć uzyskał tytuł zawodowy technika pojazdów mechanicznych, jest bezrobotny, a posiada samochód marki BMW. Czy fundacja Zbigniewa Stonogi to naprawdę główne źródło zarobku jego najbliższej rodziny? Skandalista zapewnia, że tak nie jest.

Zobacz: Michał Kołodziejczak – wykształcenie, życiorys, żona, gdzie mieszka, ile ma hektarów?

Zbigniew Stonoga – wyrok, deportacja, więzienie

Tak jak już mówiliśmy, z postacią Zbigniewa Stonogi wiąże się wiele kontrowersji i afer. Niezliczona liczba portali pisze o kolejnych wyrokach i tym, że Stonodze nieraz groziło więzienie i deportacja – nietrudno się w tym wszystkim pogubić.

Jeśli chodzi o Zbigniewa Stonogę, to ludzie zawsze chcą wiedzieć co się z nim dzieje i gdzie jest, a jego życie przypomina film akcji. Ciekawostką jest to, że Zbigniew Stonoga ma na swoim koncie około 30 wyroków sądowych – brzmi nierealnie, ale to prawda. Ostatni z wyroków został wydany 15 lipca 2022 roku i dotyczył uniewinnienia Stonogi, przed którym stawiano zarzut poświadczania nieprawdy.

Myślicie, że gorzej być nie może? Stonoga też tak myślał przed tym, jak dowiedział się, że czeka go deportacja. Zaczęło się jednak od tego, że w 2021 roku Stonoga został zatrzymany przez policję, która przedstawiła mu zarzuty. Zbigniew Stonoga pomimo zakazu postanowił wyjechać z kraju i przeczekać wszystko w Norwegii. Niestety, w Skandynawii nie udzielono mu azylu, więc udał się do Holandii. 2 czerwca okazało się, że mężczyznę czeka deportacja do Polski… a następnie więzienie.

W czerwcu 2022 roku fani Zbigniewa Stonogi mieli okazję do świętowania, ponieważ okazało się, że mężczyzna po roku opuścił więzienie. Stonoga oczywiście wydał oświadczenie i odniósł się do wszystkich 7 spraw, o które był oskarżany – a jego argumenty były dość logiczne. Zwolennicy poglądów Stonogi cieszyli się, że nareszcie wiedzą gdzie jest i co się z nim dzieje.

Zbigniew Stonoga – majątek, firma, ile zarobił?

Internautów bardzo interesuje też majątek i firma Stonogi. Liczne skandale i afery z jego udziałem sprawiły, że jeszcze bardziej ciekawi nas ile pieniędzy ma ten mężczyzna. Podejrzewa się, że jego majątek opiewa na naprawdę sporą sumę!

Mamy to szczęście, że Zbigniew Stonoga nie ma problemu z mówieniem o pieniądzach, a dla wielu osób jest to przecież temat tabu. W 2016 roku znany skandalista został przez sąd zmuszony do wyjawienia wszystkim, ile wynosi jego majątek. Wiązało się to ze sprawą, w którą zamieszany był nasz bohater oraz pewien krakowski biznesmen i jego firma. Okazuje się, że już w 2016 roku majątek Stonogi opiewał na około 14 milionów złotych, boimy się nawet podejrzewać, jak sytuacja wygląda teraz.

Jesteście ciekawi, o co chodziło w całej sprawie z ujawnieniem majątku? Przedmiotem sporu była firma biznesmena z Krakowa – Zbigniew Stonoga kupił od mężczyzny akcje jego firmy, ale zamiast 1,5 mln złotych, przekazał mu jedynie 600 tysięcy… i powiedział, że nie odda ani grosza więcej.

Zobacz: Marcin Osadowski – kim jest? Zatrzymanie, choroba, dzieci, wykształcenie

Zbigniew Stonoga – fundacja

Fundacja Zbigniewa Stonogi to kolejna rzecz, która bardzo interesuje internautów. Słowo fundacja kojarzy nam się z czynieniem dobra i pomaganiem innym, a przecież wiemy, że w przypadku Stonogi była ona też przedmiotem nadużyć i prania brudnych pieniędzy (w co zamieszana była żona i syn skandalisty). 

Możemy wam powiedzieć, gdzie jest Fundacja Imienia Zbigniewa Stonogi, ale niestety nie wiemy, czy nadal czynnie działa. Fundacja ma siedzibę w Warszawie, a podstawowe informacje na jej temat można też znaleźć w Internecie. Swego czasu prowadzony był profil fundacji na Facebooku, ale ostatni post został tam dodany w 2020 roku.

Po przeczytaniu tego artykułu wiecie już wiele o życiu Zbigniewa Stonogi i aktualnie nie musicie się martwić o to, co się z nim dzieje. Wiele osób podziwia mężczyznę za to, że jawnie neguje działania partii rządzącej i bez względu na to, ile ma lat, nie zamierza z tym kończyć. Jesteście fanami Zbigniewa Stonogi? Koniecznie dajcie znać, co myślicie o jego postaci.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne