Strona głównaCelebryciPiotr Gessler - nie żyje? Wiek, choroba, restauracje, Wikipedia, operacja, na co...

Piotr Gessler – nie żyje? Wiek, choroba, restauracje, Wikipedia, operacja, na co chorował?

Magdę Gessler, drugą żonę Piotra Gesslera, kojarzymy chyba wszyscy. Kobieta prężnie działa w show-biznesie – największą popularność zdobyła dzięki prowadzeniu własnego programu na TVN-nie pt. Kuchenne rewolucje. Pasję do bycia restauratorką zaszczepił w niej jej właśnie Piotr Gessler, który niestety już nie żyje. Na co chorował? Jaką operację przeszedł? Jaka znana warszawska restauracja do niego należy? 

Piotr Gessler nie żyje? 

Piotr Gessler nie żyje? Niestety tak, mężczyzna zmarł w nocy z 26 na 27 sierpnia ubiegłego roku. Podobno przyczyną jego śmierci były powikłania po operacji. Personel szpitala walczył o jego życie kilka tygodni. Jego pogrzeb odbył się 3 września 2021 roku na Cmentarzu Bródnowskim. Na pogrzebie towarzyszył Magdzie i Larze Gessler Tadeusz Muller – najstarszy syn z (poprzedniego małżeństwa) restauratorki, który miał ciepłe relacje z Piotrem, który towarzyszył mu przez dużą część jego dzieciństwa. Na pogrzebie pojawili się wszyscy bliscy Piotra Gesslera – między innymi Ryszard Kalisz i Zofia Ślotała.

O jego śmierci pierwsza poinformowała Lara Gessler, jego córka z małżeństwa z Magdą Gessler. Lara dodała ich wspólne, czarno-białe zdjęcie, pod którym napisała, że odszedł jej najlepszy przyjaciel. Kobieta była bardzo blisko związana ze swoim tatą. To z nim zamieszkała po rozwodzie rodziców. W jednym z wywiadów powiedziała, że chciałby być dla swojej córki takim rodzicem, jakim był dla niej jej tata. 

Na co miał operację Piotr Gessler? Nie wiadomo do końca, z jakiego powodu był operowany – mężczyzna był w kwiecie wieku, ale jak wszyscy wiemy, nawet bardzo młode osoby mierzą się z poważnymi problemami zdrowotnymi. 

Piotr Gessler – wiek. Ile miał lat?

Ile miał lat Piotr Gessler? Mężczyzna zmarł w wieku 63 lat. Bardzo dużo osób szukało po jego śmierci informacji ile miał lat – wyglądał młodo i był dość młody. Obecnie średnia wieku się wydłuża – bardzo dużo osób dożywa 90, a nawet 100 lat. Niestety stan zdrowia Piotra Gesslera pogarszał się i nie udało się go uratować – mimo całkiem młodego wieku.

Adam Gessler – kto to? Długi mężczyzny

Adam Gessler i Piotr Gessler są braćmi. Mężczyzna również jest restauratorem. Podobno jego długi są ogromne – od dawna nie płaci on bowiem czynszu za budynki, w których mieszczą się jego restauracje. Najprawdopodobniej przybrał on bardzo cwaną taktykę – nie wykazuje on dochodu, więc nikt nie może ściągnąć nic z jego konta – nie jest to jednak potwierdzona informacja. O jego długach sporo się pisze w sieci – jest on ojcem znanego restauratora, kucharza, jurora znanego programu kulinarnego MasterChef Junior – Mateusza Gesslera.

Piotr Gessler Wikipedia, czego tam nie znajdziemy?

O Piotrze Gesslerze na Wikipedii nie znajdziemy nic – jeszcze nikt nie stworzył o nim zakładki na Wikipedii. Jedną z mniej znanych ciekawostek o Piotrze Gesslerze jest to, że mężczyzna z Magdą Gessler zaczął się spotykać, kiedy sam dalej był w związku małżeńskim. Kiedy jego przyszła i następna żona się o tym dowiedziała, miała w głowie niezły mętlik. Powiedziała, że w pierwszej chwili chciała się spakować i wyjechać – mimo wszystko została i przepracowała całą tę sytuację z Piotrem Gesslerem. Mężczyzna rozwiódł się z poprzednią żoną i wziął ślub z Magdą. Jak poznał on mamę Lary? Zupełnym przypadkiem – kobieta po powrocie z Madrytu, przyszła do jego rodzinnej kawiarni. Magda i Piotr Gessler mieli słynną restaurację zlokalizowaną na warszawskim rynku, U Fukiera.

PIotr Gessler choroba? Na co chorował?

Niestety nie wiemy, na co chorował Piotr Gessler dokładnie. Jego rodzina i inni bliscy nigdy nie ujawnili przyczyn operacji restauratora. Zmarł z powodu powikłań po zabiegu, jednak nie wiemy, dlaczego go miał i na co chorował mężczyzna. Wieść o jego śmierci była zaskoczeniem dla wieku osób, mało kto wiedział, że przebywał on w szpitalu.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk – romans?

Magda Gessler i Piotr Adamczyk podobno dawno temu (ponad 20 lat temu) mieli romans. Głośno o tym zrobiło się po wydaniu autobiografii Magdy Gessler. Piotr Adamczyk nie był w niej wymieniony z imienia i nazwiska, ale wiele osób podejrzewa, że opisywany w niej romans z aktorem dotyczył właśnie jego.

Piotr Gessler restauracje

Piotr Gessler restauracja U Fukiera oddał po rozwodzie Magdzie Gessler. Para przed rozejściem się prowadziła ją razem. Lokal jest popularnym punktem gastronomicznym na mapie Warszawy – wiele osób jadąc do stolicy, wstępuje do Fukiera
Obecnie Magda Gessler jest (już od kilkunastu lat) w związku z Waldemarem Kozerawskim – ich wspólnymi, dobrymi chwilami często dzieli się na Facebook’u i Instagramie. Gdzie poznała się para? Otóż Magda i Waldemar poznali się aż 40 lat temu, na imprezie u Andrzeja Szpilmana. Podobno mieli w tamtym okresie romans, który zakończyła rozłąka – Maga Gessler musiała wracać do Hiszpanii, a Waldemar Kozerawski do Kanady. Po 20 latach spotkali się w restauracji Magdy Gessler i od tamtej chwili znów się połączyli. Podobno restauratorka była wtedy w związku z Mariuszem Diakowskim. Kim jest jej wybranek? Lekarzem medycyny rodzinnej i estetycznej. Mieszka on w Toronto, gdzie prowadzi własną klinikę. Para wygląda na bardzo szczęśliwą – ich wspólne zdjęcia zdobywają tysiące lajków. Piotrem Gessler z Magdą Gessler po rozwodzie stosunku miał bardzo dobre – każdy z nich ułożył sobie życie na nowo po rozstaniu. Była żona bardzo przeżyła śmierć Piotra Gesslera.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne