Strona głównaOff-topicZestaw wyzwań do gry w butelkę

Zestaw wyzwań do gry w butelkę

Niewiele jest lepszych sposobów na spędzanie czasu, z przyjaciółmi i kolegami, niż zabawa na przyjęciach i imprezach. Czy to wyjście na miasto, do klubu, a może grill czy domówka, nie ulega wątpliwości, że spędzanie czasu z ludźmi, których uwielbiamy, wpływa na nas bardzo dobrze i daje nam wiele radości. Organizowanie imprez nie jest łatwym zadaniem, bez względu na to czy to małe, kameralne posiadówki, czy też wielkie przyjęcia zorganizowane dla dziesiątek osób. Najważniejsza jest oczywiście atmosfera, oraz ludzie, którzy się na tej imprezie znajdują, jest jednak wiele rzeczy, które mogą sprawić, że impreza z po prostu dobrej, zmieni się w wydarzenie, które nasi przyjaciele i znajomi będą wspominać jeszcze przez długi okres czasu. Jest dużo czynników, które mogą wpłynąć na jakość przyjęcia, bez względu na to czy to my jesteśmy jego organizatorami, czy to po prostu zwykłe spotkanie ze znajomymi. Warto zadbać o dobre przekąski, dobrą muzykę, ale też o ciekawe zabawy czy gry. W takich sytuacjach czasem najlepiej postawić na klasyczne zabawy, ponieważ mamy wtedy gwarancję, że ich zasady zna każdy, dzięki czemu unikniemy nieporozumień. Jedną z takich gier, które często pojawiają się na mniejszych czy większych imprezach, jest gra w butelkę, która może przybierać kilka form. Gdy myślimy o grze w butelce, najczęściej kojarzy się nam ona z dwiema opcjami – z grą na pocałunki, lub grą w prawdę czy wyzwanie. Ta druga opcja jest raczej tą popularniejszą, czasami wręcz nie można sobie wyobrazić imprezy, bez jednej czy dwóch rundek grania w tę wersję butelki. Największy problem z tą grą, polega na tym, że czasem wyobraźnia nas zawodzi, i nie jesteśmy w stanie wymyślić odpowiednio kreatywnych i oryginalnych pytań, czy wyzwań dla reszty graczy. Wymyślenie odpowiedniego pytania, czy wyzwania, to zadanie trudniejsze niż mogłoby się wydawać, ponieważ wymaga od nas kreatywności i szybkiego myślenia. Nie można się dziwić, że czasem trochę dłużej zastanawiamy się nad tym co powiedzieć, bo chcemy impreza wypadła jak najlepiej. Czasem warto, jest przed grą zajrzeć w internet, gdzie wiele osób chętnie dzieli się swoimi pomysłami, które mogą nas zainspirować, oraz umilić grę i wywołać dużo śmiechu.

Fajne pytania i wyzwania do butelki

Grając w butelkę, z całą pewnością nie chcemy się nudzić, dlatego staramy się wymyślić jak najlepsze pytania i wyzwania do gry, które wniosą do niej jak najwięcej zabawy. Fajne pytania i wyzwania do butelki, mogą być kłopotliwe i wymagać dokładnego zastanowienia się nad nimi, tak byśmy mieli pewność, że poza tym, że będą zabawne i kreatywne, powinny być też taktowne i nie powinny wychodzić poza ustalone granice. Fajne pytania i wyzwania do butelki, powinny być oryginalne, śmieszne, a czasem nieco ekstremalne. Czasem ciężko jest nam wymyślić coś, co spełnia wszystkie te warunki, dlatego mamy szczęście, że internet może przyjść nam z pomocą. Oczywiście możemy sami wysilić wyobraźnię, jednak jeśli mamy robić to podczas gry, może być to nieco problematyczne, ponieważ nie mamy zbyt dużo czasu na to, żeby wymyślić odpowiednie pytania i wyzwania, dodatkowo jesteśmy pod presją. Właśnie dlatego, przed grą czasem warto, jest poszukać gotowych podpowiedzi, które mogą nas zainspirować, lub też po prostu służyć jako gotowce. Gra z butelkę jest bardzo popularna, więc ogrom internautów wstawia do internetu swoje własne propozycje, czy też zasłyszane na imprezach pytania i wyzwania. Przedstawiamy kilka opcji, które mogą umilić zabawę i wywołać uśmiechy na twarzach.

Pytania:

– Gdybyś dostał milion złotych, na co byś je wydał?

– Gdybyś mógł zwiedzić jeden kraj na świecie, od deski do deski, jaki byłby to kraj?

– Jakiej rzeczy, którą zrobiłeś, wstydzisz się najbardziej?

– Gdybyś miał słuchać jednej piosenki do końca życia, jaka byłaby to piosenka?

– Gdybyś mógł założyć własną partię, jak byś ją nazwał?

– Jakie jest twoje najgorsze wspomnienie z podstawówki?

– Jaki był pierwszy celebryta, w którym się zakochałeś?

Wyzwania:

– Zdejmij skarpetki i włóż je do kieszeni.

– Do końca wieczoru mów tylko słowa na literę P.

– Wyznaj miłość komuś w pokoju.

– Pocałuj w policzek osobę po twojej lewej.

– Zaśpiewaj jedną zwrotkę wybranej piosenki.

– Zjedz coś bez użycia rąk.

– Zadzwoń do Mamy i powiedz jej, że wyjeżdżasz z kraju na zawsze.

Pytania do butelki (+18)

W odpowiednim towarzystwie czasem chcemy, żeby gra w butelkę przybrała nieco inne tory. Czasem zwykłe granie może robić się nudne, dlatego wiele osób wpada na pomysł w trakcie walentynek, by zadawać pytania i wyzwania do butelki +18, które bezsprzecznie mogą wywołać dużo emocji. To, jak potoczy się gra, zależy w dużej mierze od naszej inwencji, jednak czasem warto przygotować swoje pytania i wyzwania do butelki +18, by nie musieć się nad nimi zastanawiać podczas gry.

Pytania:

– Która część ciała u kogoś, jest twoją ulubioną?

– Gdybyś wybrać dwie osoby do trójkąta, kto by to był?

– O kim był twój ostatni erotyczny sen?

– W jakim miejscu najbardziej lubisz być dotykany?

Wyzwania:

– Wykonaj striptiz dla jednego z graczy.

– Jęcz przez 10 sekund.

– Opowiedz o swoim najniegrzeczniejszym doświadczeniu.

– Zrób komuś malinkę.

Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie