Strona głównaOff-topicWyzwania do butelki i pytania do gry - hardkorowe, mocne, fajne, pomysły

Wyzwania do butelki i pytania do gry – hardkorowe, mocne, fajne, pomysły

Niewiele jest lepszych sposobów na spędzanie czasu z przyjaciółmi i znajomymi, niż zabawa na przyjęciach i imprezach. Wyjścia na miasto, tańce do białego rana w klubach, wspólne smakowanie potraw z grilla czy tak zwane domówki – to zaledwie kilka z pomysłów, jak można ten czas najprzyjemniej spożytkować. Nie od dziś wiadomo, że momenty, które spędzamy w otoczeniu najlepszych przyjaciół, mają ogromny wpływ na nasz dobry humor i  samopoczucie. 

Pytania do butelki (chcesz więcej to sprawdź na samym dole kolejne pytania!)

 • Gdybyś dostał milion złotych, na co byś je wydał?
 • Gdybyś mógł zwiedzić jeden kraj na świecie, od deski do deski, jaki byłby to kraj?
 • Gdybyś miał słuchać jednej piosenki do końca życia, jaka byłaby to piosenka?

Wyzwania do butelki (więcej wyzwań na samym dole artykułu)

 • Zdejmij skarpetki i włóż je do kieszeni.
 • Do końca wieczoru mów tylko słowa na literę P.
 • Wyznaj miłość komuś w pokoju.
 • Pocałuj w policzek osobę po twojej lewej.

Lato już praktycznie za rogiem. Co się z tym wiąże? Jeszcze większa ilość różnych towarzyskich eventów, których będziemy uczestnikami lub organizatorami. Jednak, no właśnie, urządzenie imprezy to, okazuje się, wcale nie taka łatwa sprawa!

Podejmując się zorganizowania przyjęcia (niezależnie, czy będzie ono kameralne, czy dla większej ilości osób) mamy wiele zmartwień na głowie (a kiedy z drugiej strony, ich nie mamy?). Swoje przygotowania rozpoczynamy od ustalenia ilości osób, które chcemy zaprosić. Jednak ta kwestia to tak naprawdę pryszcz, wierzchołek góry lodowej i początek naszych bolączek. Przechodzimy bowiem do rozważań na temat tego, czy nie warto byłoby nadać naszej imprezie, modnego w ostatnich czasach motywu przewodniego. Uwaga! Mamy małe remedium na te rozważania, które stają się źródłem naszych nieprzespanych nocy (kto by to pomyślał, zwykła impreza). W tym szaleństwie nie należy zapominać, że tak naprawdę głównym trzonem oraz podstawą do dobrej zabawy są przede wszystkim ludzie, oraz atmosfera, która panuje na imprezie (Jest to lek uniwersalny, zarówno dla organizatorów jak i gości imprezy). To są najważniejsze dwa aspekty, które są gwarantem tego, jaka będzie jakość imprezy oraz czy będzie tematem gorących rozmów jeszcze przez długi czas, od momentu gdy się zakończy.

pytania do butelki z portalu zapytaj.com.pl
Źródło: zapytaj.com.pl

O czym jeszcze warto pamiętać przy organizacji imprezy? Mówiąc tym razem, o stricte technicznych aspektach tego przedsięwzięcia. No więc, na pewno nie można zapomnieć o smacznych przekąskach dla wszystkich i energetycznej muzyce (to taki must have). Przede wszystkim nie należy jednak zaniedbywać kwestii ciekawych zabaw i gier dla naszych gości (lub towarzyszy) imprezy. O nie! I tu (znowu) zaczyna się panika, jakie będą najlepsze? Bez obaw! Spokojnie można postawić na te klasyczne i sprawdzone od lat. Dla niektórych może w pierwszej chwili wydać się to nudne, jednak decydując się na takie rozwiązanie, możemy mieć pewność, że każdy zna ich zasady, co pozwoli na uniknięcie nieporozumień oraz ewentualnych konfliktów (a jest to ostatnia rzeczy, której chcielibyśmy na imprezie).

Wyzwania do butelki – nie tylko gra dla par. Hardkorowe, ciekawe pytania mogą sprawić kłopot

Jest na prawdę dużo takich gier. Jedną z nich jest klasyczna i znana od wielu pokoleń gra w butelkę i wyzwania. Co ciekawe, może ona mieć różne formy. Jednak najczęściej myśląc o grze w butelkę, przychodzą nam do głowy dwie najpopularniejsze jej wersje. Jedną z nich jest gra na pocałunki a drugą, gra na prawdę czy wyzwanie. Drugi wariant tej gry, ze względu na swoją uniwersalność, cieszy się większą popularnością. Jakie mogą być największe komplikacje, podejmując się gry w butelkę na prawdę, czy wyzwanie? Te, wynikające z ograniczeń naszych wyobraźni. Jest to na tyle frustrujące i blokujące, że odbiera nam mowę, sprawiając, że nie potrafimy wymyślić żadnego kreatywnego i mocnego pytania do butelki dla reszty graczy. 

Wpadamy wtedy w popłoch i panikę, nie potrafiąc wykrzesać z siebie żadnego pytania, czy wyzwania. Nagle okazuje się, że z pozoru łatwe i przyjemne zadanie staje się znacznie bardziej skomplikowane, niż moglibyśmy przypuszczać. Kreatywność i szybkie myślenie, potrafią opuścić nawet najlepszych (wydawałoby się) graczy. Powoduje to duży dyskomfort, który wynika z tego, że odbiera nam mowę i przez długi czas nie wiemy, co powiedzieć. Jednocześnie marząc o tym, aby impreza wypadła jak najlepiej. Na szczęście, dostępne są artykuły jak chociażby ten na temat przykładowych wyzwań do gry w butelkę, gdzie można odnaleźć wiele fajnych i gotowych pomysłów na mocne pytania do butelki, które pomogą nam usprawnić przebieg gry, niekiedy (a nawet dość często) wywołując przy tym dużo śmiechu oraz po prostu, przyjemnych chwil w gronie najlepszych znajomych.

Pytania i wyzwania do butelki

Gra w butelkę i wyzwania to źródło wielu emocji i wrażeń. Chcemy w związku z tym, zadać jak najlepsze pytania i wyzwania do butelki, które będą stanowić o jak najciekawszym jej przebiegu. Ciekawe wyzwania do butelki, mogą sprawić wiele kłopotów i przestojów w grze. Pragniemy zadać naszym znajomym hardcorowe wyzwania do butelki. Często jednak martwiąc się również o to, aby w tym wszystkim nikogo nie urazić. Jaki jest zatem wyznacznik dobrych pytań i wyzwań do butelki? Przede wszystkim powinny być jednakowoż oryginalne, śmieszne, ale też… ekstremalne. Tak właśnie, ekstremalne, czyli takie, dodające lekkiej nutki pikanterii oraz przyspieszonego tętna w momencie ich wygłaszania. Jest to trudne (zwłaszcza pod presją czasu), wiadomo, dlatego warto w porę odpowiednio się przygotować na wypadek tzw. zaćmienia umysłu. Można spisać sobie kilka pomysłów, którymi dzielimy się również w niniejszym artykule. Przy czym nie musimy ich zadawać jeden do jednego jak na kartce, wcale nie, mogą posłużyć nam jedynie jako inspiracja (do naprawdę mocnych pytań do butelki).

Poniżej kilka propozycji, z którymi warto się zapoznać przed przystąpieniem do gry w butelkę. Zawarte zostały tu zarówno pytania jak i wyzwania do gry w butelkę.

Pytania i wyzwania do gry w butelkę:

 1. Gdybyś mógł założyć własną partię, jak byś ją nazwał?
 2. Jakie jest twoje najgorsze wspomnienie z podstawówki?
 3. Jaki był pierwszy celebryta, w którym się zakochałeś?

Wyzwania do butelki:

 1. Zaśpiewaj jedną zwrotkę wybranej piosenki.
 2. Zjedz coś bez użycia rąk.
 3. Zadzwoń do Mamy i powiedz jej, że wyjeżdżasz z kraju na zawsze.

Pytania i wyzwania do butelki + 18

Niekiedy jednak gra w butelkę i wyzwania, może przybrać nieco inne tory.. Zwłaszcza podczas walentynek, gdzie można odważyć na zadawanie pytań i wyzwań do butelek + 18, które mogą stać się źródłem wielu ciekawych emocji. Sama kwestia tego, jak potoczy się gra to w głównej mierze nasza inwencja oraz stopień bliskości między graczami. Możemy nawet pokusić się w tym przypadku, o naprawdę hardcorowe wyzwania do butelki. Warto jednak, jak w przypadku gry na prawdę czy ciekawe wyzwania do butelki, aby zawczasu przygotować ewentualne pytania i wyzwania do butelki + 18, dzięki czemu nie musząc zastanawiać się nad nimi podczas gry. 

Poniżej oprócz pytań, ciekawe wyzwania do gry w butelkę.

Pytania i wyzwania do gry w butelkę:

 1. Która część ciała u kogoś, jest twoją ulubioną?
 2. Gdybyś wybrać dwie osoby do trójkąta, kto by to był?
 3. O kim był twój ostatni erotyczny sen?
 4. W jakim miejscu najbardziej lubisz być dotykany?

Ciekawe wyzwania do butelki:

 1. Wykonaj striptiz dla jednego z graczy.
 2. Jęcz przez 10 sekund.
 3. Opowiedz o swoim najniegrzeczniejszym doświadczeniu.
 4. Zrób komuś malinkę.

A jakie są Twoje wspomnienia na temat hardcorowych wyzwań do butelki? Czy w ogóle kiedykolwiek grałaś/ grałeś w tę popularną grę towarzyską? Może posiadasz jakieś ciekawe pytania i wyzwania do gry w butelkę? Zapraszamy do podzielenia się nimi w komentarzu. Twoja wiedza na temat wyzwań do gry w butelkę na pewno pomoże innym, lekko zagubionym graczom.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne