Strona głównaCelebryciPaulina Wyka - wiek, dzieci, wykształcenie, Wikipedia, Maciej Zakościelny

Paulina Wyka – wiek, dzieci, wykształcenie, Wikipedia, Maciej Zakościelny

Nie raz zdarzyło się w historii show-biznesu, że drugie połówki znanych aktorów potrafiły budzić nie mniejsze zainteresowanie swoją osobą, nawet jeśli zawodowo niekoniecznie związane były z branżą filmową lub medialną. Przede wszystkim chodzi o fakt bycia w związku z popularnym partnerem i chęć wypromowania się dzięki jego sławie. Z drugiej strony nie brakuje też takich, którzy wolą trzymać się na uboczu z dala od oślepiających fleszów. 

Zapewne każdy z naszych czytelników zna Macieja Zakościelnego, ale czy chociaż połowa z Was kojarzy jego wieloletnią życiową partnerkę? Raczej jest to mało prawdopodobne ze względu na to, że Paulina Wyka, o której jest dzisiejszy artykuł, nie zabiega o atencję ze strony mediów. Sami przyznacie, że taka postawa należy do rzadkości w obecnych czasach.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tajemniczej wybrance popularnego aktora, ten tekst powstał specjalnie dla Was. Na pewno nie dowiedzie się o niej tylu rzeczy z Wikipedii. 

Zobacz: Paulina Rabczewska – kim jest siostra Dody?

Paulina Wyka – wiek, wzrost, kim jest? 

Źródło: Instagram

Kim jeszcze jest Paulina Wyka poza byciem życiową partnerką Macieja Zakościelnego? Okazuje się, że przez wiele lat pracowała jako modelka. Można ją było zobaczyć na licznych zagranicznych wybiegach m.in. w Los Angeles, Paryżu czy Mediolanie. Co więcej, miała okazję współpracować z wieloma agencjami (np. warszawski Model Look) i dzięki nim brać udział w sesjach dla prestiżowych czasopism. Była w młodym wieku, kiedy 2003 roku wygrała konkurs Miss Polski Nastolatek. To właśnie wtedy rozpoczęła się jej przygoda z profesjonalnym modelingiem. 

Skąd pochodzi Paulina i w jakim teraz jest wieku? Ex-modelka pochodzi z miejscowości Kęty (woj. małopolskie). Urodziła się w 1985 roku, natomiast nie znamy dokładnej daty. Według rocznika jest w wieku 37 lat i aktualnie skupia się bardziej na życiu rodzinnym niż zawodowym. Nie wiemy też, gdzie z Maciejem mieszkają. 

Skoro wiecie już, że przez wiele lat Wyka obracała się w branży modowej, na pewno jesteście ciekawi, ile ma wzrostu. Tym bardziej, że w przypadku pracy na sesjach zdjęciowych czy na wybiegach jest to bardzo istotne. Okazuje się, że Paulina ma 177 cm wzrostu, więc nic dziwnego, że spróbowała swoich sił jako modelka. W ramach ciekawostki dodamy, że Maciej również jest wysoki, bo ma aż 185 cm wzrostu. 

Zobacz: Jakub Lasik – kto to, wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka

Paulina Wyka i Maciej Zakościelny 

Jak już zdążyliśmy wspomnieć wcześniej, Paulina jest wieloletnią partnerką Macieja Zakościelnego. Niejedna kobieta może jej pozazdrościć tak przystojnego męża. Para od samego początku pozostaje w nieformalnym związku i raczej nie zapowiada się, żeby coś w tej kwestii miało się zmienić w najbliższym czasie. 

Jaka jest historia ich związku? Czy Paulina ma dzieci z Maciejem Zakościelnym? Niełatwo jest znaleźć informacje w sieci odnośnie relacji między zakochanymi. Można odnieść wrażenie, że niechętnie dzielą się szczegółami ze swojego życia prywatnego i jak najbardziej to respektujemy. Wracając jednak do pytań – poznali się około 2014 roku, ale nie od razu ujawnili, jakie uczucie ich łączy. Prawdopodobnie nie chcieli, żeby cokolwiek przedostało się do wścibskich mediów. Z kolei w 2016 roku na świat przyszedł pierwszy syn pary – Borys. Dwa lata później urodził się Aleks, który również jest owocem związku Pauliny i Macieja. To właśnie w tym czasie mogliśmy rzadziej zobaczyć Zakościelnego na ekranach. Powodem było poświęcenie czasu na wychowanie dwójki dzieci z partnerką. Uważamy, że obydwoje tworzą bardzo ładną parę. 

Zobacz: Natalia Janoszek – kto to, partner, wiek, wzrost, waga, wymiary

Paulina Wyka – dzieci, co jeszcze dowiemy się na Wikipedii? 

Paulina Wyka nie posiada swojej strony na Wikipedii. Być może dlatego, że nie jest zbyt medialną osobą i raczej stroni od show-biznesu. Z tego powodu wszelkie informacje o niej i jej związku z Maciejem Zakościelnym zdobyliśmy, korzystając z innych dostępnych źródeł. Nie było to proste zadanie z tego względu, że jak już wspomnieliśmy, kobieta niechętnie udziela wywiadów nie tylko na temat związku z Maciejem, ale również o samej sobie. Co jeszcze udało nam się dowiedzieć o Paulinie Wyce? 

Niestety, jak już zostało parokrotnie napomknięte – nie ma w Internecie zbyt wielu informacji, ponieważ kobieta chroni swoją prywatność. Próbowaliśmy dowiedzieć się, jakie ma wykształcenie. Na próżno szukać czegokolwiek w sieci. Podejrzewamy, że zakończyła swoją edukację na szkole średniej. Nie wiemy, czy zrobiła maturę, ale biorąc pod uwagę, jak intensywnie potoczyła się jej kariera, wykształcenie pewnie nie było dla Pauliny priorytetem. Studia już dawno przestały być wyznacznikiem prestiżu, a samo wykształcenie wyższe straciło na znaczeniu. 

Jeśli jesteście zainteresowani poczynaniami Wyki, to może warto zajrzeć na jej profil na Instagramie? Znajdziecie ją pod nazwą paulinawyka. Śledzi ją tam ponad 20 tysięcy followersów.  

Przybliżenie Wam osoby Pauliny nie należało do lekkich. Mimo to mamy nadzieję, że chociaż odrobinę ją poznaliście dzięki nam. Być może kiedyś będzie miała swoją stronę na Wikipedii. Uważacie, że razem z Maciejem Zakościelnym tworzą zgrany duet? Lubicie ich, a może niekoniecznie za nimi przepadacie? Jesteśmy ciekawi, co myślicie, dlatego zachęcamy Was do wyrażenia swojej opinii w komentarzach. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne