Strona głównaCelebryciMarta Manowska - mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem,...

Marta Manowska – mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem, dzieci, wyszła za mąż za rolnika, wzrost

Marta Manowska jest polską prezenterką oraz dziennikarką. Kobiecie dużą rozpoznawalność przyniósł program “Rolnik szuka żony”, którego jest prowadzącą. Największy szum medialny wokół celebrytki, zrobił się w momencie kiedy pojawiły się plotki o jej życiu prywatnym. Przez fanów Marta Manowska bowiem wiązana jest z jednym z uczestników programu o rolnikach szukających miłości, Robertem Bodzianny. Swego czasu pojawiły się też plotki o rzekomym romansie Marty Manowskiej z Rafałem Brzozowskim. Czy prezenterka wyszła za mąż za rolnika? Informacje o aktualnym partnerze oraz więcej o życiu prywatnym i karierze dziennikarki w znajdziesz w poniższym artykule.

Marta Manowska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Gwiazda telewizji pochodzi z województwa śląskiego. Studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie w Katowicach, gdzie kiedyś mieszkała. Ile lat ma Manowska? Dziennikarka jest w wieku 38 lat, które ukończyła 31 marca tego roku. Poza dziennikarstwem tradycyjnym, kobieta zaistniała jako prowadząca programy w telewizji TVP. Jeśli chodzi o wzrost i wagę celebrytki, udało nam się ustalić, że ma ok 160 cm wzrostu i waży ok 50 kg.

Marta Manowska – czy jest mężatką? Mąż, partner

Marta Manowska bardzo ceni swoją prywatność. Nie chce wypowiadać się w mediach na temat rzekomego męża, ślubu czy partnera. Fakt, że kobieta ukrywa swoje życie prywatne sprawia, że fani sami wysnuwają pewne wnioski na podstawie tego, co Manowska publikuje w mediach społecznościowych. Niedawno paparazzi przyłapali ją w Gdańsku z tajemniczym brunetem. Czy przyniesie jej to szczęście i fani doczekają się ślubu? Być może kiedyś Manowska pokaże się jakimś wydarzeniu medialnym z mężem. Ostatecznie nie możemy odpowiedzieć na pytanie czy Marta Manowska jest mężatką oraz czy aktualnie ma partnera. Wszystko dlatego, że sama nie potwierdziła przypuszczeń o związku, ani oficjalnie nie pokazuje się z partnerem ani mężem.

Źródło: Instagram

Marta Manowska – Rafał Brzozowski

Spekulacje jakoby Rafała Brzozowskiego i Martę Manowską łączyło uczucie powstały ze względu na fakt wspólnie prowadzonego przez nich programu “The Voice Senior”. Para prezenterów doskonale się dogaduje. Współpracownicy komentowali ich relację, twierdząc, że mogłoby być z tego coś więcej. Fani kibicujący prezenterce w znalezieniu męża niestety znowu się zawiedli. Zarówno Rafał Brzozowski jak i Marta Manowska po czasie zdementowali plotki. Oboje starają się utrzymać życie prywatne w tajemnicy, jednak tym razem zgodnie potwierdzili, że ich znajomość ogranicza się do wspólnie prowadzonego programu. 

Marta Manowska – Robert Bodzianny

Marta Manowska najbardziej znana jest z rzekomego romansu z Robertem Bodziannym. Mężczyzna jest bratem uczestnika programu “Rolnik szuka żony”. Domniemana para jest w podobnym wieku i ma wspólne pasje. Kiedyś fani programu połączyli fakty. Przyłapali Martę Manowską i Roberta Bodziannego na wspólnej podróży do Ameryki. Dzielili się bowiem oboje dużą ilością zdjęć z egzotycznych wakacji. Te same kadry i czas publikacji zdradziły, że spędzają ten czas razem. Jak się jednak okazało, nie pojechali tam we dwójkę, tylko z grupą znajomych. Pojawiło się wiele spekulacji, jakoby dziennikarka w podobnym okresie wzięła ślub. Podróż nie sprawiła jednak, że Marta wyszła za mąż za brata rolnika. Oboje zgodnie utrzymują, że łączy ich tylko przyjaźń i zamiłowanie do podróży. 

Zobacz: Zbigniew Rau – rodzina, rodzice, dzieci, pochodzenie, języki obce, syn, ławrow, pochodzenie rodziców, ojciec

Marta Manowska – życie prywatne, rodzice, córka, dzieci

Jako, że opinia publiczna bardzo interesuje się życiem prywatnym celebrytki, poza jej domniemanym ślubem i nowym mężem co jakiś czas pojawiają się informacje, że może być w ciąży. Ostatnio w sieci pojawiła się informacja, że Manowska może spodziewać się dziecka. W internecie pojawiają się również domniemania o tym, że dziennikarka ma już dziecko. Czy to prawda? Ile ma lat? 

Prezenterka nie potwierdza informacji o tym, żeby była w ciąży. Identyfikuje się jednak jako rodzic. Określa się “mamą zastępczą” dzieci, które szukają schronienia przed wojną w Ukrainie. Manowska aktywnie angażuje się w pomoc uchodźcom. Kobieta przyznaje, że chciałaby zajść w ciążę i zostać rodzicem. Czy uda jej się to jeszcze w tym wieku? Fani z pewnością ucieszyliby się z dobrej nowiny o ciąży, zarówno jak z pozytywnej odpowiedzi czy Marta Manowska jest mężatką. 

O rodzicach prezenterki TVP wiemy niewiele. Kiedyś Marta rąbek tajemnicy uchyliła, publikując zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Z okazji dnia mamy, dumna córka opublikowała ich wspólne zdjęcie. Nie wiemy w jaki wieku jest kobieta, ale internauci twierdzą, że wygląda jak siostra, a nie rodzic Marty.

Zobacz: Krzysztof Stanowski – żona, majątek, książki, młody, dom, dzieci, zarobki, wykształcenie, miejsce urodzenia, samochód, rodzice

Marta Manowska i jej ślub

Marta Manowska przez swoich obserwatorów kiedyś była łączona z Rafałem Brzozowskim oraz Robertem Bodziannym. Jak jednak wiemy, relacja z żadnym z nich nie doprowadziła jej do ślubu. Prowadząca nie wyszła za mąż za brata rolnika z programu, a nawet nie przyznaje się do tego, że kiedykolwiek ich coś łączyło. Obecne informacje donoszą, że może się z kimś spotykać, jednak nadal nie wiemy kim może być nowy partner, ile ma lat, wzrostu i czy kiedyś zostanie jej mężem.

Podsumowując postać Marty Manowskiej można potwierdzić, że jest celebrytką, która bardzo skutecznie chroni swoją prywatność. W sieci ciężko znaleźć tak postawowe informacje jak to czy Marta Manowska jest mężatką. Niewiele jest też informacji na temat jej rodziny. Fani mogą zatem opierać się jedynie na tym, co dziennikarka sama opublikuje w swoich mediach społecznościowych. Mimo wielu spekulacji na temat męża, ślubu oraz ciąży, Manowska nie potwierdziła nigdy żadnej z nich. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne