Strona głównaCelebryciPaulina Młynarska - mężowie, córka, wiek, wykształcenie, dzieci, gdzie mieszka?

Paulina Młynarska – mężowie, córka, wiek, wykształcenie, dzieci, gdzie mieszka?

Są takie nazwiska w polskim show-biznesie, obok których nie można przejść obojętnie. Powody mogą być różne – skandale, kontrowersyjne wypowiedzi czy budzące emocje poglądy polityczne. Do takich osób w naszym kraju z pewnością można zaliczyć Paulinę Młynarską, o której co pewien czas robi się głośno za sprawą drażliwych dla niektórych grup społecznych przekonań, z którymi otwarcie dzieli się ze światem. 

Kim jest bohaterka artykułu i jakie ma wykształcenie? W jakim jest teraz wieku oraz gdzie mieszka? O co chodzi z Ordo Iuris? Czy to prawda, że oskarża ojca o molestowanie? Pytań jest wiele, a my mamy na nie odpowiedzi. Dlatego, jeśli jesteście ciekawi, skąd tyle zamieszania wokół Pauliny, koniecznie przeczytajcie dalszą część tekstu. Jesteśmy lepsi niż Wikipedia. 

Zobacz: Katarzyna Bonda – mąż, wzrost, dzieci, wiek, wypadek, kiedyś

Paulina Młynarska – kto to? Informacje z Wikipedii 

Część z Was na pewno kojarzy Paulinę Młynarską z telewizji, radia bądź z książek, których jest autorką. Korzystając z informacji na Wikipedii, można powiedzieć, że Młynarska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, pisarką, felietonistką, a przez pewien czas także aktorką. Określa siebie również jako feministkę. Pracowała w wielu znanych miejscach jak m.in. Radio Zet, Polskie Radio czy TVN Style. Widzowie mogą ją znać z takich programów jak Miasto kobiet czy Kobieta Cafe

Źródło: strona Pauliny Młynarskiej

Gdzie aktualnie mieszka dziennikarka? Większość swojego życia spędziła w Warszawie, w której spełniała się, pracując w różnego rodzaju mediach. Nie powinno to budzić zaskoczenia, z racji tego, że to właśnie w stolicy swoje siedziby mają największe redakcje w kraju. Od pewnego czasu jednak coraz rzadziej możemy zobaczyć Paulinę w telewizji, a już tym bardziej usłyszeć w radiu. Wracając do pytania Gdzie mieszka Paulina Młynarska?, odpowiadamy – za granicą. Od około 3 lat żyje w willi na Krecie.

Zobacz: Mandaryna – wiek, ślub, choroba, kompromitacja, dzieci, partner, wzrost, włosy, fryzury, gdzie mieszka

Pamiętacie jeszcze aferę, dotyczącą romansu w skrajnie prawicowym Ordo Iuris? Krytycznych słów nie szczędziła m.in. Paulina Młynarska. Ugrupowanie określiła bandą żałosnych hipokrytów. Nie rozumie także, co inne kobiety widzą w Ordo Iuris, które według niej zajmuje się meblowaniem ludziom życia. Uważa także, że ich wizja świata jest chora, archaiczna i nie ma w niej miejsca na prawa dla kobiet. W tej kwestii akurat ciężko się z nią nie zgodzić – Ordo Iuris jest organizacją niebezpieczną. 

Paulina Młynarska – mężowie 

Być może niewielu z was wie, ale Paulina Młynarska była czterokrotnie zamężna. Od razu jednak zaznaczmy, że nie ma w tym oczywiście nic złego. Każdemu z nas życie układa się inaczej, nie zawsze zgodnie z planem lub wyobrażeniami. Cofnijmy się do początków lat dziewięćdziesiątych. Ówczesnym i pierwszym mężem dziennikarki był Paweł Nauman, z którym ma córkę (o której wspomnimy później) Alicję. Ostatnim partnerem kobiety był Michael Moritz. Sama zainteresowana przyznaje, że zdaje sobie sprawę z tego, że wszystkie jej małżeństwa nie przetrwały próby czasu i nie uważa, żeby ślub był gwarantem bezpieczeństwa dla kobiety. 

Paulina Młynarska oskarża ojca o molestowanie? 

Zapewne większość z nas chociaż raz słyszała kiedyś o Wojciechu Młynarskim, który jest ojcem rozpoznawalnej dziennikarki. Swoją przygodę z aktorstwem Paulina zaczęła jako nastolatka w filmie Andrzeja Wajdy Kronika wypadków miłosnych, który jak się okazało po wielu latach, był dla niej wyjątkowo traumatyczny, ponieważ doszło do wielu nadużyć podczas jego kręcenia. Niepełnoletnia wtedy dziewczyna została zmuszona do zagrania rozbieranej sceny z mężczyzną. Dodała także, że była wtedy pod wpływem środków uspokajających i alkoholu. Skąd więc wzięły się informacje, że Paulina Młynarska oskarża ojca o molestowanie? Ciężko stwierdzić. Co prawda, dziennikarka kilkukrotnie opowiadała trudnym dzieciństwie u boku sławnego taty, który zmagał się z chorobą afektywną dwubiegunową. Nigdy nie oskarżyła swojego ojca o molestowanie, czego nie można powiedzieć o reżyserze.  

Paulina Młynarska – córka, wiek, wzrost, wykształcenie, dzieci 

W jakim wieku jest Paulina Młynarska? Opierając się na informacjach z Wikipedii, kobieta urodziła się 15 listopada 1970 roku w Warszawie. Jest więc zodiakalnym Skorpionem i aktualnie jest w wieku 51 lat. Ma dwójkę rodzeństwa – starszą siostrę Agatę (również zajmuje się dziennikarstwem, z wykształcenia polonistka) oraz młodszego brata Jana (jest m.in. muzykiem i wokalistą). 

Interesuje was także jakiego jest wzrostu? Cóż, tę informację nie tak łatwo znaleźć w sieci. Wiemy tylko, że jej starsza siostra ma około 1,80 m wzrostu, natomiast brakuje takich danych o Paulinie. Przyznajemy wprost, że nie udało nam się dowiedzieć, ile kobieta ma wzrostu. 

Wielu z Was może być zaskoczonych faktem, że mimo pisania książek i bycia prezenterką telewizyjną, Paulina Młynarska nie ma wykształcenia filologicznego, ani dziennikarskiego. Okazuje się, że kobieta w ogóle nie ukończyła studiów. Co więcej, nie mogła na nie pójść z racji tego, że nie ma nawet wykształcenia średniego. To prawda, Paulina nie ukończyła liceum, ponieważ w wieku 16 lat przeprowadziła się do Paryża i na tym etapie zatrzymała swoją edukację. 

Paulina Młynarska miała czterech mężów, jednak to z pierwszym z nich ma córkę Alicję, którą urodziła w wieku 22 lat. Alicja Nauman jest dziś trzydziestolatką i w przeciwieństwie do innych dzieci znanych osób, stroni od show-biznesu. Ściągnęła na siebie zainteresowanie mediów jakiś czas temu ze względu na ślub ze swoją ukochaną. Gdzie mieszka? Córka dziennikarki aktualnie żyje w Londynie. Zanim się tam przeprowadziła, studiowała antropologię i etnologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. 

Paulina Młynarska – książki 

Jak już zdążyliśmy wspomnieć na początku artykułu, Paulina jest autorką lub współtwórczynią wielu publikacji. Jej ostatnia książka Okrutna jak Polka miała premierę w tym roku i wzbudziła spore poruszenie wśród odbiorców i nie tylko. Wszystko za sprawą tematu patriarchatu i traktowania kobiet w Polsce, co wciąż wywołuje skrajne emocje w społeczeństwie. Uogólniając, jest to klasyczny konflikt między nowoczesnością a konserwatyzmem. Nie nam oceniać, czy tego typu pozycje są potrzebne, czy też nie. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów w Polsce. Niektóre z wcześniejszych książek dziennikarki również dotyczą niełatwej sytuacji Polek, zmagających się z trudną rzeczywistością w kraju nad Wisłą. Prawdopodobnie nie była to jej ostatnia publikacja.   

Niektóre książki, których Młynarska jest autorką: 

  • Zmierzch lubieżnego dziada. Felietony po #MeToo. 
  • Moja lewa joga. 
  • Jeszcze czego! Nie ma miłości bez równości. 
  • Na błędach! Poradnik-odradnik. 

Paulina Młynarska – chora?

Jak to w przypadku rozpoznawalnych osób bywa – co jakiś czas pojawiają się pogłoski o domniemanej chorobie. Nie inaczej jest z Pauliną Młynarską. Czy kontrowersyjna dziennikarka jest chora? A jeśli tak, to na co? Wiadomo, że jej starsza siostra zmaga się z problemem zapalenia jelita. Z kolei młodsza ze sióstr Młynarskich wyznała, że przez wiele lat cierpiała na depresję, zaburzenia lękowe i zespół stresu pourazowego. Poddała się jednak wieloletniej terapii, która jak twierdzi, uratowała jej życie. Bardzo dobrze, że osoby publiczne mówią głośno o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, ponieważ w Polsce wciąż jest to temat tabu, a nie powinien. Aktualnie brak informacji, żeby Paulina była chora i mamy nadzieję, że tak pozostanie.

Czy uważacie, że Paulina Młynarska jest kontrowersyjna? Lubicie ją, a może macie zupełnie inne poglądy niż ona? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!   

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne