Strona głównaCelebryciPaulina Rabczewska - kim jest siostra Dody?

Paulina Rabczewska – kim jest siostra Dody?

Czy wiedzieliście, że Doda ma siostrę? My też nie. Choć o Paulinie Rabczewskiej-Zmudczyńskiej obecnie jest dość cicho, przypomnimy wam smutną historię przyrodniej siostry Dody. Bez względu na to, jakie wywołuje w was emocje, zostańcie z nami, aby dowiedzieć się, kim jest.

Paulina Rabczewska – kim jest? Co łączy ją z Dodą?

O Paulinie Rabczewskiej świat dowiedział się, gdy dziewczynka była w wieku 13 lat. Wtedy informacja o przyrodniej siostrze Dody błyskawicznie obiegła świat show-biznesu. Stoi za tym smutna historia. 

Mama Pauliny, Małgorzata, przyjechała do Ciechanowa w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Z małej miejscowości przeprowadziła się razem ze swoim dotychczasowym mężem. Szybko podjęła pracę w biurze u Pawła Rabczewskiego. Kontakty obojga stały się zażyłe i doprowadziły do romansu. Na skutki nie trzeba było długo czekać. Pod koniec lat 90. urodziła się Paulina, a małżeństwo Małgorzaty się rozpadło. 

Paweł wytrwale uciekał od wzięcia odpowiedzialności za swój romans. Z wywiadów z Pauliną i jej mamą wynika, że mężczyzna nie chciał płacić alimentów. Wniosek do sądu wyszedł zresztą ze strony młodziutkiej siostry Dody. Po przyjrzeniu się sprawie sąd orzekł o obowiązku płacenia alimentów. 

Dorota, o wiele starsza od przyrodniej siostry, nie zareagowała w naszej opinii odpowiednio. Na swoim Facebooku umieściła post, w którym pogardliwie wyraziła się o matce Pauliny. Uznała, że skoro Małgorzata zaingerowała w małżeństwo Rabczewskich ”rozkładając nogi” przed jej ojcem, to należy jej się niesława i głodowe alimenty. Na koniec wspomniała, że karma wraca, bo zamiast rozbić małżeństwo rodziców Dody, Małgorzata zakończyła własne. Oczywiście, że Dorota mogła nie udźwignąć informacji o przyrodniej siostrze, tym bardziej, że wypłynęła po latach. Jednak sposób, w jaki to zrobiła, nie był w porządku. 

Sprawdź też: Wojciech Sobierajski – wiek, wzrost, dziewczyna, waga, skąd pochodzi?

Paulina Rabczewska – wiek, informacje o siostrze Dody 

Internet milczy na temat daty urodzenia Pauliny. Nietrudno odgadnąć, że przyrodnia siostra Dody przyszła na świat pod koniec lat 90. W 2016 roku wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia ze studniówki. Bal maturalny przypada na wiek 18/19 lat. Inne jej wzmianki w rozmowie dla Pudelka tylko potwierdzają nasze założenie. To by znaczyło, że Paulina jest z rocznika 97/98.

Czym jeszcze zajmowała się siostra Dody? Paulina prowadziła bloga, gdzie publikowała treści związane z jej pasją modową. Założyła go osiem lat temu. W bio napisała, że chciałaby zostać stylistką, kiedy tylko wyjedzie z rodzinnego Ciechanowa. Dziewczyna zrealizowała kilka sesji zdjęciowych. Miała również ambicje, aby śpiewać i grać w filmach.

Istnieje spora rozbieżność między wypowiedziami bardzo młodej Pauliny a okresem, kiedy siostra Dody była w wieku 18 lat. 

Jako dziewczynka w programie ”Na Językach” wyznała, że nie chce od Doroty żadnych pieniędzy. Z jej wypowiedzi było czuć, że ma żal wobec starszej siostry. Paulina nie tolerowała zachowania Dody, która publicznie, w poście na Facebooku, obraziła jej mamę. Dziewczynka zastanawiała się, dlaczego Doda nie zrobiła tego prywatnie. Jej perspektywa wyglądała inaczej, niż zarzuty ze strony Rabczewskiej. Według niej to ojciec Dody ,,latał za mamą dwa lata’’ zanim doszło do ich romansu. 

Zobacz: Katarzyna Cichopek – miała romans?

Dopiero w wieku 8 lat dowiedziała się, kim jest jej biologiczny ojciec. Zanim do tego doszło, jako dziecko była fanką Dody. Słuchała jej muzyki, a ściany pokoju zdobiły plakaty starszej siostry. Wystąpienie młodej Pauliny miało w sobie dużo smutku. Całość skwitowała wnioskiem, że chce odciąć się od Dody i jej ojca. Zresztą, Paweł Rabczewski wcale nie interesował się swoją drugą córką. Przez cały ten czas był dla Pauliny kimś obcym. Dziewczyna mogła liczyć tylko na mamę Małgorzatę, która z powodu niechcianego medialnego rozgłosu, zachowała anonimowość. 

Niestety, z biegiem czasu sytuacja zmieniła się na niekorzyść Pauliny. W wywiadzie dla Pudelka przyjęła pozę zmanierowanej, sztucznie pewnej siebie dziewczyny, która chce wykorzystać szum medialny wokół siebie, aby zaistnieć. Uznała, że bycie siostrą Dody to duża odpowiedzialność i porównała to do bycia synem Krzysztofa Ibisza. Zostawimy to bez komentarza… Powtarza, mimo upływu lat, że ma żal do Dody za to, jak natarła publicznie na jej mamę. Okrasiła to słowami, że nie da obrażać matki byle komu. Cóż, Paulino, a gdyby był to tzw. ktoś, to nie miałabyś już z tym problemu? Choć nie chciała być powiązana ze starszą siostrą, to wykonała a capella jej utwór ,,Mam tylko ciebie’’ i… nie było to przyjemne dla ucha. Odnosimy wrażenie, że dziennikarz Pudelka musiał powstrzymywać się od tego, aby nie wybuchnąć śmiechem. W komentarzach przelało się trochę złośliwości. 

Paulina Rabczewska – co robi dzisiaj?

Przytłoczona medialną otoczką wokół niej, podsycaną złośliwymi komentarzami, Paulina wróciła do nazwiska mamy. Obecnie o siostrze Dody ucichło. Szykuje w tajemnicy coś większego, czy może zmęczyła ją obecność w show biznesie? Podejrzewamy, że to drugie. Na jej blogu nie ma nowych postów, ostatni wpis z Facebooka pochodzi z 2018 roku. Na Instagramie @paulina_zmudczynska, dość małym, bo z 3.190 followersami, ma prywatne konto. Jedyne, co da się wyczytać z bio, to obecne miejsce pobytu Pauliny. 

Jak myślicie, czy siostra Dody jeszcze wróci do przestrzeni internetu? Podzielcie się zdaniem w komentarzach!

Sprawdź jeszcze

Popularne