Strona głównaCelebryciJakub Lasik - kto to, wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka

Jakub Lasik – kto to, wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka

Po raz kolejny wracamy do was z tematem, który jest bardzo na czasie. Wszyscy przecież żyjemy tym, co dzieje się w świecie freak fightów. No i chyba nie muszę wam tłumaczyć, co się tam dzieje… bo dzieje się wszystko. Dramy, kłótnie, spiny, afery i SHOW. 

Musi być wielkie show, żeby się dobrze oglądało. Jedynie dla nielicznych zastanawiające jest, dlaczego federacje decydują się na niektóre posunięcia. Nasz dzisiejszy bohater (nie martwcie się, zaraz dojdziemy do tego, kto to) wydaje się być osobą, która nie boi się niczego. Ale określenie freak fight nie wzięło się przecież znikąd, przecież tam chodzi właśnie o to, żeby być freakiem.

Nasz dzisiejszy bohater to Jakub Lasik – zastanawiacie się kto to? Jesteśmy prawie pewni, że już o nim słyszeliście. Wydaje nam się, że jest prawdziwym freakiem i zaraz opowiemy, dlaczego tak jest. Jeśli interesuje was, kim jest i ile ma lat Jakub Lasik, to koniecznie zostańcie z nami. W tym artykule poruszone zostaną takie kwestie jak wiek, wzrost i waga chłopaka. Dowiecie się też, gdzie mieszka, kim jest jego dziewczyna (jeśli ją ma) oraz czy jego życie jest piękne jak telewizyjne seriale.

Zobacz: Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk – rekord, kto to, Fame MMA, Wikipedia

Jakub Lasik – kto to? Kim jest zawodnik Prime MMA?

Najwierniejsi fani amatorskich walk MMA na pewno wiedzą kim jest Jakub Lasik, ale nadal spora część internautów zastanawia się kto to taki. Nie ma w tym nic dziwnego, przecież sam świat freak fightów przesycony jest nowymi patoinfluencerami i celebrytami. Jesteśmy świadomi, że bardzo trudno za tym wszystkim nadążyć, dlatego przychodzimy wam z pomocą. To właśnie od nas usłyszycie, kim jest Lasik i poznacie parametry takie jak wiek, wzrost i waga mężczyzny. 

Kto to taki ten cały Jakub Lasik? Na jego postać i to, jakim jest człowiekiem, składa się naprawdę wiele czynników. Kariera, seriale, w których grał i odwaga, której bez wątpienia nie można mu odmówić.

Jakub Lasik jest zawodnikiem, który już 1 października zmierzy się w pojedynku z samym Kamerzystą. Wszystko będziemy mogli oczywiście oglądać podczas gali Prime Show MMA 3. Lasik nie jest świeżakiem w świecie patowalk. Ma już za sobą debiut w oktagonie, ponieważ w 2021 roku zawalczył w federacji Elite Fighters – przegrał on wtedy z Pawłem Szulcem.

Śledziliśmy jego poczynania także podczas pierwszej gali Prime Show MMA, gdzie wraz z Pazikiem wystąpił przeciwko Alanowi Kwiecińskiemu w pojedynku 2 na 1. Zwycięzcą okazał się dobrze wszystkim znany Alanik.

W sobotę czeka go jednak prawdziwe wyzwanie i teraz przejdziemy do tego, dlaczego uważamy, że Jakub Lasik jest prawdziwym freakiem. Otóż w pojedynku z Kamerzystą zawalczy on w budce telefonicznej. Tak, dobrze słyszycie, w budce telefonicznej. Dodatkowo w tej walce nie ma żadnych zasad ani limitu czasowego – będzie ona trwać do czasu, aż któryś z chłopaków po prostu nie padnie.

Zobacz: Michał ,,Bagietka Michael’’ Gorzelańczyk – wiek, Prime MMA, skąd jest, kto to?

Jakub Lasik – wiek, wzrost, waga

Jak już wiecie, Jakub Lasik to osoba, która nie boi się wyzwań. Internautów ciekawi, ile ma lat, a w związku z tym, że gala odbędzie się już w sobotę, wzrost, waga i wiek chłopaka są czymś, o co fani praktycznie się upominają.

Wiemy i powiemy wam, ile ma lat Lasik – otóż źródła podają, że Jakub ma 23 lata. Jego rywal jest od niego o 7 lat starszy, ale nie martwcie się, to ile ma lat, nie tworzy między nimi żadnej przepaści intelektualnej.

A teraz wzrost i waga. Niestety, Prime nadal nie podaje, jak wygląda waga i wzrost tego zawodnika, ale mamy to szczęście, że walczył on już wcześniej. Okazuje się, że waga Jakuba Lasika wynosi nieco ponad 77 kg, a mierzy on prawdopodobnie 186 cm wzrostu.

Jakub Lasik – gdzie mieszka? Czy ma dziewczynę? W jakich serialach gra?

Wiemy, że interesuje was też to, gdzie mieszka Jakub Lasik, ale zanim do tego przejdziemy, przekażemy wam jeszcze jedną ciekawostkę. Nie da się ukryć, że Lasik lubi być w centrum uwagi i uwielbia, kiedy inni o nim mówią. Uwielbia też pokazywać, że to on rozdaje karty. Udaje mu się to między innymi, dlatego że został włodarzem federacji Alkomaster, czyli zawodów w piciu alkoholu. Ależ wyróżnienie, prawda?

Wracając do faktów – okazuje się, że Lasik pochodzi z Żywca, jednak jako dorosły człowiek osiedlił się w innym mieście. Gdzie mieszka Jakub Lasik? Tam, gdzie najłatwiej prowadzi się celebryckie życie, czyli w naszej pięknej stolicy, Warszawie.

Czy tam, gdzie mieszka Lasik towarzyszy mu jakaś dziewczyna? Nie jesteśmy tego pewni, bo Kuba niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiemy natomiast, że pasją Lasika były swego czasu seriale, a raczej grywanie w nich. Na początku 2022 roku brał on udział w programie, w którym towarzyszyła mu pewna dziewczyna.

Może słyszeliście o Pałacowe Love? To reality show, w którym uczestnicy cofają się 200 lat wstecz. Biorą tam udział pary, które wcześniej łączyły już jakieś relacje. Jakub Lasik przybył do pałacu wraz z Natalią – to właśnie dziewczyna, z którą w przyszłości był kilka razy. Natalia pochodzi z Rzeszowa i wiemy, ile ma lat – 20. W programie para miała dość burzliwe relacje i dało się dostrzec, że to dziewczyna jest bardziej emocjonalna. Natalia i Jakub byli określani przez część widzów jako niedojrzałe dzieciaki.

Wspomnieliśmy już, że seriale to pasja Lasika, dlatego teraz przypomnimy, gdzie mogliście podziwiać talent aktorski tego chłopaka. Jakub Lasik brał udział w takich produkcjach jak Szkoła oraz Lombard. Życie pod zastaw. Czy te seriale są wam znane? Dajcie znać czy oglądaliście choć jeden z nich.

Ze wszystkiego, co napisaliśmy o Jakubie, największe kontrowersje wzbudza w nas to, że już w sobotę zawalczy w budce telefonicznej. Myślicie, że to zjawisko ma jeszcze coś wspólnego ze sportem, a walkę w budce telefonicznej również można usprawiedliwiać promowaniem aktywnego trybu życia i zaszczepianiem w młodych pasji do sportu? My mamy w tej kwestii raczej negatywne odczucia, ale jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne