Strona głównaCelebryciNatalia Janoszek - kto to, partner, wiek, wzrost, waga, wymiary

Natalia Janoszek – kto to, partner, wiek, wzrost, waga, wymiary

Piękna kobieta o śniadej karnacji i ponętnych kształtach zachwyca ludzi przed telewizorami w każdy poniedziałek od kilku tygodni. Mowa tu oczywiście o Natalii Janoszek. Kto to jest? Jeśli przykuła Twoją uwagę podczas ostatniego odcinku Tańca z Gwiazdami, to z pewnością chcesz się dowiedzieć o niej więcej. Kobieta do tej pory nie była znana szerszej publiczności w Polsce, ale za to zebrała sobie ogromne doświadczenie na zagranicznym rynku filmografii. Z tego artykułu dowiesz się, kto to jest, w jakim jest wieku, a także ile ma wzrostu, gdyż na ekranie wydaje się dosyć niziutka. 

Być może oglądając jej choreografie taneczne i wymyślne stroje, Twoją uwagę zwróciły „idealne wymiary” figury Natalii. Zgadzam się, że jest ona naprawdę dobrze zbudowana, a jej naturalne parametry zapewniają jej świetną figurę, jakiej wiele pań z pewnością zazdrości. Czy wiesz, że ta piękna kobieta ma tak naprawdę ogromne problemy z szukaniem partnera? Nawet najlepsze parametry nie zapewniają sukcesów w miłości. Pewnie zdziwisz się, kiedy powiem Ci, że w efekcie swoich miłosnych porażek Natalia ma tak naprawdę ogromne kompleksy. Sprawdźmy, kim jest i co może być przyczyną tych niepowodzeń.

Natalia Janoszek – kto to?

Natalia Janoszek to polska aktorka, która gra w produkcjach Bollywood i Hollywood. Znani reżyserzy i aktorzy zagraniczni bardzo cenią jej wkład i podziwiają umiejętności aktorskie. Wielu uważa, że czeka na nią jeszcze wiele sukcesów zawodowych. Mimo to w Polsce niewiele osób wiedziało, kto to jest do czasu najnowszej 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Od początku można było sobie wyobrazić, że jako aktorka bollywoodzkich produkcji, będzie dobrze radzić sobie na scenie w towarzystwie swojego partnera tanecznego – Rafała Maseraka. 

Natalia Janoszek urodziła się w Bielsku-Białej i zaczęła swoją karierę od konkursów Miss Polski. Reprezentowała Polskę w aż 40 konkursach piękności. Pokazała wtedy, że wymiary to nie wszystko. Mimo niskiego wzrostu, który rzekomo dyskwalifikował ją jako modelkę, udowodniła, że ona też ma szansę zaprezentowania swojego piękna, które, jak widzimy, nie przeminęło z wiekiem.

Sprawdź: Magdalena Lubacz – wzrost, waga, wiek, jak wyglądała kiedyś, chłopak

Natalia Janoszek – wiek, wzrost, waga, wymiary

Wiesz już kto to jest Natalia Janoszek i patrząc na jej osiągnięcia w życiu, zapewne masz już w głowie jakiś obraz tego, w jakim jest wieku i ile ma wzrostu, po tym w ilu konkursach piękności wzięła udział i tym, że wielu uznawało, że ma nieodpowiednie wymiary. Kobieta jest obecnie w wieku 32 lat. Niski wzrost, o którym była mowa to 165 cm. Pewnie nie raz obiło Ci się o uszy, że modelki muszą być bardzo wysokie, tymczasem Natalia jest według standardów bardzo niska. Niewiadomą jest jednak waga aktorki, ale na podstawie zawodowych sukcesów i pięknej figury, można śmiało stwierdzić, że jest ona raczej niska. Trudno stwierdzić, jaka jest dokładnie, ale można zakładać, że waga Natalii oscyluje w granicach 55-65. Byłby to dobry wynik, patrząc na parametry wskaźnika BMI.

Natalia Janoszek – partner, czy ma kogoś?

Tak, jak wspominałam na początku, Natalia Janoszek nie ma szczęścia w życiu miłosnym. Wielu pomyślałoby, że tak piękna i popularna za granicą aktorka będzie przebierać w swoich partnerach do woli, tymczasem prawda okazuje się zupełnie inna. Niedawno Natalia wyznała, że nigdy nie była w poważnym związku. Jest to naprawdę szokująca informacja, patrząc na jej wiek, ale przede wszystkim osiągnięcia w konkursach piękności. Wydawać by się mogło, że aktorka nie powinna mieć żadnego problemu z szukaniem miłości, a jednak. 

Według Natalii mężczyźni interesują się nią nie jako osobą, a raczej rodzajem trofeum. Uwiedzeni jej pięknem pragną tylko tego, a nie zwracają uwagi na jej spokojną i łagodną osobowość. Natalia w swoich filmach odgrywa pewne siebie postacie, ale w życiu prywatnym zupełnie obce są jej pojęcia takie, jak namiętność, miłość, czy bycie sexy. Po trzech nieudanych próbach z partnerami, którzy niemal od razu od niej odeszli, kobieta postanowiła zająć się swoją karierą i nie myśleć o zakochaniu. Teraz najbliższym jej mężczyzną – z wyjątkiem taty – jest jej partner taneczny, Rafał Maserak. To właśnie z nim stworzyła parę, która szybko wyrosła na faworytów jurorów i zachwyca nas na ekranach telewizorów co tydzień. 

Wiesz już, kto to jest Natalia Janoszek. Jak widać piękne kształty, nie zapewniają natychmiastowego sukcesu w życiu miłosnym. Choć jest to dosyć smutna informacja, to liczę na to, że waga tego problemu nie przytłoczy Natalii, a wyznanie go pomogło jej zrzucić jakąś część ciężaru z jej serca. Trzymam kciuki, za to, by odnalazła swoje szczęście w poniedziałkowym programie, jak również w życiu prywatnym. Lepiej nie czekać na miłość i odpowiedniego partnera. To z czasem przyjdzie samo.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne