Strona głównaCelebryciMarta Kaczyńska - obecny mąż, ex mężowie, dzieci, z czego żyje, wiek,...

Marta Kaczyńska – obecny mąż, ex mężowie, dzieci, z czego żyje, wiek, wzrost

Marta Kaczyńska to córka byłego prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego (2005 – 2010), a także Marii Kaczyńskiej. Jest także bratanicą Jarosława Kaczyńskiego. Jeśli jesteście ciekawi, jak mieszka Marta Kaczyńska, ile ma dzieci, ile lat ma jej syn oraz czy Marta Kaczyńska jest adoptowana, zapraszamy do artykułu.

Marta Kaczyńska – aktualny mąż oraz byli mężowie 

Z kim obecnie jest Marta Kaczyńska? Mąż (aktualny) bohaterki tego artykułu nazywa się Piotr Zieliński. Zawarła z nim związek małżeński w 2018 roku. Jednakże nie jest to jej pierwszy formalny partner. Za kogo jeszcze, wyszła za Marta Kaczyńska? Mąż drugi, z którym związana była między 2007 a 2016 to Marcin Dubieniecki. Pozew o rozwód złożyła Marta Kaczyńska. Okazuje się jednak, że rozstanie wisiało w powietrzu już długi czas, ponieważ już w 2013 to Dubieniecki, chciał tego dokonać. Czemu wzięli rozwód? Powodem miał być jego związek, się z byłą żoną Artura Boruca. Romans ten zbiegł się z aresztowaniem go, przez agentów CBA. Czemu do tego doszło? Chodzi o odkrycie powiązania pomiędzy nim a SKOKiem Wołomin. Według ich ustaleń to między innymi Dubieniecki, a także dwie inne zatrzymane z nim osoby, nadużywały w latach 2012 a 2014 wpływów w instytucjach państwowych. Jakby tego było mało w 2017 roku, Dubieniecki został oskarżony przez Prokuraturę w Krakowie o pranie brudnych pieniędzy oraz ich wyłudzanie z Państowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Proceder ten trwał dwa lata, między 2013 a 2015 i według śledztwa, udało im się wyłudzić 14,5 mln zł.

Marta Kaczyńska pierwszy ślub 

Dowiedzieliśmy się już, z kim obecnie związana jest Marta Kaczyńska oraz kim był jej drugi mąż. Jednak wciąż nie powiedzieliśmy, kiedy miał miejsce jej pierwszy ślub. Zatem już mówimy. Bohaterka tego artykułu pierwszy ślub wzięła w 2003 roku. Jej ówczesnym mężem był Piotr Smuniewski. Ich związek, zakończył się w 2007 roku. Rozwód ze Smuniewskim udało się nawet formalnie unormować w kościele. Był to bowiem jedyny jej do tej pory ślub wyznaniowy. Rozstanie z pierwszym mężem spowodowane było faktem, że będąc z nim w związku małżeńskim, zaszła w drugą ciążę z Dubienieckim.

Marta Kaczyńska adoptowana? Czy Marta Kaczyńska jest adoptowana 

Czy Marta Kaczyńska jest adopotowana? Zastanawiają się niektórzy. Jednakże nie ma żadnych oficjalnych informacji, które potwierdzałyby te doniesienia. Widząc zatem nagłówki krzyczące: Marta Kaczyńska adoptowana! Nie należy do końca w nie wierzyć.

Marta Kaczyńska dzieci – kto jest ojcem dzieci?

Zapewne zastanawiacie się, ile ma dzieci Marta Kaczyńska? Liczba ta wynosi trzy. Dwójka jej dzieci ma za ojca jej środkowego męża Marcina Dubienieckiego. Jej syn, jest owocem związku pomiędzy Kaczyńską a jej trzecim mężem Piotrem Zielińskim. Rozstanie z Dubienieckim przebiegło sprawnie, gdy na jaw wyszły poczynania Dubienieckiego. Wiemy, że jej córki mają na imię Martyna oraz Ewa.

Ile renty otrzymuje Marta Kaczyńska? 

Ile renty otrzymuje Marta Kaczyńska? Wiemy, że po katastrofie smoleńskiej, w wyniku której straciła oboje swoich rodziców, otrzymała łącznie 3 mln zł z polisy Kancelarii Prezydenta. Jednak to, ile renty otrzymuje Marta Kaczyńska teraz, nie jest wiadome. Nie podane są także żadne informacje, które by to potwierdzały.

Marta Kaczyńska, z czego żyje? 

Marta Kaczyńska, z czego żyje? Zastanawia się wiele osób w internecie. Warto zacząć od tego, że nie wykonuje pracy w wyuczonym zawodzie (jest prawnikiem). Przypuszcza się, że jej dochody pochodzą głównie z pisanych przez nią felietonów. Co jeszcze wiadomo na temat tematu, Marta Kaczyńska, z czego żyje? Wiele obserwatorów jej poczynań, zauważa, że otacza się samymi luksusowymi akcesoriami zaś dzieci, chodzą tylko do najlepszych prywatnych szkół. Spekuluje się, że alimenty, które otrzymuje od drugiego męża, są wysokie i pozwalają jej na życie na najwyższym poziomie. Oprócz tego udziela się w Centrum Solidarności w Gdańsku, gdzie działa również Lech Wałęsa – osoba, za którą nie przepada Kaczyński. Jednakże Marta Kaczyńska, twierdzi, że nie pobiera za to żadnego wynagrodzenia.

Marta Kaczyńska – wiek, wzrost, jak mieszka Marta Kaczyńska, czyli życie prywatne 

Co jeszcze wiadomo na temat jej życia? Marta Kaczyńska i mąż, który jest przedsiębiorcą, posiadają mieszkania w Sopocie (po rodzicach Kaczyńskiej), Gdyni oraz Warszawie. Jeśli chodzi o wiek Marty Kaczyńskiej, wynosi on 42 lata. Jej jedyny syn, nazywa się Stanisław Lech. Ci, którzy lubią wiedzieć, jaki osoby publiczne mają wzrost oraz ile ważą, będą zadowoleni, jeśli powiemy, że jej wzrost wynosi 167 cm. 

Jak mieszka Marta Kaczyńska na co dzień? Jej mieszkanie jest piękne i urządzone z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły.

Wiemy już, jaki wiek ma Marta Kaczyńska oraz ile ma dzieci. Ustaliliśmy także, że widząc krzykliwy nagłówek: Marta Kaczyńska adoptowana! Nie należy w niego wierzyć. Jest ona biologiczną córką Lecha i Marii Kaczyńskich. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości, widząc podobieństwo pomiędzy nią a matką. Wiemy już także, jak mieszka Marta Kaczyńska oraz ile ma nieruchomości. 

Wspomnieliśmy tylko pokrótce, że z wykształcenia jest prawnikiem. Ukończyła ten kierunek na Uniwersytecie Gdańskim. Ma również swoją kancelarię w tym mieście. Miała również rolę w filmie dokumentalnym Marii Dłużewskiej pt. „Córka”, który został nakręcony w 2011 roku. Jest również współautorką książki „Moi rodzice”, która została wydana w 2014 roku. Na co dzień jest pisarką felietonów, gdzie głównie porusza tematykę etyczno – moralno – społeczną. 

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne