Strona głównaCelebryciHania z Genzie, Hanna Puchalska - wiek, wzrost, informacje

Hania z Genzie, Hanna Puchalska – wiek, wzrost, informacje

Uwielbiamy opowiadać o influencerach, którzy zarażają pozytywną energią i uśmiechem na twarzy, a kiedy wiemy, że chcecie o nich czytać, to czujemy się jeszcze lepiej. Naszą dzisiejszą bohaterką jest dziewczyna nazywana przez niektórych koleżanką Friza. Nie chodzi nam niestety o nikogo z Ekipy.

Jak już wiemy, członkowie Ekipy podzieleni są teraz na dwa obozy – ten, który trzyma z Frizem i ten, który się od niego odwrócił. Lider ekipowiczów nie daje jednak po sobie poznać, by go to ruszało i zajmuje się tym, co robi najlepiej – nagrywaniem filmów. Ostatnio na jego kanale pojawiła się seria z kamperami, a odcinki zbierają po 2 miliony wyświetleń!

Dlaczego o tym mówimy? W serii z kamperami pojawia się wiele osób, przez które w głowach widzów rodzi się pytanie: kto to. Jedną z uczestniczek wyścigu jest bohaterka naszego artykułu, którą na pewno kojarzycie. Hania Puchalska – mówi wam to coś? Jeśli chcecie się dowiedzieć kto to, to koniecznie zostańcie z nami.

Zobacz: Projekt Genzie – wszyscy uczestnicy

Hanna Puchalska – kto to? Kim jest Hania?

Jeśli słyszysz Hanna Puchalska i zastanawiasz się, kto to, to dobrze, że trafiłeś na nasz artykuł. Najprościej jest po prostu powiedzieć, że Hania to członkini Genzie.

Jej przygoda ze światem celebryctwa i influencerstwa zaczęła się rok temu w programie Twoje 5 Minut. Od początku było wiadomo, że Karol Friz Wiśniewski chciał wyłonić dwóch zwycięzców show, a jedną z pretendentek do wygranej była właśnie Hania Puchalska.

Dziewczyna już wcześniej działała na TikToku i Instagramie, ale marzyła o życiu prawdziwej influencerki i taką szansę dał jej właśnie Friz. Co ciekawe, Puchalska w T5M powiedziała, że zajmuje się obecnie pracą w mediach społecznościowych, ale studiuje budownictwo!

Hania z Genzie – ile ma lat? Jaki ma wzrost?

Wiecie już, że dziewczyna studiuje, możecie więc podejrzewać ile lat ma Hania z Genzie. Fajnie, że zarobki, jakie przynosiły jej social media, nie sprawiły, że przestała się uczyć. Pomimo młodego wieku, Hania wiedziała, że chce łączyć swoją przyszłość z inżynierią. Ale przecież plany się zmieniają i zawsze warto wykorzystać swoje 5 minut!

Ile ma lat Hania z Genzie, możecie się też dowiedzieć z jej urodzinowego filmiku. Dobrze, że wiek i data urodzenia Hanny są dobrze znane jej współlokatorom, którzy zorganizowali super imprezę na cześć swojej koleżanki. Ile ma lat Hania z Genzie? 23! To idealny wiek, by zacząć działać w internecie… wiedzą to też marki, które nawiązują liczne współprace z Hanią.

Zobacz: Faustyna Fugińska z Genzie – ile ma lat, wzrost, chłopak, rozmiar buta

Oprócz wieku Hani interesuje was też jej wzrost, a to pewnie dlatego, że Puchalska wydaje się bardzo drobną dziewczyną. Członkowie Genzie raczej nie opowiadają publicznie o swoich wymiarach, dlatego na razie wzrost Hani pozostaje dla nas tajemnicą… wiemy natomiast, że jest ona niższa od swojego chłopaka o głowę! 

Hania z Genzie – chłopak

Oprócz wzrostu i tego ile ma lat Hania z Genzie, interesuje was też chłopak Hani. Kto to? Można powiedzieć, że Bartek Laskowski (czyli chłopak Puchalskiej) zawdzięcza jej naprawdę wiele. W końcu to dzięki niej dołączył do ekipy Genzie.

Twoje 5 Minut było pełne emocji i zwrotów akcji, a Friz zrobił prawdziwą niespodziankę widzom, kiedy zdecydował, że program wygrają 3, a nie 2 osoby. Kolejne wydarzenie, które wstrząsnęło fanami YouTuba, to dołączenie do squadu Bartka, chłopaka Hani.  

Co wiemy o Bartku Laskowskim? Poznajcie jego wiek i sprawdźcie, skąd jest. Chłopak Hani Puchalskiej ma 25 lat, jest więc o 2 lata starszy od swojej dziewczyny. Wiemy też, skąd jest – Bartek pochodzi z Białegostoku. Na wspólnych filmach na kanale Genzie można zobaczyć, że para darzy się naprawdę wielkim uczuciem.

Zobacz: Gdzie jest dom Genzie? Czy znamy adres?

Hania Puchalska – skąd jest?

Skąd jest Hania? W tym przypadku odpowiedź jest taka sama – youtuberka pochodzi z Białegostoku. Tego, skąd jest nie można natomiast utożsamiać z jej miejscem zamieszkania. Dom Genzie, który kupił Friz, znajduje się przecież w Krakowie. Nic dziwnego, że Karol chciał mieć nową ekipę blisko siebie – jeśli mieszkaliby w jakimś innym mieście, to nie mógłby ich tak często odwiedzać i kontakt na pewno byłby utrudniony.

Sami przyznajcie, że stolica jest już przepełniona celebrytami i influencerami – fajnie, że Friz chciał się wyróżniać również w tym aspekcie i wszystkie jego projekty mają miejsce w Krakowie.

Hania z Genzie – zarobki, czy wiemy ile zarabiają?

Wiecie już, skąd jest Hania, więc przyszedł czas na to, żeby porozmawiać o pieniądzach. Zarobki to często temat tabu i wiele osób nie chce o nich mówić głośno. Czasami zdarza się też tak, że umowy nie pozwalają im na podawanie kwot, jakimi operują. 

Zarobki Genzie i samej Hani nie są nam znane, ale chodzą plotki, że Friz bierze duży procent tego, co zarabiają domownicy. Rąbka tajemnicy uchylił jednak Tromba, który jakiś czas temu wyjawił, że Ekipowicze wcale nie zarabiali tak dużo, jak się może niektórym wydawać. 

Wygląda jednak na to, że Hania nie narzeka na swoje zarobki, a raczej cieszy się z szansy, którą dostała od jednego z czołowych youtuberów w naszym kraju. Wzrost popularności Genzie daje jej dużo możliwości. Warto też wspomnieć, że ostatnio Genzie wydało własne kosmetyki, a Hania Puchalska wzięła udział w reklamie McDonalds! To na pewno znacząco wpłynęło na jej zarobki.

Wiecie już, kim jest Hania Puchalska, a my jesteśmy ciekawi, czy śledzicie jej poczynania w mediach społecznościowych? Jesteście fanami Genzie, czy może chcielibyście, żeby Hania zaczęła działać sama? Koniecznie dajcie znać.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne