Strona głównaCelebryciPaulina Nowicka, partnerka Jakuba Rzeźniczaka

Paulina Nowicka, partnerka Jakuba Rzeźniczaka

Fani sportu, zwłaszcza piłki nożnej na pewno wiedzą, kim jest Jakub Rzeźniczak, który grał w reprezentacji Polski w latach 2008-2014, a aktualnie jest zawodnikiem klubu Wisła Płock. Także osoby śledzące serwisy plotkarskie mogą kojarzyć jego osobę, a to za sprawą upubliczniania swojego życia prywatnego. Piłkarz nie stronił od romansów, a kilka miesięcy temu przeżył osobistą tragedię. Nie tak dawno głośno było też o jego nowej partnerce – Paulinie Nowickiej. W tym artykule skupimy się przede wszystkim na niej. 

Kim jest i ile ma lat? Jakiego jest wzrostu i czy to prawda, że jest w ciąży? Czy jej były partner również należał do świata sportu? Jeśli szukacie odpowiedzi na te i inne pytania, to dobrze trafiliście. Jeszcze nie tak dawno Paulina Nowicka była nikomu nieznaną osobą, ale związek z Jakubem Rzeźniczakiem wszystko zmienił. Specjalnie dla Was zebraliśmy garść informacji na jej temat, żeby zaspokoić Waszą ciekawość.  

Sprawdź: Piłkarz Piotr Włodarczyk – daty dołączenia, żona, syn, co robi?

Paulina Nowicka – kto to? Wiek, wzrost 

Kim jest Paulina? Kolejną modelką, infulencerką, a może celebrytką z jakiegoś programu rozrywkowego? Pytanie wydaje się proste, jednak nie tak łatwo znaleźć na nie odpowiedź. Otóż, jak wspomnieliśmy wcześniej – dopiero, będąc w związku z piłkarzem, jej osoba odnotowała znaczny wzrost popularności. Czy niebawem stanie się pełnoprawną celebrytką jak Sara Boruc lub Marina Szczęsna? 

Okazuje się, że z wykształcenia Nowicka jest magistrem resocjalizacji, którą ukończyła w 2017 roku na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza tym wiadomo, że przez pewien czas zajmowała się marketingiem drugoligowego klubu Stal Rzeszów. Są to jedyne informacje, do których udało nam się dotrzeć i które chociaż trochę określają, kim jest Paulina. 

Sprawdź: Krzysztof Rutkowski – wszystkie żony. Anna i Maja Rutkowski, kto jeszcze?

Wiek i wzrost zawsze interesują naszych czytelników. Co prawda, nie znamy dokładnej daty urodzenia kolejnej partnerki Rzeźniczaka, natomiast wiemy, że jest w wieku 29 lat i pochodzi z Międzyrzecza. Ze wzrostem było trudniej – na próżno szukać w sieci, ile mierzy Paulina. Podobnie jest w przypadku jej wagi. 

Jak to z wieloma parami bywa, po pewnym czasie zaczynają się pojawiać się pogłoski o domniemanej ciąży. Nie inaczej jest w tym przypadku. Czy wiadomo coś o tym, że Nowicka miałaby być w ciąży z Rzeźniczakiem? A może internauci mylą Paulinę z Magdaleną Stępień, którą niewierny piłkarz zostawił, gdy była w zaawansowanej ciąży? Dotychczas Jakub i jego aktualna partnerka nic nie wspominali, żeby mieli w planach założyć rodzinę. Także odpowiadając na pytanie – nie, Paulina nie jest w ciąży. 

Skoro wiemy już mniej więcej, kto to Paulina Nowicka, przejdźmy teraz do szczegółów jej związku z piłkarzem Wisły Płock. Czy tworzą idealną parę? 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka – para idealna? 

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka tworzą parę od sierpnia 2021 roku. Media donoszą, że poznali się w jednym z płockich grill barów i ponoć od razu między nimi zaiskrzyło. Warto wspomnieć, że działo się to wtedy, kiedy ówczesna partnerka piłkarza – Magdalena Stępień była z nim w ciąży. Nie przeszkodziło to jednak mężczyźnie opuścić matkę swojego dziecka i rozpocząć nowy związek u boku kolejnej kobiety. Dodajmy też, że Jakub dopuścił się zdrady, gdy był mężem Edyty Zając. Owocem romansu jest Inez. Ile lat ma dziewczynka? Okazuje się, że jest w wieku 5 lat. 

Źródło: Instagram Paulina Nowicka

Czy Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są idealną parą? Cóż, teraz pewnie i tak, ale nie jesteśmy pewni, jak długo potrwa sielanka, biorąc pod uwagę miłosne rozterki piłkarza. Chociaż, kto wie, może 29-latka będzie miała więcej szczęścia niż poprzednie partnerki Rzeźniczaka. W grudniu ubiegłego roku para zaręczyła się. Możliwe, że w najbliższym czasie ogłoszą datę ślubu. 

Parę dni temu obydwoje dodali zdjęcia na Instagram ze swojej wycieczki do Paryża. Musieli zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami pod swoim adresem. Dotyczyły one przede wszystkim ich związku. Narzeczony stanął w obronie swojej ukochanej i odpowiedział zawistnym hejterom, że są razem szczęśliwi i nie mają prawa ich oceniać.  

Paulina Nowicka – były partner, kim był?

Jak już wspomnieliśmy, aktualnym narzeczonym Pauliny Nowickiej jest Jakub Rzeźniczak. A co z jej byłym partnerem? Kto to taki? Przed piłkarzem Wisły Płock bohaterka artykułu była związana z kilkoma innymi mężczyznami, a ponadto ma już jeden rozwód za sobą. W skrócie opisaliśmy jej życie miłosne.  

Jej ex-mężem jest Dominik Chromiński. Kim jest mężczyzna i ile ma lat? Były partner kobiety także zajmuje się piłką nożną i aktualnie związany jest z klubem Kotwica Kołobrzeg. Piłkarz jest w tym samym wieku, co Nowicka. To właśnie z nim Paulina wzięła rozwód, by rozpocząć związek z Rzeźniczakiem. Relacja aspirującej celebrytki i Jakuba wzbudziła wiele kontrowersji przede wszystkim ze względu na niechlubną historię miłosną mężczyzny z jego poprzednimi partnerkami, o których już zdążyliśmy wcześniej wspomnieć. Złośliwi twierdzą, że również i ten związek nie ma przyszłości i skończy się prędko. Kto to jednak może wiedzieć na pewno? Jeśli chodzi o innych byłych partnerów kobiety, to nie wiadomo zbyt wiele, a sama zainteresowana nie wypowiada się na ten temat. 

Sprawdź: Paulina Koziejowska – wiek, wzrost, Maciej Orłoś, mąż, partnerzy

Jak długo przetrwa miłość Pauliny Nowickiej i Jakuba Rzeźniczaka? Tego nie wiemy, ale wskazówką mogą okazać się poprzednie związki mężczyzny i okoliczności ich zakończenia. Może to właśnie Paulina będzie miała więcej szczęścia, by nieco dłużej cieszyć się towarzystwem polskich WAGs, a przy okazji więcej ludzi dowie się kto to taki Nowicka? Dajcie znać w komentarzach, co myślicie o pretendującej celebrytce i jej nowym narzeczonym.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne