Strona głównaCelebryciGdzie jest dom Genzie? Czy znamy adres?

Gdzie jest dom Genzie? Czy znamy adres?

Genzie to stosunkowo nowy projekt Friza, czyli Karola Wiśniewskiego. Youtuber bije rekordy popularności i udowadnia, że niemożliwe jest możliwe. YouTube nie ma dla niego tajemnic, chłopak wie, jak wybić się nagrywając filmiki i dowiódł tego, tworząc Ekipę. 

Friz nie ukrywa się z tym, że działa na różnych płaszczyznach – jakiś czas temu wszedł na giełdę, a w 2021 roku poprowadził program Twoje 5 Minut, który miał na celu wybranie osób, które pojawią się w nowym projekcie, czyli Genzie.

Trzeba przyznać, że Genzie okazało się strzałem w dziesiątkę. Friz przewidział, że Ekipa nie będzie trwać wiecznie, a na YouTubie musi pojawić się coś nowego, co pozwoli utrzymać zainteresowanie wokół jego osoby. Teraz kiedy wszystkie pary z Ekipy zamieszkały razem, a Nowciax i jego dziewczyna spodziewają się dziecka, wiemy już, że Genzie wystartowało w odpowiednim momencie.

Każdy fan Friza, Ekipy i Genzie wie o tym, kto bierze udział w projekcie. Członkami nowego temu zostali Hania Puchalska, Faustyna Fugińska i Bartek Kubicki. Największym zaskoczeniem było dla wszystkich to, że start Genzie nastąpił już kilka dni po finale programu Twoje 5 Minut, a kolejnymi uczestnikami okazali się być znani influencerzy – Patryk Baran (Mortalcio) i Wiktoria Bochnak (Kartoni) oraz Bartek Laskowski, czyli chłopak Hani.

Genzie – gdzie jest dom ekipy?

Wiele osób było początkowo sceptycznie nastawionych do nowego teamu stworzonego przez Friza, ale po czasie ich podejście się zmieniło. Genzie naprawdę świetnie radzi sobie na YouTube – ich kanał ma ponad 850 tysięcy subskrypcji, a ich filmy mają od 375 000 do nawet 1 9000 000 wyświetleń. Jest to niezły wynik w porównaniu do oglądalności nowego Teamu X, który często nie przekracza 300 tysięcy wyświetleń. Pomimo tego, że jedna ekipa jest spod Warszawy, a druga z Krakowa, myślimy, że lokalizacja i adres nie mają tu znaczenia.

Co przyczyniło się do sukcesu Genzie? Na pewno to, że Friz stale nad nimi czuwa, bierze udział w ich filmikach (a oni w jego) i jest ich mentorem. Członkowie Genzie jeździli na wspólne wyjazdy w Ekipą i spędzali razem czas. W rozkręceniu nowego projektu brała też udział Wersow, która zaprasza członków Genzie do swoich filmów. Relacje między Ekipą Friza, a Genzie są więc stale utrzymywane.

Rosnąca popularność nowej ekipy sprawia, że obserwatorzy coraz częściej zastanawiają się, gdzie jest dom Genzie. W sieci pojawia się dużo pytań o to, gdzie mieszka Genzie, a fani proszą o adres. Poszukiwania trwają, a subskrybenci liczą na to, że pojawi się mapa, która wskaże im drogę.

Gdzie mieszka Genzie. Czy znajdziemy adres?

Dla obserwatorów naprawdę ważne jest to, żeby dowiedzieć się, gdzie jest dom Genzie, jednak uczestnicy projektu nie udostępniają takich informacji. Jest to zrozumiałe, ponieważ każdy ma prawo do prywatności we własnym miejscu zamieszkania. Nie chcą oni, by adres i lokalizacja willi, którą Friz dla nich wybudował, ujrzały światło dzienne.

Można liczyć na to, że kiedy Genzie wyprowadzi się z domu, to poznamy adres tego miejsca. Jakiś czas temu Friz umożliwił przecież odwiedzenie domu Ekipy i to nawet za darmo. Wtedy dowiedzieliśmy się oficjalnie, że Ekipa Friza mieszkała w Krakowie przy ulicy Zagrodzie 7. Była to jednorazowa akcja, ale teraz już nawet mapa Google pokazuje, gdzie jest dom Ekipy.

Z drugiej strony, Karol powiedział, że posiadłość Genzie ma przyszłościowo służyć za dom dla jego rodziców, a youtuber pewnie nie chciałby, żeby wszyscy poznali ich adres.

Lokalizacja i adres, gdzie mieszka Genzie podawane są na różnych forach, więc można spróbować je tam odnaleźć. Niektóre osoby wskazują różne adresy, więc nie można dokładnie stwierdzić, gdzie mieszka Genzie, jedno jest jednak pewne. Jeśli interesuje was, gdzie jest dom Genzie, to możemy zapewnić, że w Krakowie. Prawdopodobnie przez jakiś czas mapa Google pokazywała lokalizację, gdzie mieszka Genzie, ale nie wiadomo, czy adres był prawdziwy.

Pamiętajcie jednak, że nawet jeśli uda wam się znaleźć dokładny adres Genzie to nie powinniście czatować pod ich domem.Osoby publiczne też mają prawo do prywatności i do tego, by czuć się bezpiecznie we własnym lokum. Ostatnio na ten temat wypowiadała się Natsu, która również prowadzi własny projekt. Prosiła, żeby nie przychodzić pod dom Natsu World, bo to ich prywatna przestrzeń – pewnie podobne podejście w tej kwestii mają członkowie Genzie.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne