Strona głównaCelebryciAktorzyPaulina Chruściel z mężem, dzieci, z córką, wiek, waga, rodzice, wzrost

Paulina Chruściel z mężem, dzieci, z córką, wiek, waga, rodzice, wzrost

Co roku szkoły aktorskie opuszczają setki absolwentów. Większość z nich chciałaby związać swoją karierę zawodową z branżą filmową lub teatrem. Jak to jednak w życiu bywa, nie każdemu jest to pisane, a przynajmniej nie od razu. Konkurencja w środowisku aktorów jest dość mocno odczuwalna – chętnych do zagrania różnych ról nie brakuje, a propozycji na naszym rodzimym rynku nie ma aż tak wielu. Polska to nie Hollywood i raczej nie zmieni się to w najbliższym czasie. 

Kojarzycie osobę Pauliny Chruściel? Raczej nie, a nawet jeśli, to pewnie z epizodycznych ról w telenowelach. Jest to jedna z tych osób, która mimo zdobycia wykształcenia aktorskiego, nie zrobiła zbyt oszałamiającej kariery. Podobnie jak jej koleżanka z branży Paulina Holtz, o której również niedawno pisaliśmy. Jeśli jesteście ciekawi, ile lat ma aktorka, jakiego jest wzrostu i kim jest jej mąż – dobrze trafiliście. Ponadto macie okazję dowiedzieć się, w jakich serialach grała i czy jest w ciąży. 

Sprawdź: Paulina Holtz – dzieci, w ciąży, mąż, mama, rodzice, waga, córki, ojciec

Paulina Chruściel z mężem. Kim jest mąż? 

Kim jest mąż niezbyt znanej aktorki? Okazuje się, że mężczyzna jest mało popularnym reżyserem. Chodzi o Łukasza Wiśniewskiego i również wątpimy, żebyście kiedykolwiek o nim słyszeli. Nie przeszkodziło to jednak im w stworzeniu szczęśliwego związku. Jest to para, która raczej rzadko i niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego i nie uważamy, żeby było w tym coś złego. Tak naprawdę, wiele znanych par mogłoby wziąć z nich przykład. Nie wiemy, ile lat ma mąż Chruściel, ani skąd pochodzi. Jest to potwierdzenie, że mężczyźnie nie zależy na rozgłosie. Trudno także dowiedzieć się, przy kręceniu których seriali i filmów brał udział. O tym, czy para doczekała się dzieci, przeczytacie w dalszej części artykułu. 

Paulina Chruściel Łukasz Wiśniewski 

Wspomnieliśmy wcześniej, że mężem Pauliny Chruściel jest Łukasz Wiśniewski, który chroni swoją prywatność, a w sferze zawodowej raczej nie ma raczej zbyt wielu sukcesów. Bardzo trudno dowiedzieć się, jak wygląda mężczyzna i w jakim jest wieku. Wielokrotnie podkreślaliśmy, że respektujemy to, że dana osoba nie chce być na świeczniku. Dlatego nie będziemy na siłę wymyślać plotek o Łukaszu i naruszać jego prywatności.  

Sprawdź: Paulina Przybysz – mąż, dzieci, aborcja, partner, tatuaż, wiek, ojciec dziecka, wzrost

Paulina Chruściel z córką, dzieci 

Paulina Chruściel i Łukasz Wiśniewski dotychczas nie zdecydowali się na gromadkę dzieci. W 2013 roku na świat przyszła ich pierwsza córka – Marianna. Mimo że dziewczynka ma już prawie 10 lat, to mama nie udostępnia jej zdjęć w  mediach społecznościowych, co jest bardzo odpowiedzialnym podejściem. Pod tym względem wiele celebrytek mogłoby wziąć z niej przykład. Dlatego też nie wiemy, czy córka wdała się bardziej w mamę czy tatę. Za kilka lat zobaczymy, czy Marianna postanowi pójść w ślady rodziców. Często zdarza się, że dzieci aktorów, próbują swoich sił w tym wymagającym zawodzie. 

Paulina Chruściel – wiek, waga, wzrost, rodzice

Niemalże w każdym tekście, dotyczącym znanej osoby, dane takie jak wiek, wzrost i waga stanowią stały punkt. Oczywiście, żeby zaspokoić ciekawość naszych czytelników, wszystkie informacje weryfikujemy, żeby nie rozpuszczać nieprawdziwych pogłosek. Nie inaczej było w przypadku Pauliny Chruściel. 

Jak myślicie, ile lat ma aktorka? Mówi się, że wiek to tylko liczba. Według Wikipedii pochodzi z Wołomina (woj. mazowieckie). Urodziła się 16 czerwca 1980 roku, więc jest spod znaku Bliźniąt, a jej aktualny wiek to 42 lata. Mimo to aktorka wygląda bardzo młodo i pewnie nie jedna osoba byłaby zaskoczona, ile tak naprawdę Paulina ma lat. 

Część z Was również chciałaby wiedzieć, jakiego wzrostu jest Chruściel. Na szczęście nie jest to tajemnicą i bez problemu dotarliśmy do tej informacji. Na jednej ze stron agencji aktorskich wyczytaliśmy, że kobieta ma 169 cm wzrostu. 

Źródło: Instagram Paulina Chruściel

A co z jej wagą? Czy to prawda, że przytyła? Tutaj pojawił się problem, którego nie zdołaliśmy rozwiązać. Niestety, nie byliśmy w stanie sprawdzić, ile wynosi waga Pauliny, ale to raczej nie jest najbardziej istotne w tym tekście. Pojawiają się pogłoski, że dla roli Elżbiety Kowalik z serialu Singielka (2015-2016) przytyła parę kilogramów, żeby stać się polską odpowiedniczką Bridget Jones.  

Czy rodzice Pauliny również są aktorami? Kobieta wyznała, że nie pochodzi z artystycznej rodziny. Ojciec Chruściel chciał, żeby jego córka została prawniczką, a o szkole teatralnej nie chciał słyszeć. Zamiłowanie do filmu i teatru okazało się silniejsze. Co więcej, dodała także, że z domu, z którego pochodzi, nie był wolny od przemocy i alkoholu. Nie wspomniała, czym zawodowo zajmują się jej rodzice, ale osobiste wyznanie, którym podzieliła się w sieci było aktem odwagi. 

W jakich serialach mogliście ją zobaczyć oprócz wspomnianej Singielki? Aktorka skupiła się na graniu w teatrze, jednak jest parę produkcji, z których możecie ją kojarzyć. 

Wybrane seriale, w których Chruściel brała udział:

  • Złotopolscy
  • Komisarz mama
  • Ojciec Mateusz
  • Na dobre i na złe
  • Chichot losu

Paulina Chruściel w ciąży? 

Jak to już w mediach bywa – co pewien czas możemy usłyszeć o tym, że w ciąży jest któraś z celebrytek czy artystek. Świetnym przykładem jest Jennifer Aniston, o której przez wiele lat pojawiały się pogłoski,  że jest przy nadziei. Podobne plotki krążyły niedawno o Paulinie. Czy Chruściel jest w ciąży? Fani aktorki podchwycili szybko informację i zaczęli szukać odpowiedzi w Internecie. My też ją dla Was mamy – dotychczas Paulina nie opublikowała żadnego oficjalnego oświadczenia, o tym, że jest w ciąży, więc nie warto wierzyć w to, co podają serwisy plotkarskie. Przypomnijmy, że aktorka ma córkę Mariannę, o której zdążyliśmy już wyżej wspomnieć. 

Jeśli jesteście ciekawi, co Paulina robi na co dzień, zachęcamy do zajrzenia na jej Instagram. Posiada tam swoje konto pod nazwą paulinachrusciel i śledzi ją prawie 30 tysięcy followersów. Od 2021 roku Chruściel można zobaczyć na ekranie w serialu Komisarz Mama emitowanym przez Polsat. Gra w nim rolę Marii Matejko. A czy Wy lubicie aktorkę? Uważacie, że ma talent? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co myślicie!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne