Strona głównaCelebryciDalton Gomez - wiek, wzrost, Wikipedia, rodzeństwo, Ariana Grande, rodzina

Dalton Gomez – wiek, wzrost, Wikipedia, rodzeństwo, Ariana Grande, rodzina

Piosenkarze, aktorki, muzycy, wszelcy ludzie show-biznesu regularnie są tematem rozmów towarzyskich. Interesują nas ich kolejne role filmowe, nagrane płyty, projekty czy nadchodzące trasy koncertowe. Jednak zainteresowanie fanów nie kończy się tylko i wyłącznie na zawodowej stronie życia gwiazd, a nadwyraz często wkracza do prywatnych czterech ścian. Podobnie tym razem – odkąd Ariana Grande ujawniła, że jest mężatką fani szukają sposobu, by dowiedzieć się czegoś więcej na temat jej wybranka. Kim jest Dalton Gomez? Co wiemy na temat ukochanego Ariany Grande?

Zobacz: Michał Kempa – wzrost, rodzice, żona, partnerka, dziewczyna, dzieci, rodzeństwo, życie prywatne, Wikipedia, wykształcenie

Dalton Gomez – kto to? Wiek, wzrost

Im bardziej Ariana Grande ukrywała kim jest jej wybranek, tym chętniej media interesowały się tajemniczym ukochanym pytając “kto to?”. Dalton Jacob Gomez, bo tak się nazywa mąż Ariany Grande, pochodzi z Południowej Kalifornii. Tam od pięciu lat pracuje na rynku nieruchomości, sprzedając luksusowe domy za wiele milionów dolarów. W takich też okolicznościach para się poznała. Ariana Grande szukała domu poza Los Angeles na czas kwarantanny. Tak się złożyło, że ekipa piosenkarki wybrała właśnie tę firmę, w której pracuje Dalton do pomocy. Źródła donoszą, żę kiedy Ariana zobaczyła go pierwszy raz, to od razu wpadł jej w oko. Poprosiła zespół o zorganizowanie z nim spotkania sam na sam. Krótko po tym, jak się poznali, zakochała się.

Para od samego początku trzymała swoją relację w tajemnicy, a szczególnie Dalton Gomez. Z tego powodu znamy bardzo mało szczegółów na jego temat. Wiemy za to jaki jest jego wiek, jaki wzrost oraz kilka szczegółów ze szczęśliwego, wspólnego życia z Arianą Grande. Dalton Gomez urodził się 7 sierpnia 1995 roku, więc jest w wieku 27 lat. Oznacza to, że jest starszy od Ariany o 2 lata, bo ta jest w wieku 25 lat. Wielu może zdziwić, że wzrost Daltona Gomeza to 178 centymetrów. Na zdjęciach ze swoją partnerką sprawia wrażenie bardzo wysokiego. Wynika to jednak z tego, że wzrost Ariany Grande wynosi 154 centymetry, stąd można odnieść wrażenie, że Dalton Gomez jest mężczyzną o bardzo wysokim wzroście. 

źródło: Instagram.com

Ariana Grande Dalton Gomez

Ariana Grande i Dalton Gomez pobrali się 15 maja 2021 roku. Nim jednak ta wiadomość została upubliczniona, para długo ukrywała się, stąd trudno dokładnie ustalić, od jak dawna się spotykali. Para zaręczyła się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, niecały rok po tym, jak po raz pierwszy widziano ich razem w lutym z przyjaciółmi w barze Louie w Los Angeles w lutym 2020 roku. Relacja tych dwojga stała się publiczna dopiero w maju 2020 roku. Wtedy to Dalton Gomez wystąpił w teledysku do utworu Stuck with U, wykonanym przez Arianę Grande i Justina Biebera. Krótko po tym artystka podzieliła się na instagramie serią zdjęć, na których jest razem ze swoim partnerem. Nie zmieniło to jednak podejścia tych dwojga to trzymania swojej prywatności z dala od światła reflektorów.

Tak wielkie wydarzenie jak ślub również postanowili zachować w tajemnicy. Przedstawiciel Grande potwierdził ślub dopiero 17 maja, wyszczególniając, że pobrali się podczas prywatnej ceremonii w Montecito w weekend. Źródła donoszą, że była to mała i kameralna ceremonia, na której było mniej niż 20 gości. Arianie Grande zależało, by ślub był prosty i gustowny. Jedyne czego chciała para, to mieć przy sobie swoich bliskich i wspólnie cieszyć się tą wyjątkową chwilą. Piosenkarka dopiero 26 maja podzieliła się ze swoimi fanami ujęciami z tej uroczystości, które są autorstwa Stefana Kohli.

Na ten moment para zdaje się cieszyć wspólnym życiem, z radością patrząc na to, co ich czeka. Znajomi donoszą, że oboje są bardzo zakochani, a Dalton Gomez jest dla Ariany idealnym partnerem. 

Dalton Gomez – sprawdzamy Wikipedie

Talent Ariany Grande był zauważony już podczas najmłodszych lat jej życia. Nie powinno więc dziwić, że Wikipedia sporo nam zdradza na temat jej życia oraz rozwoju kariery. Zdarza się, że sam fakt bycia partnerem kogoś znanego staje się powodem, by wzbogacić Wikipedię o nowy artykuł na temat tej osoby. Tym razem jednak tak się nie stało. Dalton Gomez jest osobą ceniącą sobie swoją prywatność i na ten moment Wikipedia milczy na jego temat. Z kolei fandom Ariany Grande (wikipedia fanów) już wzbogacił się o postać jej męża.

Dalton Gomez – rodzina, siostra, czy to brat Seleny Gomez?

Jak już zostało wspomniane mąż Ariany Grande bardzo dba o swoją prywatność. Z tego też powodu mało wiemy o jego rodzinie i latach dziecięcych. Dalton Gomez uczęszczał do Citrus Valley High School w Redlands w Kalifornii. Był uczniem wyróżniającym się na tle innych, zaangażowanym w sport. Ukończył a University of Southern California w Los Angeles, po czym rozpoczął pracę w branży nieruchomości dla The Aaron Kirkman Group. 

Wiemy, że Dalton Gomez nie jest jedynakiem. Ma starszego brata (Dakota Gomez), który na co dzień pracuje jako tatuażysta. To właśnie on jest autorem tatuaży, które nosi Dalton Gomez. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyne rodzeństwo. Wielu widząc nazwisko Daltona Gomeza zastanawiali się czy to brat Seleny Gomez. Brak informacji podsycał fantazje fanów, a ci zakładali, że to właśnie Selena poznała go z Arianą Grande. Czy faktycznie Dalton Gomez to brat Seleny Gomez? Okazuje się, że nie. Dalton rzeczywiście ma siostrę. Nazywa się Tori Gomez i jest młodsza od niego. W Ameryce na liście najczęściej występujących nazwisk “Gomez” jest na 51 miejscu. Jedynie to nazwisko łączy tych dwojga, ani się nie znają, ani nie są ze sobą spokrewnieni. Z racji częstotliwości występowania tego nazwisko, może to być częsty przypadek.

O ile nie znamy wielu faktów na temat rodziny Daltona Gomeza, to możemy powiedzieć, że wiele wskazuje, iż są szczęśliwi z jego związku z Arianą Grande i dopingują, by dobrze im się wiodło. Dalton jest całkowicie obojętny na sławę swojej partnerki. Mocno stąpa po ziemi i mimo młodego wieku jest bardzo dojrzały. Jego podejście do życia balansuje celebryckie aspekty życia Ariany. Oby im się układało jak najdłużej.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne