Strona głównaCelebryciKrzysztof Rutkowski - wszystkie żony. Anna i Maja Rutkowski, kto jeszcze?

Krzysztof Rutkowski – wszystkie żony. Anna i Maja Rutkowski, kto jeszcze?

Każdy znany detektyw posiada swoje atrybuty. Na wspomnienie Herkulesa Poirota przed oczami pojawia się niski mężczyzna z wąsem. Z kolei Sherlocka Holmesa charakteryzują fajka i nieodłączny asystent Watson. Krzysztof Rutkowski natomiast cechuje się bez wątpienia ekscentryczną fryzurą i nadmiernym upodobaniem do płci przeciwnej. 

Bohater artykułu dał się poznać szerzej dzięki rozwiązaniu zagadki zaginionej Madzi W. z Sosnowca. Nie jest to bynajmniej jedyne jego śledztwo, na którego rozwiązanie czekał cały kraj. Natomiast w ostatnim czasie o Rutkowskim było głośniej z powodu udziału w programie ,,Taniec z Gwiazdami”.

Krzysztof Rutkowski – żony

W życiu detektywa Rutkowskiego przewinęło się wiele kobiet. Nie wszystkie jednak zostały jego żonami, choć i tych była aż czwórka. W poniższym artykule przedstawimy wam dwie, najbardziej medialne, żony Krzysztofa.

Krzysztof Rutkowski – żony.

Krzysztof Rutkowski i Anna Rutkowski

Formalnie trzecia, lecz medialnie pierwsza żona Rutkowskiego. To jej przypisuje się stworzenie takiego wizerunku detektywa, z jakiego znamy go dziś. Anna Rutkowski założyła agencję detektywistyczną, której prowadzenie para rozpoczynała od zera. Początkowo były to tylko agencje w Warszawie i Austrii, wkrótce mogli pochwalić się 17 oddziałami w całej Polsce.

Jak wyglądały początki Krzysztofa Rutkowskiego i Anny Rutkowski? Poznali się w 1988 roku, gdy on miał 28 lat, a Anna – 35. Z połączenia jej wykształcenia i jego umiejętności oczarowywania szerszej publiki zrodził się sukces ich agencji detektywistycznej. Natomiast w 1990 roku na świat przyszła ich córka Weronika.

Krzysztof Rutkowski i Anna Rutkowski rozwiedli się w 2004 roku po 14 latach małżeństwa. Parę trawił kryzys wywołany słabością Krzysztofa do innych kobiet. Po rozwodzie, decyzją sądu, Anna dostała prawo do utrzymywania jej biura w Wiedniu i posługiwania się nazwiskiem Rutkowski. 

W jednym z wywiadów wspomina, że rozstanie nie przeszkodziło eks małżonkom współpracować aż do jej emerytury. Krzysztof Rutkowski i Anna Rutkowski nie stracili kontaktu. Co więcej, kobieta pojawiła się nawet na kolejnym ślubie Krzysztofa.

Widząc przepych, jaki towarzyszył ich ceremonii, Anna powiedziała, że to nie dla niej. Dodała, że w czasach, w których brała ślub z Krzysztofem, nie było mowy o takich okolicznościach i luksusach. Tym bardziej, że zaczynali od zera, bez pieniędzy. Dodaje, że Rutkowski był wówczas innym mężczyzną, choć już wtedy ujawniał swój temperament i rezon. Mimo braku aprobaty dla takiego ślubu, Anna pozostaje daleka od osądzania. 

Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski

Czwarty związek małżeński nawiązał Krzysztof Rutkowski z Mają Rutkowski, noszącą wcześniej nazwisko Plich i młodszą o 25 lat. Kobieta jest psychologiem z wykształcenia. Z Krzysztofem poznali się, gdy Maja prowadziła biuro turystyczne w Glasgow wraz ze swoją siostrą. Kobiety miały również działalność polegającą na organizacji imprez firmowych. Gdy Maja potrzebowała wynająć detektywa, znajomy zapoznał ją z Krzysztofem. Z tej współpracy nawiązał się płomienny romans. W końcu Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski pracowali razem jako detektywi.

W 2013 roku Maja urodziła syna – Krzysztofa Juniora. Chrzest dziecka stał się medialnym wydarzeniem. Pięć lat później do związku Krzysztofa Rutkowskiego z Mają Rutkowski zawitał kryzys. Zewsząd zaczęły krążyć plotki o jego romansie z Sandrą Hajduk, byłą hostessą w programie Kuby Wojewódzkiego. Do internetu trafiły prywatne zdjęcia budzące wątpliwość wobec wierności Rutkowskiego. Z początku Krzysztof wyparł się wszystkiego, co mu zarzucano, aby w niedługim czasie przejść do kontrofensywy. 

Mimo niejednoznaczności, jaka wybrzmiała wokół tego romansu, Maja Plich manifestowała jak szczęśliwa jest w tym związku. Do sieci trafiały zdjęcia przedstawiające sielankowe życie pary. Kobieta nie okazała w żaden sposób zaniepokojenia faktem, że wszyscy wokół nich szeptali o jego przygodach miłosnych. Stwarzała wrażenie, jakby w ogóle nie dopuszczała do siebie myśli o zdradzie ze strony przyszłego męża.

W sierpniu 2019 roku Krzysztof Rutkowski i Maja Rutkowski wezmą ślub. I będzie on naprawdę spektakularny, wręcz bajkowy. Do pałacu w Rozalinie zaprosili ponad dwieście osób. Jak podają liczne doniesienia – to wesele kosztowało ich milion złotych! Z czego cztery (!) kreacje Mai aż 80 tysięcy złotych. Para z lubością pławi się w luksusach, co bezustannie pokazuje w swoich social mediach. Jest to przyczyną niesłabnącego zainteresowania ich kontrowersyjnym życiem, przez wielu określanym jako ,, życiem na pokaz’’.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne