Strona głównaCelebryciZ życia gwiazdPaulina Koziejowska - wiek, wzrost, Maciej Orłoś, mąż, partnerzy

Paulina Koziejowska – wiek, wzrost, Maciej Orłoś, mąż, partnerzy

Związki w show-biznesie charakteryzują się wylewną miłością i głośnymi rozstaniami. Im bardziej znana para, tym większe wokół niej zamieszanie. Potwierdzić mogliby to zapewne Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy parę dni temu oficjalnie ogłosili, że są razem. Nie do końca spodobało się to byłej żonie dziennikarza sportowego, która nie przegapiła okazji, żeby wbić szpilę zakochanych.

Nie tak dawno temu serwisy plotkarskie rozpisywały się o relacji Pauliny Koziejowskiej i jej partnera –  Macieja Orłosia. Zainteresowanie wzbudziła nie tylko różnica wieku między nimi, ale także wymowny komentarz Jacka Borkowskiego na temat ich związku. Zanim przejdziemy do tej konkretnej sytuacji, chcielibyśmy przedstawić Wam bliżej Paulinę Koziejowską. Jeśli zastanawiacie się, ile kobieta ma lat, jakiego jest wzrostu i kim byli jej poprzedni partnerzy, to trafiliście na dobry artykuł. Dzięki nam nie musicie zaglądać na Wikipedię, ponieważ wszystkie informacje zebraliśmy w jednym miejscu.  

Sprawdź: Paulina Chruściel z mężem, dzieci, z córką, wiek, waga, rodzice, wzrost

Paulina Koziejowska – wiek, wzrost, kim jest? 

Kim jest nowa partnerka Macieja Orłosia? Okazuje się, że jest jego koleżanką z branży dziennikarskiej. Swoją karierą zaczynała od pracy w takich stacjach jak Polonia1 czy Tele5, w których prowadziła różne teleturnieje. Znajomy jest jej także świat telezakupów Mango24. Ponadto przez pewien czas była związana z Super Expressem, dla którego pracowała jako reporterka.

Czy domyślacie się, w jakim wieku może być Paulina Koziejowska? Nie wiadomo, skąd pochodzi kobieta i jaka jest jej dokładna data urodzenia. Wiemy jednak, że jest znacznie młodsza od swojego partnera. Dowiedzieliśmy się również, że aktualnie prezenterka jest w wieku 40 lat. Patrząc na jej zdjęcia, powiedzielibyśmy, że jest młodsza niż w rzeczywistości. 

Sprawdź: Paulina Chapko – mąż Joel Valencia, wzrost, wiek, rodzice

Niezależnie od bohaterki danego artykułu, wzrost pozostaje stałym punktem zainteresowania. W przypadku Pauliny nie jest inaczej, bowiem wielu z Was ciekawi, ile kobieta mierzy centymetrów. Wydawać by się mogło, że osoby występujące w telewizji oprócz miłej aparycji, powinny być w miarę wysokie. Nie jest to chyba do końca prawda. Wzrost prezenterki nie jest tajemnicą i bez większych problemów dotarliśmy do tej informacji. Okazuje się, że mierzy ona 158 cm, a jej waga to około 44 kg.   

Paulina Koziejowska – mąż. partner, narzeczony, o co chodzi? Wikipedia

W sferze uczuciowej Pauliny sporo się ostatnio działo. Mówi się, że Orłoś zostawił swoją trzecią żonę po to, żeby móc związać się właśnie z młodszą o 22 lata Koziejowską i oficjalnie ogłosić światu ich związek. Nie jest to przecież pierwszy raz, kiedy mężczyzna zostawia swoją wieloletnią partnerkę dla młodszej kochanki. Takich historii są tysiące. Co więcej, dziennikarz był trzykrotnie żonaty, przy czym swoją drugą wybrankę opuścił, kiedy była ciężko chora. 

Dotychczas para zakochanych dziennikarzy nie wspominała nic o tym, żeby w najbliższym czasie mieli wziąć ślub lub założyć rodzinę. Być może jest to tylko kwestia czasu. Jesteśmy ciekawi, czy ten związek przetrwa dłużej niż poprzednie małżeństwa Orłosia. Złośliwi nie wróżą im świetlanej przyszłości. 

Sprawdź: Paulina Przybysz – mąż, dzieci, aborcja, partner, tatuaż, wiek, ojciec dziecka, wzrost

Pytacie także, czy Koziejowska miała w przeszłości męża. Nic nam o tym nie wiadomo, ponieważ prezenterka w żadnym wywiadzie nie powiedziała, że jest po ślubie. Na próżno szukać informacji na Wikipedii, gdyż nie powstała tam o niej jeszcze strona. Dowiedzieliśmy się za to, że kobieta miała narzeczonego, który zmarł z niewiadomych przyczyn. Paulina niechętnie wypowiada się o swoich byłych partnerach. 

Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś

Jak już zostało napomknięte, od paru miesięcy Paulina i Maciej tworzą szczęśliwy związek. Przypomnijmy, że aktualnie dziennikarz jest w wieku 62 lat i jest znacznie starszy od nowej partnerki. W lipcu bieżącego roku serwisy plotkarskie donosiły, że obydwoje wybrali się na pierwsze wspólne wakacje do słonecznej Hiszpanii. Na razie sielanka trwa w najlepsze. Nie zdziwimy się, jeśli Koziejowska zostanie kolejną panią Orłoś. Z drugiej strony, możliwe, że Maciej nie widzi się już w roli męża. 

Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski 

Niewielu z Was może wiedzieć lub pamiętać, ale Paulina Koziejowska przez bardzo krótki czas była związana z aktorem Jackiem Borkowskim, który najbardziej zasłynął ze swojej roli w Klanie. Byli ze sobą raptem przez trzy miesiące, po czym uznali, że zbyt wiele rzeczy ich różni i do siebie nie pasują. Cóż, czasem tak bywa. Nie przeszkodziło to jednak Jackowi Borkowskiemu skomentować wiadomość o związku jego byłej dziewczyny z Orłosiem. Zapytany przez jednego z dziennikarzy o to, co sądzi o ich relacji i czy życzy im powodzenia, odpowiedział, że w ogóle go to nie obchodzi i nie trzyma za nich kciuków. Zabrzmiało to tak, jakby Koziejowska i Borkowski nie rozstali się w najlepszych stosunkach. Sama zainteresowana nie wypowiedziała się na temat byłego partnera. Warto dodać, że to właśnie dla aktora zostawiła tajemniczego narzeczonego. Po rozstaniu z Jackiem ponownie wróciła do poprzedniego partnera, jednak rozłączyła ich śmierć mężczyzny.  

Sprawdź: Paulina Chylewska – dzieci, wzrost, mąż, wiek, fryzury, kiedyś

Paulina Koziejowska – dzieci 

W poprzedzających akapitach wspominaliśmy, kim byli poprzedni partnerzy Pauliny. Nie nam oceniać, jakie ma z nimi relacje i co ich łączyło w przeszłości. Byliśmy ciekawi jednak, czy 40-latka ma dzieci, z któregoś związku. Chociaż wiele osób związanych z show-biznesem nie ma problemu, żeby otwarcie mówić o życiu prywatnym, wydaje się, że Paulina do nich nie należy. Po czym to wnioskujemy? Otóż, w sieci brakuje jakichkolwiek informacji o tym, żeby Koziejowska miała dzieci. Zaznaczamy, że nie widzimy w tym nic złego. Przecież nie każdy musi dzielić się ze światem intymnymi szczegółami. Być może chroni ich prywatność, bądź założenie rodziny nie było dla niej ważne i to jest jak najbardziej w porządku. Kto wie, może zdecyduje się na dzieci z Maciejem Orłosiem?  

Sprawdź: Paulina Smaszcz – partner, synowa, choroba, wzrost, wiek, kiedyś

Mimo wieloletniej pracy w telewizji Paulina Koziejowska nie zyskała aż tak dużej rozpoznawalności jak jej inne koleżanki z branży. Na Instagramie śledzi ją zaledwie 63 tysiące followersów, co może i nie jest najgorszym wynikiem, ale mogło być znacznie lepiej. Nie doczekała się także swojej strony na Wikipedii. Zastanawiamy się, co Wy uważacie o byłej partnerce Jacka Borkowskiego. Z jakich programów ją kojarzycie? Koniecznie zostawcie komentarz!

Sprawdź jeszcze

Popularne