Strona głównaCelebryciJanusz Walczuk - wiek, Wikipedia, wzrost, jak się nazwa?

Janusz Walczuk – wiek, Wikipedia, wzrost, jak się nazwa?

Branża muzyczna prężnie się zmienia, a na jej scenie coraz debiutują nowe gwiazdy w różnym wieku. Na listach przebojów można odnaleźć wielu artystów młodych roczników, którzy postanowili zostać współczesnym głosem nowego pokolenia. Jednym z nowych odkryć w branży muzycznej jest Janusz Walczuk. Wiele osób poszukuje informacji na Wikipedii o młodym artyście, chcąc wiedzieć skąd pochodzi, ile ma lat czy jak się nazywa naprawdę. Oto, co wiadomo na temat tego, kim jest Janusz Walczuk.

Sprawdź: Nypel – nowy członek SB Maffiji?

Janusz Walczuk – kim jest? 

W obecnych czasach wszechogarniającej internetyzacji najczęściej najłatwiej odnaleźć informacje w sieci, a gdy chodzi o znane osoby to większość będzie szukała wiadomości na Wikipedii. Jednak w niektórych przypadkach nawet Wikipedia nie jest pomocna. Tak więc na próżno szukać informacji o tym, kim jest Janusz Walczuk na Wikipedii. Młody artysta nie doczekał się jeszcze własnej strony w popularnej encyklopedii internetowej, ale nie oznacza to, że jest całkiem anonimowy w sieci.

Janusz Walczuk jest polskim artystą młodego rocznika, a dokładnie jest on raperem. Okazuje się, że gdy chodzi o to, jak się nazywa to posługuje się on prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Jego prawdziwe imię jest jednocześnie jego imieniem scenicznym. Poza byciem raperem jest on także producentem i realizatorem dźwięku studio NONOCOTO oraz podopiecznym studia SBM Label. Studio muzyczne zostało założone przez duet Solar i Białas, będących artystami sceny hip-hop. Panowie postanowili stworzyć własną wytwórnię w 2016 roku, po tym jak zakończyli współpracę z częścią ówczesnego składu muzycznego pod nazwą SB Maffija. Oto także, jak się nazywała początkowo ich wytwórnia, czyli SB Maffija Label. Jednak w 2018 roku imię wytwórni zmieniono na SBM Label. Do najbardziej znanych artystów studia należą m.in. Beteo, Bedoes, ADM czy Neile. Od zeszłego roku na liście ich artystów figuruje także Janusz Walczuk.

Zobacz: Chivas – kto to, wzrost, wiek, imię i nazwisko

Janusz Walczuk – wiek, wzrost, waga 

Fani innych artystów wytwórni SBM Label szybko zainteresowali się nowym nabytkiem studia, chcąc dowiedzieć się o nim, jak najwięcej, jak to, ile ma lat, jaka jest jego wzrost czy skąd pochodzi. Niestety, większość takich informacji jest, jak na razie mało dostępna. Z pewnością zainteresowanie osobą artysty podbił sposób, w jaki wytwórnia postanowiła go wprowadzić do swoich szeregów. Przez dłuższy czas, bowiem nie było wiadomo, kim jest nowy artysta SBM Label, gdy ta uruchomiła preorder albumu nowej gwiazdki. Wiadomo było jedynie, że najnowszy album muzyczny będzie pochodził od jednego z członków SBM Starter.

Fani mogli kupować debiutancki preorder tajemniczego artysty wytwórni, nie znając jego imienia i nazwiska, ale w bardziej atrakcyjnej cenie. Okazało się, że nowym artystą jest Janusz Walczuk. Jak w zasadzie wszyscy artyści wytwórni odznaczał się młodym wiekiem. Data urodzenia jest, bowiem powszechnie znana, więc wiadomo ile ma lat – raper urodził się w 1998 roku, co oznacza, że obecnie jest w wieku 24 lat. Nie wiadomo jednak o nim zbyt wiele, poza imieniem i nazwiskiem czy rocznikiem. W sieci nie ma informacji na temat jego rodziny lub wzrostu, lecz jest fani szybko odkryli, że debiut w SBM Label nie jest pierwszym kontaktem Janusza Walczuka z muzyką.

Okazuje się, że już od czasów nastoletnich działał on jako raper. Jednak w tamtym czasie posługiwał się pseudonimem „Yah00”, a nie prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Od 13 roku życia był związany ze studiem NOBOCOTO, w którym obecnie zajmuje stanowisko producenta i inżyniera dźwięku. W roli producenta współpracował z takimi artystami, jak Mata, Nocny, Bedoes czy Jan-Rapowanie.

Janusz Walczuk – skąd pochodzi?

Znana jest data urodzin rapera, ale czy wiadomo także, skąd pochodzi? Odpowiedź na to pytanie brzmi: tak. Janusz Walczuk urodził się w 1998 roku w warszawskim Żoliborzu, gdzie także się wychowywał. Co poza datą urodzenia wiadomo jeszcze o młodym raperze?

Oczywiście wiadomo, że wydał debiutancki album pod skrzydłami wytwórni SBM Label pod koniec kwietnia 2021 roku. Jako tytuł płyty wykorzystał swoje imię i nazwisko – Janusz Walczuk. Na płycie nie występował sam, ponieważ znajdują się tam gościnne występy znanych artystów, do których należą m.in. Jan-Rapowanie, Young Iga, Young Leosia, Białas, Garson, Levvska czy Kacha. Na tym muzyczna przygoda Janusza Walczuka się także nie kończy, ponieważ jest on również współzałożycielem kolektywów ELPEBEJBE i INAKOMA.

Wiadomo na temat młodego artysty także, że jest fanem piłki nożnej. W jego piosenkach można często wyłapać liczne nawiązania o tej tematyce. Poza tym, już w młodym wieku zaczął interesować się światem rapu, a szczególnie zafascynowała go twórczość brytyjskich raperów. Inspirację stanowią dla niego m.in. AJ Tracey. Janusz Walczuk jest także wielkim fanem Żabsona.

Mimo tego, że o życiu prywatnym młodego rapera niewiele wiadomo pozostaje on aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością i muzycznymi postępami.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne