Strona głównaCelebryciAgnieszka Fitkau-Perepeczko - dzieci, romans, wiek, rodzice, wzrost, partner

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – dzieci, romans, wiek, rodzice, wzrost, partner

Od wielu lat istnieje w przestrzeni publicznej. Wiadomo, że na początku była przedstawiana jako żona znanego i cenionego aktora Marka Perepeczko, jednak po jego śmierci, sama także próbowała swoich sił. Można się o niej dowiedzieć, że była nie tylko modelką, ale także pisarką i aktorką. Przez wielu doceniana za talent, często zabiera głos w ważnych sprawach, czy chętnie udziela wywiadów. Od czasu do czasu można przeczytać jakieś nowe informacje o jej życiu prywatnym, jednak tylko niektóre z nich są potwierdzone przez nią samą. Jaki jest jej wiek? Gdzie się urodziła?

Zobacz: Marek Perepeczko – dzieci, młody, wzrost, żona, na co zmarł, kulturystyka, rodzice, grób, siłownia, waga

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – kto to? 

Kim właściwie jest Agnieszka Fitkau-Perepeczko? Przede wszystkim jest aktorką, byłą modelką, ale i pisarką. Jaki jest wiek Agnieszki? Urodziła się w Warszawie 6 maja w 1942 roku, jednak wychowała się w Milanówku. Ma wielu fanów, którzy doceniają jej talent aktorski, ale również pisarski. W Internecie można znaleźć informacje o tym, że w 1966 roku udało jej się ukończyć Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, natomiast rok później wyjechała do Londynu, w celach zarobkowych. To właśnie tam pracowała jako obsługa hotelu, o czym niejednokrotnie wspominała w wywiadach.  Niezwykle istotnym elementem w karierze był wyjazd do Australii w 1981 roku, ponieważ to właśnie tam kontynuowała naukę języka angielskiego, na Uniwersytecie w Melbourne. Często pojawiają się pytania o wzrost aktorki, ponieważ jej mąż był niezwykle wysoki. Można natrafić na przeróżnego rodzaju informacje, jednak oficjalnie nigdzie wzrost nie został potwierdzony. Niewiele osób wie, ale Agnieszka Fitkau-Perepeczko pracowała również jako fotograf ślubny, a nawet założyła własną agencję fotograficzną. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – partner, romans  

Bardzo wiele osób śledzi jej losy. Aktorka posiada wielu fanów, jednak wciąż kojarzona jest z mężem Markiem. Od listopada 2005 roku jest wdową po nim. Byli małżeństwem przeszło czterdzieści lat. Często pytana jest o związki. Jednak za każdym razem odpowiada, że partner musi być młodszy, uwielbia młodszych mężczyzn, jednak bardzo rzadko wchodzi w relacje sercowe. Można więc uznać, że jeśli w jej życiu pojawi się stały partner, to będzie to ktoś wyjątkowy, kto skradnie jej serce. Niejednokrotnie była widywana z mężczyznami. jednak nigdy oficjalnie nie potwierdziła kolejnego związku.

Źródło: instagram.com/agnieszkaperpeczko/

Zobacz: Marek Piekarczyk – młody, żona, wiek, ile ma lat, Filip Piekarczyk, wzrost, gdzie mieszka, partnerka

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – rodzice 

Często można spotkać informacje dotyczące domu rodzinnego aktorki. Nie jest tajemnicą, że pochodziła z bardzo zamożnego domu, który był nie tylko okazały sam w sobie, ale i wokół niego znajdował się bardzo piękny ogród. Rodzice zadbali o odpowiednie wychowanie, ponieważ opiekowała się nią niania. Zapewne dlatego, że ojciec był bardzo znanym lekarzem, co sprawiało, że tego czasu prywatnego nie miał zbyt wiele, a jednocześnie chciał zadbać o wychowanie dziecka. Rodzice bardzo rozpieszczali Agnieszkę. Później w jej życiu pojawił się Marek Perepeczko, który pomimo zachwytu wybrał zupełnie inną drogę, by rozpalić jej serce. Jako partner świetnie się sprawdzał, byli sobie przeznaczeni. W wielu wywiadach podkreślali, że połączyło ich gorące uczucie od pierwszych chwil, a ponieważ pochodzili z jednego miasta, o spotkania było naprawdę łatwo. 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – dzieci  

Co jakiś czas pojawia się informacja o tym, że Agnieszka Fitkau-Perepeczko ma romans. Jednak nie są to potwierdzone informacje, a ona sama traktuje tego typu pytania z przymrużeniem oka. Oczywiście romans może się zdarzyć, wcale nie musi zostać potwierdzony, jednocześnie należy pamiętać o tym, że poza zmarłym mężem, żaden inny związek nie trwał tyle czasu, ani nie został oficjalnie potwierdzony. Zarówno w małżeństwie, jak i poza nim, kobieta nie doczekała się dzieci. Niejednokrotnie padały pytania o potomstwo. Obecnie wiele osób uznaje, że tego typu pytania są niewygodne, dlatego nie można ich zadawać. Mimo to, w wielu wywiadach pojawiają się pytania o to, czy żałuje, że nie ma dzieci. Aktorka cieszy się zdrowiem, prezentuje się naprawdę wspaniale, zwykle tryska humorem i z przyjemnością podejmuje się rozmowy. Warto zauważyć, że posiada ogromne grono fanów, którzy czekają na kolejny wywiad, czy z przyjemnością oglądają filmy z nią. To jedna z ulubionych aktorek, która doceniona jest nie tylko za talent, ale także ogromne poczucie humoru. Dlatego mimo upływu czasu, ludzie z przyjemnością o niej czytają. 

Zobacz: Damian Damięcki – dzieci, wiek, żona, Grażyna Brodzińska, syn, wzrost

Sprawdź jeszcze

Popularne