Strona głównaRozrywkaCzy Jaś Kapela ma dziewczynę? Sprawdzamy!

Czy Jaś Kapela ma dziewczynę? Sprawdzamy!

Polski poeta i pisarz, a do tego zwycięzca pierwszego w historii polskiego slamu, czyli rywalizacji poetów-performerów. Mowa tutaj oczywiście o Jasiu Kapeli. Nie są to jednak jego wszystkie działania i osiągnięcia. Jest on także lewicowym aktywistą, który w kontrowersyjny sposób wypowiada się w sieci na popularne tematy społeczne i polityczne. Jednym z jego znanych wpisów, była przeróbka hymnu Polski na piosenkę o uchodźcach. W 2021 roku został nominowany do antynagrody Biologiczna Bzdura Roku, wszystko przez to, że oznajmił, że wilki są roślinożerne. Ostatnimi czasy bierze udział w walkach Prime Show MMA. Wiele osób, które śledzi na bieżąco jego poczynania z pewnością zadaje sobie pytania, czy Jaś Kapela ma dziewczynę? Dzisiaj sprawdzimy, czy jest kobieta, która skradła serce pisarza. 

Czy Kubica ma żone?

Jaś Kapela – kontrowersyjna znajomość 

Jeszcze w ubiegłym roku na portalach internetowych można było znaleźć wspólne zdjęcia Jasia Kapeli z jego, wówczas obecną, partnerką – Hanną M. Zagulską. Podobnie, jak Jaś Kapela, jest ona aktywistką społeczną, pisarką oraz doradczynią PRową. W sieci udostępnione były, nie tylko wspólne zdjęcia, ale także liczne, dość kontrowersyjne wpisy, które świadczyły o łączącej ich relacji. Dodatkowo w 2021 roku wspólnie wydali książkę pod tytułem „Odwaga”, która skierowana była głównie dla młodzieży. Kiedy było głośno o nowym filmiku Hanny M. Zagulskiej na kanale YouTube, w którym opowiadała, o tym, że dawniej sama dokonała aborcji, lewicowy aktywista gorąco zachęcał do jego oglądania. Jak podkreślił, żałuje, że nie dokonała aborcji z nim. Szybko jednak dodał, że wszystko jest przed nimi. 

Definitywne rozstanie 

Po dość kontrowersyjnych wpisach i wydaniu wspólnej książki, kolejne informacje, które udostępniła Hanna M. Zagulska na swoich prywatnych portalach, odnosiły się już do ich rozstania. Dokładnie 14 lipca 2021 roku dziewczyna Jasia Kapeli dodała informację,  w której powiadomiła, że od 3 miesięcy nie są już w związku. Nieoficjalnie podaje się, że dziewczyna odeszła od niego, gdyż ten miał wrócić do narkotyków. W żaden sposób nie odniósł się do tych informacji. Jak wynikało z treści wpisu, bardzo przeżyła rozstanie i ciężko jej było dojść do siebie. 

Jaś Kapela – dziewczyna a wpisy na portalach społecznościowych 

Jaś Kapela jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, szczególnie na Twitterze. Na swoim koncie ma ponad 9700 obserwujących i każdego dnia aktywnie wstawia tweety. W żadnym z nich nie ma informacji, która mogłaby wskazywać na to, że znalazł on swoją drugą połówkę. 

Odpowiedzieć dokładnie na pytanie dotyczące życia osobistego może tylko Jaś Kapela. Dziewczyna jednak, biorąc pod uwagę wcześniejsze liczne wpisy, pojawiałaby się we wpisach pisarza. Zważywszy na to, że obecnie jest on zajęty przygotowaniami do swoich walk na galach, być może nie udało mu się jeszcze spotkać odpowiedniej dziewczyny. Również należy pamiętać, że jego relacja z byłą ukochaną należała do dłuższych i bardzo intensywnych. Być może ich rozstanie w dalszym ciągu nie jest przepracowane. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne