Strona głównaCelebryciMarta Kielczyk - stan cywilny, mąż, dzieci, ślub, zdjęcia, życie prywatne, ile...

Marta Kielczyk – stan cywilny, mąż, dzieci, ślub, zdjęcia, życie prywatne, ile ma dzieci, z partnerem, rodzina

Jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych. Jej zachwycający uśmiech, smukłe nogi i osobowość skradają serca wielu widzów. Marta Kielczyk, co o niej wiemy? Poza tym, w jakim jest wieku, bo do tej informacji łatwo dotrzeć…

Spróbujmy zajrzeć w jej życie prywatne: jaki jest jej stan cywilny – singielka czy po ślubie? Czy zdjęcia z jej social mediów zdradzą nam, na których jest z partnerem, z rodzicami, a gdzie z gośćmi programu? Czy założyła rodzinę, a jeśli tak, to ile ma dzieci Marta Kielczyk i jej mąż? Zapraszamy do lektury!

Zobacz: Kinga Rusin – wiek, Tomasz Lis, Marek Kujawa, partner, rozstanie, brzuch, gdzie mieszka, córki

Marta Kielczyk – wiek, wzrost, waga 

Marta Kielczyk przyszła na świat 23 maja 1974 roku w Sielcach. Jest obecnie w wieku 48 lat. Podobno kobiet o wiek się nie pyta, ale wiemy, że nasi czytelnicy są głodni takich informacji. Niestety musimy was zasmucić, poza wiekiem, jej dokładne wymiary jak wzrost czy waga są nam nieznane. 

O ile drugiej nie da się domyślić, tak wzrostu już tak. I pewnie by się udało, gdyby nie to, że Marta Kielczyk w większości sytuacji pokazuje się w wysokich obcasach. Co prawda eksponują jej piękne nogi, co widać na licznych zdjęciach, ale utrudniają nam określenie wzrostu prezenterki. Strzelamy, że Marta Kielczyk mierzy około 170 centymetrów wzrostu.

Marta Kielczyk – stan cywilny, mąż czy partner 

Marta Kielczyk jest nie tylko utalentowaną prezenterką, ale również piękną kobietą. Śnieżnobiały uśmiech, zgrabne nogi… wystarczy obejrzeć zdjęcia z dowolnego okresu życia Kielczyk, aby wiedzieć, że zawsze była piękna. Stąd częste pytania o jej stan cywilny – wyszła za mąż czy może jeszcze nie? Huczny ślub, choć jest powszechnym zjawiskiem w show-biznesie, nie wszystkich nęci. 

Niestety, Marta Kielczyk zataja przed nami wiele informacji o swoim życiu prywatnym, dlatego nie mamy pewności co do tego, czy faktycznie wyszła za mąż i jest po ślubie, czy ma dzieci, a jeśli tak, to ile ma dzieci? Każde kolejne zdjęcie w towarzystwie mężczyzny wyzwala ponowne zapytanie, czy jest to zdjęcie z partnerem, czy może jej stan cywilny jednak się nie zmienił. 

Zobacz: Jen Psaki – polskie pochodzenie, poprzednie urzędy, pochodzenie, korzenie, dzieci, wykształcenie, mąż, wzrost,

Marta Kielczyk – ślub 

Trzeba przyznać, że Kielczyk potrafi rozgrywać to, ile informacji o jej życiu prywatnym trafia do mediów. Niepocieszeni skutecznością jej taktyki nie wiemy, jaki dokładnie jest jej stan cywilny. Możemy jednak zgadywać, że potencjalny mąż, z którym miałaby dzieci i założyła rodzinę, jest dopiero przed nią. Nie chce nam się wierzyć, że portale plotkarskie nie wiedziałyby o ślubie, gdyby taki się odbył. 

Marta Kielczyk – dzieci, ile ma dzieci? 

Brak wyraźnej informacji o tym, że Kielczyk wyszła za mąż, nie oznacza, że nie może założyć rodziny z partnerem. Pytania o to, czy ma dzieci i ile ma dzieci, mogło wzbudzić jedno z niewielu jej zdjęć z dziećmi, które krąży w internecie. Jak się okazuje, to kolejny ślepy traf. 

Źródło: planetakobiet.com.pl

Wchodząc głębiej w zakątki internetu, dowiadujemy się, że zdjęcie z dzieckiem pochodzi z eventu Zima mroźna nam niegroźna, przeznaczonego dzieciom z potrzebujących rodzin. Marta Kielczyk jako osoba zaangażowana społecznie, o dobrym sercu, wzięła w nim udział. Czy ta empatia bierze się z tego, że sama jest rodzicem, a może to jej rodzice wpoili Marcie takie podejście do dzieci? Odpowiedzi nie znamy. 

Niektórzy swoimi dziećmi nazywają pasje, a jeszcze inne kobiety nie chcą, aby to, czy mają dzieci, definiowało je jako spełnione. Tu warto zaznaczyć, że od ponad 20 lat Marta jest prezenterką telewizyjną. W przeciwieństwie do Jaworowicz, choć Marta ma piękne nogi, nie jest znana tylko z nich. Najwięcej osób kojarzy ją z prowadzenia Panoramy. Obecnie, od października tego roku, prowadzi główne wydanie Wiadomości na TVP1, TVP Info oraz TVP Polonia. 

Zobacz: Tomasz Karauda – pochodzenie, żona, pochodzenie nazwiska, wiek, dr, wikipedia, rodzice, życiorys, gdzie przyjmuje, życiorys

Marta Kielczyk – rodzina 

Podobnie jak w przypadku stanu cywilnego, także o kolejnej gałęzi jej życia prywatnego, czyli o rodzinie i rodzicach niewiele wiemy. Zdjęcie jednego ze swoich rodziców, ojca, wstawiła na swojego Facebooka podczas Dnia Ojca w 2020 roku. Zdjęcie pochodzi z okresu, kiedy rodzic miał jeszcze włosy na głowie, jak śmieje się prezenterka. Z tego wnioskujemy, że Marta Kielczyk kocha swojego ojca, a także mamę. Jej również poświęciła wpis z okazji jej święta, dodając na Facebooka obecne zdjęcie oraz zdjęcia, kiedy Marta była dzieckiem. 

Źródło: Facebook Marta Kielczyk

Marta Kielczyk przechytrzyła zapobiegliwością nie tylko nas, ale i inne portale plotkarskie. Pozostaje nam się jedynie domyślać, czy to z partnerem dodaje zdjęcie, kiedy pojawia się u boku innego mężczyzny. Tak samo kwestia czy ma dzieci, a jeśli tak, to ile ma dzieci? Choć tu zdaje nam się, że trudno ukryć kwestię ich posiadania. O wiele trudniej niż partnera.

Piszemy o jej przebiegłości pół żartem, pół serio. Świetnie wiemy, że kochacie najświeższe plotki, kto tego nie lubi! Z drugiej strony, jeśli Marta Kielczyk życzy sobie, aby jej życie prywatne i plany rodzinne były tajemnicą, niech i tak będzie.

Sprawdź jeszcze

Popularne