Strona głównaCelebryciTomasz Karauda - pochodzenie, żona, pochodzenie nazwiska, wiek, dr, wikipedia, rodzice, życiorys,...

Tomasz Karauda – pochodzenie, żona, pochodzenie nazwiska, wiek, dr, wikipedia, rodzice, życiorys, gdzie przyjmuje, życiorys

Wyobraźmy sobie osobę o pięknym, dobrym sercu, która niesie pomoc wszędzie tam, gdzie uzna, że jest ona potrzebna. W dzisiejszym artykule opowiemy wam o wyjątkowej postaci, którą jest dr Tomasz Karauda. Opowiemy wszystko, o czym nie wie Wikipedia: początki jego zawodu, pochodzenie nazwiska, żona i rodzina. I wiele więcej. Zapraszamy.

Zobacz: Klaudia Jachira – mąż, pochodzenie, wikipedia, kto to, rodzice, kim jest, rodzina, wiek, dzieci, ojciec, życiorys

Tomasz Karauda – pochodzenie lekarza, pochodzenie nazwiska 

Trzeba przyznać, że pochodzenie nazwiska Karauda brzmi egzotycznie. Na próżno szukać informacji o dokładnym pochodzeniu nazwiska, ponieważ samo pochodzenie rodziny Karaudów jest nam nieznane. 

O sobie Tomasz mówi, że jest obywatelem Polski i czuje się Europejczykiem. Z drugiej strony przez pewien czas przebywał w Indiach, aby nieść swoją pomoc, o czym wiemy nie z Wikipedii, a Instagrama medyka. To może stanowić pewną wskazówkę w kwestii pochodzenia nazwiska, jeśli połączymy to z innym wpisem Tomasza. 

Jest to zdjęcie przedstawiające popularny w Indiach placek ciapaty. Tym samym słowem obraża się osoby z rejonów krajów arabskich czy właśnie Indii i to samo padało w stronę Karaudy w czasie protestu rezydentów.

Miastem, z którego pochodzi, w którym się urodził i gdzie przyjmuje, jest Łódź. Wielokrotnie wspominana przez niego przy okazji odbierania licznych nagród czy wyróżnień jak choćby Honorowego Odznaczenia za zasługi dla ochrony zdrowia. Pisze, że jego życie i pochodzenie są związane właśnie z Łodzią. Wielokrotnie pokazał swój lokalny patriotyzm, angażując się w wiele działań na rzecz miasta. Zdobył za to nagrodę Za zasługi dla miasta Łodzi z rąk Prezydent miasta. To sporo odznaczeń jak na tak młody wiek!

Tomasz Karauda – gdzie przyjmuje? 

Miejsce, gdzie przyjmuje dr Tomasz Karauda, jest nie tylko budynkiem, w którym pracuje określoną liczbę godzin. Miejsce, gdzie przyjmuje dr Karauda, jest bardzo ważnym punktem w jego życiorysie. To szpital im. Barlickiego w Łodzi, a konkretniej Klinika Pulmonologii. 

Źródło: Instagram tomasz_karauda

Od kilku miesięcy dr Tomasz Karauda jest już oficjalnym specjalistą chorób wewnętrznych. Wiemy to nie z Wikipedii, a Instagrama medyka, gdzie pochwalił się kolejnym istotnym punktem w życiorysie. Uważa, że miejsce, gdzie przyjmuje, czyli Klinika Pneumonologii wychowała go do życia w zawodzie.

Zobacz: Elwira Mejk – wiek, dzieci, data urodzenia, rocznik, syn, pierwszy mąż, wikipedia, operacje plastyczne, mąż, wzrost, z synami

Lekarz został rzucony na głęboką wodę w bardzo młodym wieku, jako dr pneumonologii miał ogrom pracy dwa lata temu, kiedy wybuchła pandemia koronawirusa. Młody lekarz o egzotycznego pochodzenia nazwisku wielokrotnie dzielił się swoimi wspomnieniami z najgorszego momentu pandemii na Instagramie. 

Tomasz Karauda – krótki życiorys, wiek, żona, rodzice

Rzućmy okiem na najciekawsze elementy życiorysu dr. Tomasza Karaudy. Co sprawiło, że został lekarzem, czy mieli na to wpływ jego rodzice lub pochodzenie? I czy na czarującego medyka czeka w domu żona?

Zaczynając od wieku… w internecie trudno znaleźć szczegółową datę urodzenia Tomasza. Wikipedia również pozostaje bezradna. Z kilku artykułów wynika, że dr Karauda jest obecnie w wieku 30 lat z hakiem. Podobnie z jego dokładnym pochodzeniem, o czym pisaliśmy wcześniej. 

Jako dziecko pragnął zostać strażakiem. Na zmianę planów miały wpływ wydarzenia z czasu, kiedy był w wieku 5 lat. Wtedy trafił do szpitala z ciężką chorobą płuc. Lekarze mieli problem w określeniu problemu, rodzice byli pełni najgorszych podejrzeń. Mały Tomek spędził trudne dwa lata w szpitalu, na szczęście wyszedł z tego cało. Wtedy poczuł, że ma dług do spłacenia. To był kluczowy moment w jego życiorysie.

Źródło: Instagram tomasz_karauda

O rodzicach dr Karaudy wiemy więcej niż o jego potencjalnej żonie. Źródłem jest nie Wikipedia, a sam Tomasz. Doktor kocha swoich rodziców i poświęca im sporo uwagi w treściach, które publikuje w internecie. O swojej mamie mówi, że jest aniołem i najdroższą Maminką. Podobnie z szacunkiem wypowiada się o ojcu – bohaterze, jego Mufasie i przyjacielu. Rodzice zawsze wierzyli w swojego syna, wspierając na każdym etapie dążenia do realizacji marzeń. 

Zobacz: Abelard Giza – żona, pochodzenie, wzrost, dzieci, córka, wiek, rodzice, rodzeństwo

Najpiękniejszy dzień życia? Bynajmniej nie poznanie swojej żony. Tej zresztą, jak wiemy, nie ma. To może dać ulgę wielu wielbicielkom zdolnego, ambitnego i przystojnego dr Karauzy. Która nie chciałaby być jego żoną? Z tego, co mówił w jednym z wywiadów – w swoim domu bywa raczej gościem. Dlatego czas na myślenie o żonie i rodzinie jest jeszcze dopiero przed nim. 

Najpiękniejszym dniem w życiu był ten, gdy młody Tomasz dowiedział się, że dostał się na medycynę. Był jedyną osobą w rodzinie, która podążała w tym kierunku. Mama jest z zawodu nauczycielką, a ojciec i dziadek pastorem. Obok ukochanych rodziców jest jeszcze jedna osoba, ważna w życiorysie Karaudy. Jego brat Łukasz. Jak sam mówi doktor: najlepszy brat, jaki istnieje

Doktor Karauda jest postacią, o której istnieniu warto wiedzieć. Jego osobowość oraz działalność zawodowa pozwalają na nadzieję, że bezinteresowne dobro wciąż istnieje.

Sprawdź jeszcze

Popularne