Strona głównaCelebryciAgnieszka Fitkau-Perepeczko - młoda, zobacz jak wyglądała kiedyś

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – młoda, zobacz jak wyglądała kiedyś

To jedna z najpopularniejszych aktorek, które mimo upływu czasu, wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Urodziła się w Warszawie 6 maja 1942 roku, jednak wychowywała się w Milanówku. To właśnie tam poznała swojego męża Marka Perepeczko.

Zobacz: Agnieszka Fitkau-Perepeczko – dzieci, romans, wiek, rodzice, wzrost, partner

Agnieszka Fitkau-Perepeczko – młodość 

Agnieszka Fitkau-Perepeczko swoją młodość spędziła w Milanówku, skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, natomiast w 1967 roku zdecydowała się na wyjazd do Londynu. To właśnie tam podjęła się pracy jako obsługa hotelowa. Młodość poświęciła na rozwój, ale także zarobek. Wyróżniała się urodą, inteligencją, dlatego cieszyła się dużym powodzeniem u płci przeciwnej. W 1970 roku i przez kolejnych dziesięć lat pracowała jako aktorka Teatru Komedia. Często pojawiały się okazje do gościnnych występów w stołecznych teatrach takich jak Dramatyzm i Rozmaitości. Młoda kobieta była nastawiona na rozwój, dlatego w 1981 roku zdecydowała się na wyjazd do Australii, by tam kontynuować naukę języka angielskiego na Uniwersytecie w Melbourne. Również tam kontynuowała karierę aktorską. Cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, miała rzeszę fanów. Młoda Agnieszka Fitkau-Perepeczko była piękną kobietą, dlatego wielu doceniało jej urodę, ale również i talent aktorski. Pracowała także jako modelka, o czym można przekonać się, przeglądając fotografię. Do tej pory dba o to, by prezentować się ładnie na każdym zdjęciu. 

Źródło: instagram.com/agnieszkaperpeczko/

Zobacz: Marek Perepeczko – dzieci, młody, wzrost, żona, na co zmarł, kulturystyka, rodzice, grób, siłownia, waga

Agnieszka Fitkau-Perepeczko młoda – zdjęcia  

Młoda Agnieszka Fitkau-Perepeczko była zachwycająca, dlatego próbowała swoich sił również jako modelka. Z powodzeniem brała udział w przeróżnego rodzaju projektach, odnosiła sukcesy, cieszyła się ogromnym wzięciem. Kiedyś podjęła decyzję o tym, by pracować jako fotograf ślubny. To ogromną pasją, która sprawiła, że zdecydowała się również na otworzenie własnej agencji fotograficznej o nazwie “Family Tradition Photo”. Dała się poznać również jako pisarka, ponieważ nie tylko była redaktorką naczelną miesięcznika “Magiczna Quchnia”, ale także wydała własną książkę pod tytułem “Fascynacje kulinarne gwiazd”. Zarówno kiedyś, jak i teraz jest niezwykle otwartą kobietą. Bardzo odpowiedzialnie podchodzi do wszelkiego rodzaju przedsięwzięć. Od czasu do czasu można zobaczyć wywiad z nią bądź też jest gościem w przeróżnego rodzaju programach. Doceniana przez wielu za urodę, talent i ciepło, ma ogromną rzeszę fanów. Mimo upływającego czasu nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, angażuje się w realizację kolejnych projektów. W Internecie można znaleźć wiele zdjęć aktorki z czasów młodości, ale również z późniejszych lat. Profesjonalizm, wspaniały wygląd i wyczucie jest widoczne na każdym z nich. Kobieta charakteryzuje się cudownym głosem, wyglądem, dlatego wywiady z nią są pełne pasji. Widać, że kocha życie, że każdy jej krok na ścieżce zawodowy, jak i w życiu prywatnym jest przemyślany. Jej jedyny mąż Marek Perepeczko odszedł wiele lat temu, jednak wciąż wraca pamięcią do tych czasów, w końcu przeżyli razem ponad 40 lat. Warto zapoznać się z twórczością aktorki, ponieważ to jedna z najzdolniejszych pań, które w każdym wieku są doceniane na scenie i poza nią. 

Zobacz: Monika Miller – kiedyś, bez tatuaży, wykształcenie, maryla rodowicz, leszek miller jr., wiek, choroba

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne