Strona głównaCelebryciMagdalena Mielcarz - mąż, dzieci, młoda, córki, wiek, wzrost, z rodziną, wymiary

Magdalena Mielcarz – mąż, dzieci, młoda, córki, wiek, wzrost, z rodziną, wymiary

Niebieskie oczy, przepiękna twarz, wzrost modelki i idealne wymiary. Magdalena Mielcarz, obok bycia modelką i realizowania zawodowych planów, chętnie pokazuje się w social mediach z rodziną. W dzisiejszym artykule rzucimy okiem na jej ognisko domowe – męża, relację z rodzicami oraz dzieci. Zobaczymy też, czy wiele się zmieniła już jako kobieta w dojrzałym wieku, ale nie zabraknie wspomnień z czasów, gdy była bardzo młoda. Zapraszamy!

Zobacz: Klaudia Jachira – mąż, pochodzenie, wikipedia, kto to, rodzice, kim jest, rodzina, wiek, dzieci, ojciec, życiorys

Magdalena Mielcarz – kto to? Wiek, wzrost, waga, wymiary

Magdalena Mielcarz jest kobietą wielu talentów. Modelka, aktorka, piosenkarka i persona telewizyjna przyszła na świat 3 marca 1978 roku w Warszawie. Jest obecnie w wieku 44 lat. Jej znak zodiaku to ryby. Z racji dużej popularności jako modelka, jej wymiary, a także wzrost i waga nie są dla nas tajemnicą. Przedstawiają się następująco:

  • wzrost: 177 centymetrów
  • waga: 55 kilogramów
  • talia: 60 centymetrów
  • biust: 89 centymetrów
  • biodra: 90 centymetrów

Trzeba przyznać, że los hojnie obdarował Magdę. Wymiary 90-60-90 to klasyczny kanon pięknej sylwetki, takie same obwody miała młoda Marilyn Monroe. Niestety i jej nie ominęły kompleksy, o czym wiemy z jednej z jej wypowiedzi. Mielcarz chciałaby powiększyć swój biust, jednak myśl o operacji zbytnio ją stresuje. Ponadto mąż by na to nie pozwolił.

Magdalena Mielcarz – mąż, rodzina 

Zawodowo Magdalena jest spełnioną kobietą, a co z życiem prywatnym? Czy z rodziną wychodzi dobrze tylko na zdjęciach? Już jako młoda dziewczyna sporo zarabiała, ponieważ szybko odkryła swoje talenty w aktorstwie czy modelingu. Źle zainwestowane pieniądze w nieruchomości wystarczyły, że nagle znalazła się w sytuacji, gdzie ledwo wiąże koniec z końcem. W nadziei na lepszą zmianę wyjechała do Stanów Zjednoczonych. 

Tam, w Los Angeles, poznała wyjątkowego mężczyznę. W 2007 roku, w wieku 29 lat, Magda wyszła za mąż za Adriana Ashkenazy’ego. Jej mąż jest amerykańskim prawnikiem i biznesmenem, starszym od modelki o cztery lata. Uczucie między Magdą a Adrianem szybko doszło do punktu wrzenia. Już po roku znajomości Mielcarz wyszła za mąż. Ich wesele miało miejsce w jednym z należących do rodziny Adriana hoteli. 

Potem przyszedł czas na dzieci. Niedawno było głośno o ich domniemanym kryzysie. Nieżyczliwi pomawiali parę o wygaszenie uczuć i oddalenie się od siebie. Nie wiemy, co dokładnie się stało, ale Magdalena nadal jest w związku z Adrianem. Co więcej, po 10 latach, w 2017 roku, odświeżyli swoją przysięgę małżeńską. 

Źródło: Instagram lvmablack

Zobacz: Elwira Mejk – wiek, dzieci, data urodzenia, rocznik, syn, pierwszy mąż, wikipedia, operacje plastyczne, mąż, wzrost, z synami

Magdalena Mielcarz – dzieci, córki 

W wieku 31 lat Magda dowiedziała się o pierwszej ciąży, co doprowadziło ją do najprawdziwszej ekstazy. Niestety, krótko po narodzinach pierwszego dziecka, córki Mai, Mielcarz popadła w depresję poporodową. Finalnie wszystko skończyło się dobrze. W tamtym okresie wsparcie stanowili dla niej mąż i mama. 

To od niej Magdalena czerpie inspiracje w wychowywaniu dzieci. Mama, poprzez swój optymizm i mądrość, pomaga córce w trudniejszych decyzjach. Z rodziną Magda musi porozumiewać się raczej telefonicznie. Dzieli ich 12 godzin podróży. Mama, pani Barbara, również ciężko to zniosła, ale świadomość, że ma wspaniałe córki i kochającego męża, pozwoliła jej to zaakceptować. 

Druga córka urodziła się cztery lata później, ma na imię India. Magdalena Mielcarz często podkreśla, że lepiej jej w życiu z rodziną, odkąd ma córki i Adriana. Rodzicielstwo według niej ma wiele wymiarów. Chce wychować swoje dzieci na mądre, samodzielne kobiety. Obie córki, Maja i India, świetnie mówią po polsku. Dzięki temu nie mają problemów, aby porozumieć się z rodziną Magdy. By to podtrzymać, cała familia raz w roku odwiedza Polskę na wakacje. Mąż Adrian jest fanem Mazur, natomiast Mielcarz preferuje polskie morze. Aktorka chciałaby mieć więcej dzieci, ale tym razem zamiast trzeciej córki, chciałaby urodzić syna. Z tego, co ptaszki ćwierkają, wiemy, że Adrian jest dosyć niechętny na kolejne dziecko.

Magdalena Mielcarz – młoda

Już od dłuższego czasu obserwujemy odmieniony wizerunek Magdy Mielcarz. Krótkie, farbowane włosy, minimalny makijaż i buntowniczy styl ubierania się w niczym nie przypominają Magdy, kiedy była młoda. Od czego zaczynała swoją karierę?

Już jako młoda dziewczyna Mielcarz zasmakowała kariery modelki. Pracowała nie tylko w Polsce. Jej urodę i idealne wymiary doceniły agencje na całym świecie. Brała udział w kampaniach reklamowych i wielu ciekawych projektach. Wzrost rozpoznawalności nastąpił w chwili, gdy w wieku 23 lat zagrała Ligię w filmie Kawalerowicza Quo Vadis. Później współprowadziła Top model w 2010 roku, a odkąd przeprowadziła się do Stanów, zaczęła tworzyć muzykę.

Źródło: Instagram lvmablack

Czas mija, a Magdalena Mielcarz nie zwalnia tempa. Jako dojrzała kobieta, z rodziną czekającą na nią w domu, nadal realizuje swoje pasje i zawodowe plany. Nie zapowiada się na to, aby miała w najbliższym czasie udać się na długi urlop. Zamiast tego woli działać.

Zobacz: Marta Manowska – mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem, dzieci, wyszła za mąż za rolnika, wzrost

Sprawdź jeszcze

Popularne