Strona głównaCelebryciKinga Rusin - wiek, Tomasz Lis, Marek Kujawa, partner, rozstanie, brzuch, gdzie...

Kinga Rusin – wiek, Tomasz Lis, Marek Kujawa, partner, rozstanie, brzuch, gdzie mieszka, córki

Kinga Rusin jest powszechnie znaną, polską dziennikarką. Jej kariera rozpoczęła się już w latach dziewięćdziesiątych. Kinga Rusin jest nie tylko dziennikarką, ale również prezenterką. Prowadziła takie programy jak “You Can Dance” czy “Dzień Dobry TVN”. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Przez kilka lat pracowała również w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie do kraju związała się ze stacją TVN, w której pracuje do dziś. Rusin jest również właścicielką firmy z kosmetykami o nazwie Pat&Rub. Co celebrytka teraz robi? Gdzie obecnie mieszka? Poniżej znajdziesz między innymi odpowiedź na te pytania. Podamy również informacje o jej wieku, wzroście oraz wadze. 

Kinga Rusin – wiek, wzrost, waga

Aktualny wiek dziennikarki to  51 lat. Jej wzrost to około 167 cm. Kobieta prowadzi aktywny tryb życia, co pozwala jej na utrzymanie świetnej sylwetki. Rusin nie je mięsa i utrzymuje zdrową dietę. Dzięki temu jej waga nie przekracza 50kg. Swoim niezwykle płaskim brzuchem chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Wygląda świetnie, mimo, że jej wiek przekroczył już 50 lat. Ostatnio burzę wywołała swoimi zdjęciami z odkrytym brzuchem. To co teraz robi, to nie forma chwalenia się. Rusin podkreśla, że płaski brzuch i pożądana waga to efekty ciężkiej pracy. Sprzeciwia się w ten sposób wykorzystywaniu jej wizerunku do promocji leków na odchudzanie.

Kinga Rusin – mąż, rozstanie, partner, czy ma kogoś?

Kinga Rusin z obecnym partnerem

Kinga Rusin była żoną znanego dziennikarza Tomasza Lisa. Zdrada męża doprowadziła jednak do rozstania i głośnego w mediach rozwodu w roku 2006. Otoczkę skandalu stworzyły okoliczności. Tomasz Lis, będąc mężem Kingi Rusin zdradził ją z jej przyjaciółką, która na dodatek była świadkową na ich ślubie. Mowa o Hannie Smoktunowicz(obecnie Lis), która również należy do świata show-biznesu. Jest dziennikarką i prezenterką, podobnie jak jej dawna przyjaciółka Kinga Rusin. Rozstanie bardzo wpłynęło na życie Rusin, jednak po latach wydaje się, że zapomniała o byłym mężu i jest szczęśliwa z obecnym partnerem. Jest nim 48 letni prawnik z Warszawy, Marek Kujawa.

Kinga Rusin i Tomasz Lis

Jedynym co obecnie łączy jeszcze Kingę Rusin i Tomasza Lisa są ich dwie córki. Rozstanie pary dziennikarzy jest chętnie komentowane w mediach, mimo, że ich związek nie istnieje już od wielu lat. Ostatni skandal wokół Tomasza Lisa, związany z jego zwolnieniem z “Newsweekiem” nie został oficjalnie skomentowany przez Rusin. Według doniesień znajomej Kingi Rusin nie jest ona zachwycona aktualnym szumem wokół kariery byłego partnera. Odbija się to bowiem na stanie jej córek, które martwią się o ojca.

Kinga Rusin i Marek Kujawa

Marek Kujawa to obecny partner Kingi Rusin. Choć różni ich wiek, tworzą udany związek nieprzerwanie  od 12 lat. Poznali się w Grecji. Zaraz po powrocie z wakacji zaczęli się spotykać. Rusin w jednym z wywiadów opowiada o momencie, w którym jej obecny partner ją zainteresował. Wspomina sytuację, kiedy mężczyzna nie chciał nieść jej plecaka, mówiąc, że Kinga powinna radzić sobie sama, jak przystało na feministkę. Od tej kąśliwej zaczepki ze strony mężczyzny zaczęła się ich wielka miłość.

Para po niedługim czasie zamieszkała razem. Chociaż nie są małżeństwem, Rusin nie ukrywa, że partner zmienił jej życie. Obecnie oboje przeprowadzili się na Kostarykę, gdzie mieszkają na stałe. Gwiazda odnosi się w swoich wypowiedziach do tego, że dzięki Markowi Kujawie, jej córki mogły zobaczyć jak wygląda zdrowy związek. Zaznacza przy tym, że jej dzieci mają świetny kontakt z jej partnerem, bez względu na to gdzie mieszkają. 

Kinga Rusin – Gdzie mieszka? Co teraz robi?

Kinga Rusin kocha podróże

Dziennikarka chętnie dzieli się swoją pasją do podróży na swoim Instagramie. Pasję może obecnie dzielić z aktualnym partnerem, Markiem Kujawą. Para postanowiła pójść o krok dalej. Gdzie teraz mieszka? Przeprowadziła się do Ameryki Środkowej. Kobieta pracuje nad wspólnymi projektami z Markiem Kujawą. Poza tym nadal prężnie rozwija swoją markę w branży kosmetycznej. Dziennikarka nadal bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych.

Kinga Rusin – choroba

Prezenterka od lat zmaga się z chorobą. Przyznaje się publicznie, że cierpi na chorobę hashimoto. Choroba wiąże się problemami z tarczycą. Hashimoto określa się jako zapalenie tarczycy. Choroba jest nieuleczalna, jednak przy odpowiednim leczeniu można z nią normalnie żyć. Rusin potraktowała diagnozę poważnie. Postanowiła od razu wyeliminować ze swojej diety produkty mleczne oraz mięso. 

Zobacz: Kinga Sawczuk – wiek, chłopak, wzrost, kto to, Wikipedia

Wspomina, że unormowanie hormonów trwało jakiś czas i nie było łatwo dojść do stanu sprzed choroby. Gwiazda zaznacza, że jest bardziej świadoma, że to co teraz robi i jak żyje ma wpływ na jej zdrowie. Poprzez zmianę nawyków może również pochwalić się niezmienną wagą, płaskim brzuchem i smukłą sylwetką. Rusin jest przykładem tego jak zdrowy tryb życia może wpływać na wygląd, bez względu na wiek.

Kinga Rusin – córki

Kinga Rusin oraz Tomasz Lis mają dwie córki. W jakim dziewczyny są wieku? Gdzie mieszkają i co teraz robią? Obie córki dziennikarzy są już pełnoletnie. 

Młodsza z córek Rusin i Lisa próbowała swoich sił w modelingu. Mimo, że takie rzeczy jak wzrost, wiek czy waga dziewczyny idealnie wpasowywały się w standardy modowe, dziewczyna po czasie zrezygnowała z tej drogi. Młodsza z córek postanowiła pójść na studia i rozpocząć karierę dziennikarską. Najbardziej znana jest jednak ze swojego związku z popularnym raperem Filipem Szcześniakiem, znanym jako Taco Hemingway. 

Co teraz robi starsza córka? Jest nią 26-letnia Pola Lis. Dziecko Tomasza Lisa i Kingi Rusin obecnie pracuje i mieszka w Polsce. Wcześniej studiowała w Stanach Zjednoczonych, jednak przerwała je i przeniosła się na Uniwersytet Warszawski. Tak samo jak Iga, postanowiła iść w ślady rodziców, a konkretnie dziennikarstwo sportowe.

Dziennikarka Kinga Rusin jest znana w Polsce i na świecie. Największy rozgłos przyniosło gwieździe rozstanie z ówczesnym mężem. Kobieta, mimo, że zmaga się z chorobą, to co teraz robi sprawia jej ogromną satysfakcję życiową. Działa medialnie i prowadzi własną markę. Po burzliwym rozstaniu związała się z nowym partnerem(Markiem Kujawa), z którym jest do dziś.

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne